dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Bardzo dobra wiadomość, dużo zdrówka życzę.
-
Nie bójcie się dziewczyny starszych ludzi, ja mam 80 lat, mam psy ponad 53 lata i nadal mam choć już przestawiłam się z ONków i rottków na średnie pinczery i daję radę a wszyscy wokoł myślą, że mam dużo mniej lat - a to chyba właśnie dzięki psom bo mimo wady serca od lat nawet kataru nie mialam.
-
Rany, sorry ale to idiotka, wygląd ważniejszy od psa i jego charakteru?
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pewnie chciała zostać na działce na dłużej. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja też zmieniam i urozmaicam jedzenie moim, one sa zdrowe ale też polecam bardziej puszki niż suche. -
Wspłczuję wam problemów z takimi durnymi ludźmi bo faktycznie trudno jest wyczuć taką głupotę i bezduszność. Po chorobę takim pies skoro głupie klocki są ważniejsze. Mnie moje psy a miałam ich w swoim długim życiu naniszczyly dużo więcej i bardziej wartościowych rzeczy i jakoś to przeżyłam a psy też do końca swoich dni ze mną.
-
Szczeniak nie jest agresywny, prawdopodobnie chce się bawić i łapie ząbkami za ręce a że ma zęby jak szpilki to niestety może zaboleć, szczególnie małe dziecko. Ja nigdy nie dawalam szczeniąt rodzinom z małymi dziećmi zwłaszcza jak mówili, że piesek dla dziecka tylko odsyłałam do sklepu z pluszakami.
-
Niestety, współczuję, jestem z tobą.
-
Też nie cierpię flexi. Mam normalną smycz długości 4 m i jakoś daję radę szybko ją zwijać lub puszczać tak, że nigdy nie dotyka ziemi. A mam 80 lat i sobie radzę. A muszę mieć długą smycz bo obecnie moje psy nie mogą być spuszczane, są stare ale żywe a mam blisko ruchliwą ulicę.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Słodkie pysio. -
Ja osobiście nie męcyłabym swojego psa chemią a sporo moich psów odeszło przez raka ale z doktorem leczyliśmy dopóki pies walczyl i chciał żyć i nie cierpiał a kiedy się poddawał skracałam cierpienie choć z bólem serca ale dobro psa było najważniejsze.
-
Na moje oko byłej hodowczyni to zgryz jest prawidłowy a przy okazji jeżeli bywa inny to cęgowy a nie cegłowy.
-
Wspaniała wiadomość, że sunia wróciła do normy i oby tak zostało.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Śliuczny uśmiech. Zdrówka życzę. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja o Bravecto czytałam też niepokojące informacje więc wolę nie stosować. -
U mnie przeważnie też dziewczynki ale i dwa chłopaki i teraz też parka.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzięki za informację ale na razie jednak nie będę stosować skoro nie muszę. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja też się boję tabletki choć podobno nie szkodzą ale jak często trzeba je podawać? Bo moim wystarcza Foresto, zmieniane co 7 m-cy więc jednak pozostanę przy obróżkach. -
Cocker Spaniel Angielski, czy nadal warto kupić z Zkwp?
dwbem replied to damianKr's topic in Cocker spaniel angielski
Mój wet a miałam doskonałego, trzymałam się go 34 lata ale niestety mi zmarł - nie zalecał wieprzowiny dla psów ze względu na nadmiar tłuszczu i czegoś tam jeszcze, moim smakuje wołowina i drób na który nie mają żadnych uczuleń to nie muszę dawać wieprzowiny. Oczywiście jakieś okrawki z wieprzowiny jedzą ale to nie jest podstawa żywienia. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No ja też nie usiłuję nikogo przekonywać tylko też dzielę sie doświadczeniem. I za moich czasów Fiprex był tylko w sprayu i moje psy dostawały szału na sam widok butelki. Gdyby wtedy był w pipecie to może dałyby sobie zakrapiać. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
U mnie Frontline nie miał szans, moje psy nienawidzziły spryskiwania. A obroże się sprawdzały choć przecież rottweilery mają gęstą sierść i podszerstek. Ale to oczywiście indywidualna sprawa, nie wymądrzam się, każdy stosuje to co mu się sprawdza najlepiej. Ja kleszczy od lat na swoich nie widzę na szczęście. -
Też pamiętam o wszystkich swoich piesach a przez ponad 53 lata miałam ich sporo bo zawsze były dwa lub więcej w domu. A w sercu są wszystkie.