dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Chciałabym uczulić na jedną sprawę, sama to przeżyłam - objawy parwowirozy są niemal identyczne jak leptospirozy na którą weci niechętnie szczepią. Ja straciłam 4-miesięczną suczkę bo leczenie nie pomogło. Zrobiliśmy sekcję zwłok i okazało się, że to była leptospiroza. bo objawy wewnętrzne są inne i leczenie też - inne na parwo inne na lepto. Od tego czasu zawsze szczepiliśmy swoje psy również na lepto i nigdy psy mi na nic nie chorowały.
-
A dla mnie Royal to najgorsza choć najdroższa karma. W życiu nie dałam i nie dam jej swoim psom.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
dwbem replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
W Warszawie pada tylko deszcz, podobno w Szczecinie też biało. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
dwbem replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość, że sunia wraca do zdrowia. Oby tak dalej. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
dwbem replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobra wiadomość, powinna powoli wrócić do życia. A co do weterynarzy - teraz jest coraz mniej takich z powolania do leczenia a nie wyłącznie pieniędzy. Ja przez 34 lata miałam wspaniałego doktora, który w razie potrzeby potrafil do mnie przyjechać nawet w środku nocy. Niestety w zeszłym roku nagle mi zmarł. Na szczęście udało mi się znaleźć innego, nie wiem czy bedzie aż taki dobry ale potrafił przyjechać do mnie zaszczepić moje dwa psiaki za niewygórowaną opłata i wyglada też na takiego, ktory lubi leczyć i pomagać. Oby. -
Wydaje mi się, że niepotrzebnie się boich i izolujesz oba psy. Ja od lat miałam przynajmniej po dwa psy z różnicą wieku co najmniej 5 lat i to normalne, że starszy karci i odgania namolnego szczeniaka ale u mnie nigdy nie zdarzyło się, żeby zrobił krzywdę małemu. Nawet wielka rottweilerka nie zjadla 9-tyg. pinczerki średniej mimo obaw hodowczyni a też nie raz warknęła lub pogoniła małą bo bała się, że ją rozdepcze.
-
Czy sczepionka mogła spowodować szybszy rozrost guza
dwbem replied to Charlotte York's topic in Onkologia
Niestety przez tyle lat było ich trochę. I o wszystkich pamiętam, na razie sklerozy nie mam mimo wieku. I często o nich myślę, wspominam i nadal mi ich żal. -
Ja mam 80 lat, chłopa nie mam już ponad 20 i jakoś nie narzekam, świetnie czuję się sama ze swoimi piesami. Wokół siebie mam dużo młodych przyjaciół, którzy w razie potrzeby pomagają ale staram się ich sobą nie absorbować, na razie jestem w jakiej takiej fornmie i daję sobie radę. A miłość piesków jest najlepsza.
-
Czy sczepionka mogła spowodować szybszy rozrost guza
dwbem replied to Charlotte York's topic in Onkologia
Niestety. Tylko jedna sunia odeszła we śnie bez choroby w wieku 11 lat i teraz ostatnia rottka odeszła ze starości w wieku 14 lat co dla tej rasy jest rekordem. Pozostała mi parka pinczerow średnich - sunia 10,5 roku i adoptowany pies 12,5 roku, na razie zdrowe i sprawne. -
Czy sczepionka mogła spowodować szybszy rozrost guza
dwbem replied to Charlotte York's topic in Onkologia
Nie obwiniaj się, 14 lat to i tak piękny wiek. Ja większość swoich psów a mam je ponad 53 lata straciłam pezez raka i to w wieku od 3,5 do 11 lat i 8 m-cy, większość ok. 8 lub 11 lat - rak to podstępne bydlę, czasem do końca nie daje objawów i zabija. -
U mnie było szaleństwo ze strzelaniem od godz. 18 i to pod domem i w pobliżu a mój adoptowany Maks wpada w panikę i usiłuje sie zakopać niemal pod podlogę. Nawet jak ucichlo o 2 w nocy z trudem namówiłam go, żeby choć trochę się wysikał. Dopiero dzisiaj po spacerze odespał stres i odzyskał humor. Zaczynam nienawidzieć Sylwestra przez niego bo moje wszystkie poprzednie psy i obecna suczka strałów się nie bały a ten adoptowany szaleje. Wszystkiego najlepszego wszystkim na ten Nowy Rok i cieszę się, że Amberek ma taki wspaniały dom.
-
U mnie na Bemowie już wczoraj o godz. 23 jakiś idiota zaczął strzelać a mój adopciak panicznie się tego boi. Z trudem udało mi się go namówić do paru siknięć bo wiał do domu, ledwo go utrzymałam. Ja mam 80 lat a on mimo 12,5 lat i średniego wzrostu siły ma dosyć. Cieszę się, że Amber znalazl wreszcie bezpieczną przystań.
-
Wspaniała wiadomość, niech żyje w zdrowiu jak najdlużej.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dla mojego Maksa toteż przerażający dzień, może w tym roku się obejdzie bez fajerwerków choć wątpię. -
Święta racja, ja się do tego stosuję już od dawna. Wesołych Świąt.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Moje krótkowłose pinczery średnie też nie przepadają za zimnem a już nie daj Boże silnej ulewy bo nie wyjdą z domu. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
dwbem replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Też życzę całej wspaniałej rodzince zdrowych i spokojnych Świąt. U mnie ani jednego płatka śniegu, szaro i ponuro od rana.