Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Ja mogę powiedzieć co moja - MOJA IDOLKO!
  2. La la la la la la la la la la la la la :) Kto zgadnie, jaka to melodia??
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Mówicie o mnie:crazyeye: Bossszzz ale jestem sławna:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No widzisz, robię Ci reklamę :)):loveu:
  4. [quote name='Iza i Avanti']Psy proszę farbować na kolor "róż" :evil_lol:[/quote] Zwariowałaś?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To najbrzydszy kolor na świecie!! :diabloti: [quote name='Kinia']Witam białaski piątkowo![/quote] Cześć Kiniu ;)
  5. Ostatnio widziałam w jakimś filmie, że kurs fotografii podczas joggingu dziewczyna robiła ;) Może takie coś by się przydało ;)
  6. [quote name='Iza i Avanti']marrrrrrrrrrrrrrrruda! :diabloti:[/quote] Dla mnie kolor musi być żywy, zielenie, niebieskości, czerwienie, żółcie, pomarańcze....... Inaczej wyglądam jak kupa :)
  7. jbk

    Galeria eMosława!

    Teraz włazi do wody?? Odważny chłopak :)
  8. Najgorsza robota za mną, więc przyszłam sprawdzić, co u Ciebie :) I może kawusię zaproponuję?? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/89504ba8c8aef659.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL]http://img136.imageshack.us/img136/3981/32248105.jpg[/URL] - rozczulające :)
  10. Jakie to szczęście, że dziś piąteczek, wreszcie sobie jutro dośpię jak należy.....................................:p
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]łooo ile zdjęć tu na mnie czekało...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale większość jakieś takie brutalne, białasy się zagryzają...nie wiem czy mogę na to patrzeć, potem mogę mieć koszmary w nocy :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]u Nas już śniegu nie ma praktycznie :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Prawie jak u Mastertona :) [quote name='Iza i Avanti']Nuuuuuuuuuuuudy! Tylko biało i biało :evil_lol: Szukam dla Ciebie czegoś gustownego, w kolorze czerrrrrrrrwonym! :diabloti: Doberek :loveu:[/quote] Normalnie muszę psy zafarbować ;) Może na fiolet? Hmmmm...... [quote name='deer_1987']Buuu nie jestem tu pierwsza..[/quote] No dziś się nie udało :) [quote name='Basia&Safi'] jakaaaa super fotaa :):loveu:[/quote] Jak się pstryka 60 na minutę, to się czasem jakaś fajna fota trafi ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jeeee! Walki psów....zgłoszę Cię gdzie trzeba:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images32.fotosik.pl/450/d08a68d7e15dadaf.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie zgłaszaj! Podam im nerwosol, żeby się uspokoiły :) [quote name='bonsai_88'][B]Apple [/B]jak chłop sam wkurzał Fialeczke to co się dziwisz, że go pogonić chciała :diabloti:[/quote] Bo kobiet nie wolno wkurzać ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No chyba ze tak......:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Co robisz, jak Ciebie chłop zdenerwuje? [quote name='Darianna']Zaczepiał, zaczepiał, aż się doigrał :diabloti: Kobiety są niebezpieczne jak się je wkurzy :eviltong:[/quote] Nawet śmiertelnie niebezpieczne ;)
  12. Idę sobie z Samkami na smyczach. Obydwoma. Kuzynka ze mną, każda trzyma jednego. Kulturalnie przepuszczamy wszystkie przechodzące pieski. Wchodzimy do śniegu po kolana, jak gdzieś jest za wąsko. Generalnie - ustępujemy. Niepotrzebne nam żadne utarczki. No i tak sobie grzecznie idziemy na peryferiach osiedla, rzeczka, stawiki itp. Idzie sobie pan. Z maluchem, westie bodajże. Pieseczek luzem. Specjalnie zmieniamy trajektorię, żeby się nie spotkać. Pieseczek jednak bardzo przyjaźnie nastawiony leci do nas. Zaczyna latać nam między nogami, psom między nogami, smycze poplątane, psy tańczą, kataklizm. Grzecznie proszę pana, żeby go zabrał. Pan zero reakcji. Odplątałyśmy się i odchodzimy w nadziei, że piesek do pana wróci. Gdzie tam. Przez jakieś 500 metrów pieseczek nam stale pod nogami, z nosem pod ogonem mojej suki, z zębami na mojego psa. Pańcio ma w nosie, że piesek ma go w nosie, nawet ust nie otworzył. Próbowałyśmy nawet podbiec nieco w przód, żeby pies wrócił do pana, który sobie noga za nogą szedł. Nic z tego. W końcu, między blokami już, facet z tyłu nagle rozdziera gębę "zatrzymaj się durna kobieto". Zdębiałam. Zapytałam pana, w jakim celu mam się zatrzymać, na smycz chce mnie wziąć? Psa powinien na smyczy prowadzić, zwłaszcza, że nieodwoływalny. Zwłaszcza, że już zaczął nas atakować. Facet pluje się coś oczywiście. Zapytałam grzecznie, czy zdaje sobie sprawę z tego, jaki mandat mu grozi za puszczanie psa luzem. Odwróciłam się na pięcie i poszłyśmy wraz z psami, nie wiem, co spowodowało w końcu, że pies do właściciela wrócił, bo prawdę mówiąc nie obejrzałam się już ani razu. Tak sobie myślę, że następnym razem pociągnę faceta prosto na posterunek policji, jego pies za nami przecież pójdzie :diabloti: i koleś będzie musiał pójść też :diabloti: Czy ten numer 986 do SM to z komórki działa?
  13. [quote name='Iza i Avanti']Jessssssssssssssoooooooo! Masz brązową maskę! :diabloti:[/quote] Brązowy mi nie pasuje :(
  14. [quote name='Iza i Avanti']Przyniesłam jeszcze taki zestaw: [IMG]http://hrabineheatred.blox.pl/resource/ist2_3927719manupinastraitjacket.jpg[/IMG][/quote] Miało nie być bieli!!
  15. Cześć Jabłko :))
  16. Witanko piątkowe :) Już się nie mogę doczekać jutrzejszego ranka, kiedy to sobie dośpię.....
  17. [quote name='Iza i Avanti']Możę taki: [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b8/Leather-straitjacket_-_model_Jassi.jpg/180px-Leather-straitjacket_-_model_Jassi.jpg[/IMG][/quote] SEXY! Pięknie :))
  18. [quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Jutro Dinduś kończy 4. latka :crazyeye::evil_lol::eviltong::multi::evil_lol::roll: !!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote] Fotki świetne :) Taka gromada psów to jest coś niesamowitego :)) Dla Dindusia - wszystkiego najlepszego już dziś, bo jutro nie wiem, czy będę w necie :) :tort:
  19. [quote name='Iza i Avanti']O! To jest myśl! Menrzusiowa! :evil_lol: Dzołana! Efka! Szukam dla Was kaftaników... Kolorowych :diabloti: Doberek![/quote] Kochana Izunia, grzeczna Izunia :)
  20. Cześć Inka :)
  21. Dzień dobry :) Przyszłam się przywitać i zapytać nieśmiało, kiedy zobaczymy jakieś fotusie Salsuni?
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Rinusiowa :crazyeye::crazyeye::crazyeye:foty te co na NK tu już były dawno :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Loluś ....pszeczkolaki mnie dobiją ...coraz częściej wychodzę za drzwi ..robię 3 głębokie wdechy i dopiero wracam do sali :roll:póki co syskie żywe :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Asik - po ogórkowej nie mam przeczyszczenia :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To muszę Ci moją ugotować. Jeszcze nie było takiego człowieka, co by nie zareagował ;) Dzieciaczki to mają szczęście, że Cię mają :)
×
×
  • Create New...