Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pracy po godzinach nie było :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zostałam wypuszczona mniej więcej normalnie :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No to chwała :) I jak się teraz czujesz?
  2. [quote name='Patisa']Suczka czuje się lepiej. Już ma ochotę na harce, biega fikusia, fajna bombo. :lol: Generalnie cieszę się, bo Sraczka po strylce : -jest zdecydowanie żywsza ( a już myślałam, ze mi pies próchnieje w wieku 5 lat:-o ), biga, skacze, wspaniała, żywa Serdelka -schudła ( przynajmniej na razie) -zrobiła się z niej straszna przytulanka, całuśnica i w ogóle pieeeeeeeszczoch :loveu:[/quote] No i pięknie ;) Fialusia też się ciągle przytula ;)
  3. Selkecikowa :loveu::loveu::loveu:
  4. Ja też chcem papuga!
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobry...moja ti ti saltelitko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No wstaję, wstaję....to żadna plotka....tylko nie buszuję po Dogo bo wiem ze o tej porze to nikogo poważnego nie ma:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja latam po dogo koło siódmej.................
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]doberek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]och witaj :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wieczorkiem będą fotaski ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Alusia :) Już jest wieczór :)
  7. Sobotnie witanko :)
  8. ['][']['][']['] Strasznie mi przykro.................. Trzymaj się Asiu.
  9. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, ale postaram się :)
  10. jbk

    Galeria eMosława!

    Swietny filmik ;)) Marley pojętny dzidziuś jest :)
  11. jbk

    Anioły i Demony

    O, to już jutro wielki dzień?? Trzymam kciuki, aż mi zbielały ;)
  12. [quote name='sota36']czego ryczy? Bo nie widzi? Widzisz - jestem a foty i cd psiego pamietniczka jutro - bo dzis Pan Pies nie ma weny![/quote] No to kochana muszę Ci powiedzieć, że już jest jutro i prawdę mówiąc wiele go już nie zostało.......
  13. Cześć! Jak tam sobota?
  14. Asiu, a w ogóle, to musisz zmienić tytuł galerii ;)
  15. Cześć Izunia :)
  16. Groszek ma tendencje do znikania ;)
  17. Witanko sobotnie i mizianki dla Vegusi :)
  18. [quote name='AngelsDream']Nie wybieram się nigdzie, raczej nie mam weny na pisanie. ;)[/quote] Nie musisz ani jednego słowa wstawiać, tylko fotki chłopaków ;)
  19. Witanko dziewczyny :) Jak noga Ani?
  20. A Q Q :) Q Q, mówię!
  21. Najlepszego spóźnione, a w ogóle to witam sobotnio ;)
  22. jbk

    Fotoblog Pandy (:

    [quote name='Juszes']KOSZMAR! Komputer się popsuł! Przez kilka ostatnich dni musiałam się obejść bez niego, ale już wszystko naprawione i mam nadzieje, ze tak pozostanie:mad: Sorry, że się nie odzywałam, bo ale po prostu nie miałam jak, a tata nie chciał użyczyć mi swojego laptopa:angryy:! Trochę tylko któregoś dnia na kompie koleżanki poczytałam dogo, ale jakoś nic nie pisałam. Kolejna zła wiadomość, to to, że moja siostra zabrała aparat cyfrowy (ten lepszy) i teraz będę mogla tylko jakieś słabizny wstawiać, aż nie wróci z aparatem. Później wpadnę pooglądać wasze galerie i w końcu dodam te filmiki (całe szczęście dysk D ocalał i ich nie skasowało!). Pozdrawiamy! Na kurz i pyłki brzozy. (; I dziękuję za pączuszki na tłusty czwartek! :loveu:[/quote] To jak będzie wiosna, to będziesz mieć przechlapane z tym uczuleniem..... Witamy i czekamy cierpliwie ;)
×
×
  • Create New...