-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Upieczone ;) Młodemu zmieściły się trzy. Chłop się spóźnia. Za 20 minut karmię psy - ale nie naleśnikami, tylko rybą :) - i wychodzimy na spacer ;)
-
[quote name='evaxon']:sabber:moge pomóc zjeść :evil_lol:[/quote] Możesz zjeść wszystkie, ja nie lubię ;) Mam dżemy - malinowy, truskawkowy, ananasowy i morelowy, z którym chcesz??
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ojjj taaaaak:p Można np pokazać Effce jakie ma sie dobre piffko :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_reklamowa_zdjecia_reklamowe/haineken_66.jpg[/IMG][/quote] O szlag! Chyba nie będę czekać do wieczora, tylko zaraz zacznę ;))
-
[quote name='evaxon']:icon_roc:a że niby jak?????????? [/quote] Pomóż mi smażyć naleśniki ;) Będzie szybciej ;)
-
Cholera, a co ja tak dziś do przodu gnam?:-o:-o:-o
-
[quote name='evaxon']:grin: jeden kafftanik a tyle radości:grin:[/quote] Pytanie, czy TZty będą się cieszyć :diabloti:
-
[quote name='apple']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Bycie idolem ma swoje zalety, czyż nie? :eviltong:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]też wstąpiłaś do tego frontu znęcających sie nade mną?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pocieszy Cię, jak powiem, że nie zjem z tego ani jednego??
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=darkgreen][B]Ha! Ma się ten talent:p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Normalnie w myślach mi czytasz kobieto!!
-
[quote name='evaxon']:crazyeye: no jak nie jak tak odpowiedzialam ci i chce piffka:placz::placz::placz::placz: [/quote] TAK? No to teraz musisz się wkupić w me łaski :diabloti:
-
[quote name='deer_1987']co tam u Was?[/quote] Zaraz zabieram się do smażenia naleśników ;) [quote name='evaxon']byłam widzialam :loveu: i swoją propozycje dałam :grin:[/quote] Posikałam się ze śmiechu, prawdę mówiąc ;)
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]No ani się waż .. :megagrin:[/COLOR][/B][/quote] No dobra, to jeszcze trochę porobię ;)
-
[quote name='Iza i Avanti']moja Ty! :loveu: Ić, zobacz jakie pikne kaftaniki Ci zapodałam![/quote] Sliczne :)) Piękne :))
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale ja dostanę...prawda?:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oczywiście, ile tylko zapragniesz :loveu::loveu::loveu:
-
Przyszłam na chwilę, bo zaraz muszę naleśników napiec sto tysięcy ;)
-
[quote name='evaxon']siemanko :loveu: a moze cos takieogo?? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/bc1caf4e7716ae5a.jpg[/IMG][/URL] :grin:[/quote] O szlag, a ja pampersa nie mam!!!! :megagrin::megagrin::megagrin::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Wiem to z "dziecka Rosmery":diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [SIZE=5]Skąd wiedziałaś???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/SIZE]
-
A mi to nie odpowiedziałaś!! A ja kupiłam heinekena! Nie dostaniesz za karę!
-
[quote name='evl']bzzzyt. ogólnopolski :eviltong:[/quote] Moje biuro mieści się w tym samym budynku, co SM, więc weszłam sobie do nich dziś i dali mi komórkę "patrolową" ;) Jakby co - dzwonię bezpośrednio do swoich ;)
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
jbk replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
Jaka mała Uma przy Magnusie :) -
Jak myślisz, czy piwo dziś przy piąteczku to dobry pomysł?
-
[quote name='zofia&sasza']Działa jak najbardziej[/quote] I tak bez żadnych prefiksów i tak dalej?
-
[quote name='evaxon']:evil_lol:jestem za:evil_lol:[/quote] Następna! NIGDY W ŻYCIU!!
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Jessuuuuuuu.... znów tyyyyyyyle zdjęć :crazyeye::crazyeye: W tak krótkim czasie tak się tu namnożyło, że brak mi słów :roll: Co tu przyjdę - to mam mnóstwo nadrabiania :evil_lol::multi::evil_lol::crazyeye::loveu::multi: No ale nadrobiłam :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Kurde, normalnie chyba muszę przestać pstrykać ;)
-
[quote name='evaxon']moja ulubiona:loveu::loveu::loveu:od tej kawy jestem uzależniona :roll::roll::roll: czesc Aluś:loveu:[/quote] Moja też ulubiona :) I to jest zdjęcie mojej kawy z moim kubkiem w moim biurze ;)
- 78403 replies