-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='an1a']Jaka opowieść w odcinkach :evil_lol: Białe kupry są najlepsze :) [URL]http://images46.fotosik.pl/56/be820d8d86b11712.jpg[/URL][/quote] Tak jakoś wyszło komiksowo ;) [quote name='evaxon']ty no nie sciemniaj ze snieg jeszcze macie :cool1::cool1::cool1:[/quote] Mamy jeszcze ;) Resztki, bo resztki, ale są ;) [quote name='deer_1987']Ja potem w domu moge sprawdzic w slowniku co dane slowo oznacza, ale tez ciezko siedziec nad kazdym slowem... eh lepiej sie w swoim ojczystym kraju uczy. Dowiem sie jutro na sprawdzianie jak trzeba znac slowa, czy tylko umiec wstawic w zdania czy tez podac szwedzkie tlumaczenie. jesli wstawic w zdania to nastepnym razem bede sie uczyc pl tlumaczen a jesli szwedzkie tlumaczenie to gorzej..[/quote] W ogóle w ojczystym kraju jest lepiej....... Buziaczki i trzymam kciuki za sprawdzian.
-
Fajniejsze te kolorowe niż odkolorowane, myślę :)
-
Przywitać się przyszłam.
-
[quote name='evaxon']a guzik prawda:eviltong: mojej Tigrze najwiecej zdjec robie jak ma głowe w ziemi :cool1::roll::evil_lol: czesc Alcia:multi:[/quote] Tak czy tak twarzy nie widać ;)
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']bidna Salsunia:cool1: w co ty ja ubierasz:roll:jak dresa jakiegos:shake:[/quote] Tylko łańcucha na szyi brakuje ;) -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]cześć dziewczynki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dogo mi muli jak jasny gwint...czekam chyba ze dwie minuty aż mi sie okno otworzy....nie gniewajcie się ale nie mam na to teraz nerwów......wpadnę z pracy...paaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Zanim wpadniesz, zapytaj Alusi, czy chce mieć rodzeństwo :diabloti:
-
[quote name='evaxon']czesc czołem :loveu::loveu::loveu:[/quote] A nie boli Cię głowa od tego? :diabloti:
-
[quote name='evaxon']czesc czołem :multi::multi::multi::multi: wczoraj mialam zaje2bisty dzionek :multi: spotkalam sie z koleżanką z ktora praktycznie sie wychowywalam a ostatnimi czasy nie widzialysmy sie z rok czasu i nie gadalysmy :shake: jak poszlam przed 18 to wrocilam przed 1 i jeszcze wszystko nei obgadalysmy :roll::evil_lol: przyszla tez jeszcze jedna kolezanka iiii........ zostane ciocia :loveu: ale zanim bede ciocia to czeka mnie wieczór panieński :diabloti: dawne znajomosci odradzają się na nmowo ... dobrze sie rok zaczyna :multi::multi::multi: a poza tym slonko swieci niebo niebieskie sniegu nie ma:loveu: wiosna idzie:multi:[/quote] Jak to miło takie zadowolone buzie od rana oglądać ;)))
-
Będzie dobrze :) My też będziemy w juniorach startować już :))
-
[quote name='Kalunia_C']A ja Kasia :) Miło mi. Już się cieszę na nasz spacerek. A Rico w sobotę też się z nami wybiera? Im większa ferajna tym lepiej, Armin będzie potem dłużej spał. :D[/quote] Z Kariną od Rika się skontaktuję, nie ma tu konta na dogo :) Dam Ci znać :)
-
[quote name='Iza i Avanti']............:loveu:.............. Uciekam Cioteczko! Muszę ciutkę popracować. Będę ok. 13.00-14.00 buziaczek![/quote] Ja cały czas pracuję ;) W międzyczasie lukam tu i tam ;))
-
[quote name='Kalunia_C']Rico? On mieszka tam na rogu jak się idzie na Górny bór i na Mickiewicza? Znamy się, ale tylko z Rico, z właścicielem niestety nie. Zawsze witamy się przez płot jak wracamy ze spaceru przy stawach. :-D[/quote] Tak, to ten Rico :) My się zapoznaliśmy na Kaplicówce i od tamtego czasu chadzamy razem na spacerki :)) Do zobaczenia w sobotę :) A! Zapomniałam się przedstawić, Asia jestem :)
-
Ale Ci zazdroszczę byczenia, klient za klientem doopę zawraca, nie mam czasu nawet na pracę, bo muszę obsługiwać ludziów......... AAAAAAAA!
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czy lubie?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja uwielbiam :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czy ja dobrze widzę??[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Vadir dżentelmen przodem puścił Fialkę? :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B][URL]http://images32.fotosik.pl/450/8ddc8961f4fecd9c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Rzeczywiście ją puścił ;) Albo się wepchała ;) [quote name='Iza i Avanti']Cześć kochana! :loveu:[/quote] Izunia :loveu::multi: [quote name='deer_1987']Witanko choc dogo sie muli.. co tam u Was?[/quote] Też muli.... [quote name='deer_1987']Jest ciezko bo nie znam slowa ang ale dostaje szwedzkie tlumaczenie - a wszystkich slow nie znam w szwedzkim i co? nic bo i tak nie rozumiem co to za slowo :-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz:[/quote] Może powinnaś jakieś pomoce naukowe po polsku sobie dokupić?
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Asiu! Dziękuję za codzienne odwiedziny :loveu:[/quote] Odwiedzam, bo lubię :)
-
[quote name='martitaa']:evil_lol:zza obrazka wylazi z mina pod tytulem "wcale nie schowalem tam marchewki,daj druga:evil_lol:Postaram sie dostarczyc nastepne zdjecia niedlugo.A!!!!zaczal sie "odzywac"do mnie.Boszeeee,ilez to roznych odglosow wydaje...ale..jakos cicho(?)moze niesmialy jeszcze:cool3:[/quote] Odgłosy? Świnek i odgłosy?
-
Pozdrowionka dziewczyny :) Noga Ani lepiej?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Postaram się coś zrobić w tym kierunku.[/quote] Trzymam Cię za słowo ;) -
A co tu tak opustoszało?
-
Ewunia, dzień dobry w poniedziałkowy poranek :)
-
Pomiędzy jednym a drugim klientem przychodzę zostawić Ci buziaczka :buzi: muuuuuuuuua!
-
Ale można fajne rzeczy zrobić ze zdjęciami :))
-
U nas też jeszcze śnieg na trawie leży.... W tym tempie to pewnie jeszcze do weekendu się będzie topić :) Jak Dinduś po urodzinach?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Salsunia to ma świętą cierpliwość do Ciebie...... ;) -
Cześć Alutka ;) Jak to jest, że najwięcej zdjęć psiakom udaje się zrobić od tyłu??
- 78403 replies