Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Bardzo dobra wiadomość, dużo zdrówka życzę.
  2. Nie bójcie się dziewczyny starszych ludzi, ja mam 80 lat, mam psy ponad 53 lata i nadal mam choć już przestawiłam się z ONków i rottków na średnie pinczery i daję radę a wszyscy wokoł myślą, że mam dużo mniej lat - a to chyba właśnie dzięki psom bo mimo wady serca od lat nawet kataru nie mialam.
  3. Rany, sorry ale to idiotka, wygląd ważniejszy od psa i jego charakteru?
  4. Pewnie chciała zostać na działce na dłużej.
  5. Ja też zmieniam i urozmaicam jedzenie moim, one sa zdrowe ale też polecam bardziej puszki niż suche.
  6. Wspłczuję wam problemów z takimi durnymi ludźmi bo faktycznie trudno jest wyczuć taką głupotę i bezduszność. Po chorobę takim pies skoro głupie klocki są ważniejsze. Mnie moje psy a miałam ich w swoim długim życiu naniszczyly dużo więcej i bardziej wartościowych rzeczy i jakoś to przeżyłam a psy też do końca swoich dni ze mną.
  7. dwbem

    Szczeniak

    Szczeniak nie jest agresywny, prawdopodobnie chce się bawić i łapie ząbkami za ręce a że ma zęby jak szpilki to niestety może zaboleć, szczególnie małe dziecko. Ja nigdy nie dawalam szczeniąt rodzinom z małymi dziećmi zwłaszcza jak mówili, że piesek dla dziecka tylko odsyłałam do sklepu z pluszakami.
  8. Niestety, współczuję, jestem z tobą.
  9. Też nie cierpię flexi. Mam normalną smycz długości 4 m i jakoś daję radę szybko ją zwijać lub puszczać tak, że nigdy nie dotyka ziemi. A mam 80 lat i sobie radzę. A muszę mieć długą smycz bo obecnie moje psy nie mogą być spuszczane, są stare ale żywe a mam blisko ruchliwą ulicę.
  10. Ja osobiście nie męcyłabym swojego psa chemią a sporo moich psów odeszło przez raka ale z doktorem leczyliśmy dopóki pies walczyl i chciał żyć i nie cierpiał a kiedy się poddawał skracałam cierpienie choć z bólem serca ale dobro psa było najważniejsze.
  11. Na moje oko byłej hodowczyni to zgryz jest prawidłowy a przy okazji jeżeli bywa inny to cęgowy a nie cegłowy.
  12. Wspaniała wiadomość, że sunia wróciła do normy i oby tak zostało.
  13. Śliuczny uśmiech. Zdrówka życzę.
  14. Ja o Bravecto czytałam też niepokojące informacje więc wolę nie stosować.
  15. U mnie przeważnie też dziewczynki ale i dwa chłopaki i teraz też parka.
  16. Dzięki za informację ale na razie jednak nie będę stosować skoro nie muszę.
  17. Ja też się boję tabletki choć podobno nie szkodzą ale jak często trzeba je podawać? Bo moim wystarcza Foresto, zmieniane co 7 m-cy więc jednak pozostanę przy obróżkach.
  18. Mój wet a miałam doskonałego, trzymałam się go 34 lata ale niestety mi zmarł - nie zalecał wieprzowiny dla psów ze względu na nadmiar tłuszczu i czegoś tam jeszcze, moim smakuje wołowina i drób na który nie mają żadnych uczuleń to nie muszę dawać wieprzowiny. Oczywiście jakieś okrawki z wieprzowiny jedzą ale to nie jest podstawa żywienia.
  19. No ja też nie usiłuję nikogo przekonywać tylko też dzielę sie doświadczeniem. I za moich czasów Fiprex był tylko w sprayu i moje psy dostawały szału na sam widok butelki. Gdyby wtedy był w pipecie to może dałyby sobie zakrapiać.
  20. U mnie Frontline nie miał szans, moje psy nienawidzziły spryskiwania. A obroże się sprawdzały choć przecież rottweilery mają gęstą sierść i podszerstek. Ale to oczywiście indywidualna sprawa, nie wymądrzam się, każdy stosuje to co mu się sprawdza najlepiej. Ja kleszczy od lat na swoich nie widzę na szczęście.
  21. Też pamiętam o wszystkich swoich piesach a przez ponad 53 lata miałam ich sporo bo zawsze były dwa lub więcej w domu. A w sercu są wszystkie.
  22. Kocham czarne, całe życie mam takie ale teraz też są dwa więc niestety nie mogę wziąć trzeciego bo mam 80 lat.
  23. Bardzo współczuję, wiem jak to jest bo wwiększość moich kochanych piesów a mam je ponad 53 lata zabijał mi rak. Ale też walczyliśmy dopóki pies chciał żyć ale jak się poddawał i cierpiał skracaliśmy cierpienia. Trzymaj się, u nas zawsze bylo ich kilka to zawsze jakieś 4 łapki zostawały na pociechę.
×
×
  • Create New...