-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Bożena trzymaj się, Iguniu ty też. czekamy na fotencje
-
[video=youtube_share;4L3IJOgHtH4]http://youtu.be/4L3IJOgHtH4[/video]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Czytam cudne wieści o nowych jamniczych wymarzonych domkach i czekam na taki dla Jori :). Znajdzie się ?? [url]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/p296x100/1376554_10200745071565359_674905115_n.jpg[/url][/QUOTE] Wierzę że się znajdzie, szukamy, "spamujemy" - Timon bezzębny z wypadającym języczkiem znalazł i wygrał ze śliczną, zdrowa młodziutką Tolą. Znajdzie i Jori. I będzie wiadomo ze ten ktoś prawdziwie kocha. -
[quote name='malawaszka']macie teraz ataki? Viki miała dziś w nocy i przedwczoraj w nocy :( za dużo kurcze... czy to ta pogoda?[/QUOTE] Mój Rambo miał przed tygodniem pierwszy raz od wielu miesięcy ale potężny. Myślę ze tęskni za Rudą ['] a ja akurat wtedy miałam kilka dni tymczasowiczkę. I pierwszego dnia dostał ataku.
-
Niestety ja tez codziennie płaczę, tęsknię bardzo i pytam DLACZEGO?
-
[quote name='Mazowszanka2']Myśl, myśl, bo szkoda jamniora :)[/QUOTE] Jamniora szkoda, miały mikropsy go zabrać i dwukrotnie jakieś siły wyższe, brak papierka czy coś nie pozwoliło. Miejsce w hoteliku czeka na czas rozpoznania psiaka i dom też. Od kogo realnie można się coś dowiedzieć konkretnego? Nie odzywałam sie wczesniej bo z mikropsami byłam w kontakcie.
-
Jakie piękne foty, a tn portret rewelacyjny [IMG]http://images64.fotosik.pl/310/223af3934ddeb77fgen.jpg[/IMG]
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
rozczulająca fotka [IMG]http://images64.fotosik.pl/302/ecc25f1a8edbca2emed.jpg[/IMG] -
Witaj Ralfie :)
-
[quote name='gazzy']AAAA - zapomniałabym napisać :) Spotkałam turystów na spacerze jak byłam z Kacperkiem :) A ta Pani nagle do mnie : "oooo. Jaki piękny, olbrzymi jamnik" Teraz znów zniknę na jakiś czas ;) Klasa maturalna ... W maju matura, w czerwcu egzamin zawodowy... A w wakacje wyjazd do Warszawy - praca i technikum weterynaryjne :) A po technikum studia we Wrocławiu - weterynaria czeka :)[/QUOTE] Piekne plany trzymam kciuki. A jak będziesz w Warszawie może uda sie spotkanie.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Sms poranny od Ani: [I][B]Resztki mózgu mi wyparowały, bo Tośka całą noc mi na głowie spała. Spacerek i śniadanie ładnie zaliczyła.[/B][/I][/QUOTE] no to trzeba Ani pomóc :) -
A ja mam to co mam mieć :). Poleciało do Was 40 kog karmy bosch Reszta uzgodnień w przygotowaniu. Czy macie foty z pierwszej strony?
-
[quote name='tamb']Maks się przypomina na dobranoc.[/QUOTE] matko tamb tak mało jestem na dogo daj mi swój telefon zadzwonie pogadamy o pomocy. Mój nr 507 735 732
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Słonko, jak najbardziej tylko [B]ze mną drugi tydz. kiepściutko[/B] i właśnie dogrywam sobie konsultacje i badania. Stąd i mniej, jakby to rzec, chęci do popisania. Psiaki, kociaki w formie, przygody nowe były (ze 3 podejścia robiłam, wrzucając opis przygód i każdorazowo dogo mnie z wpisem wywalało więc... trudno... na spokojnie, za dzień, dwa znów się przymierzę ;-)).[/QUOTE] nie podoba mi się Twoja odpowiedź :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Jamniki Niczyje'][B][SIZE=2][COLOR=#2f4f4f][SIZE=3]Faraon powrócił do własnego domu [/SIZE][/COLOR] Mamy zaskakujące wieści w sprawie Faraona, który został przez nas zabrany ze schroniska w Krakowie. Jamniczek powrócił niespełna tydzień temu do domu. Faraon znalazł się w schronisku na skutek okoliczności życiowych. Pieskiem opiekowała się osoba, która trafiła do szpitala, Faraon a właściwie Agat został zabrany przez SM. Pani Teresa była w tym czasie za granicą i po przyjeździe zaczęła poszukiwać pieska lecz został on już adoptowany. W końcu trafiła do fundacji. Właścicielka zgodziła się na wszystkie procedury związane ze zwrotem psa, bardzo jej zależało na odzyskaniu Agata / Faraona. Po przeprowadzeniu wizyty przez KTOZ i fundację nie było wątpliwości że pies powinien wrócić do domu. Pani Teresa bardzo dziękowała za opiekę nad pieskiem. Faraon bardzo się ucieszył na widok Pani. Podziękowania należą się tu przede wszystkim Michalinie i jej partnerowi Tomkowi. To oni dali chłopakowi gościnny dom. Dziękujemy też Marzenie, która odwiedzała Faraona w schronisku codziennie i przynosiła mu jedzenie.[/SIZE][/B] [/QUOTE] Bardzo się ciesze że pani Teresa odzyskała Agata, stracić psa po 10 latach to bolesne, na szczęście jest happy end -
[quote name='bianka0']Kubuś po zmarłym przyjacielu, adoptowany na wiosnę przez nową rodzinę z Zabrza, został po cichu oddany do schroniska..... Odnalazła go tam wolontariuszka.[/QUOTE] [B]jak to?[/B][COLOR=#ffffff][B].[/B].........[/COLOR]
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
Isadora7 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='lajla2009']Wczoraj tuż przed godz. 16 odszedł od nas FIDO :-(. Cicho,spokojnie, bez bólu i cierpienia... zupełnie nieoczekiwanie i bezsensownie :placz: FIDO był w doskonałej kondycji, zdrowy, sprawny, wesoły, rezolutny, z olbrzymim jamniczym temperamentem. Zasnął na swoim legowisku, tak jak lubił na boczku... i już się nie obudził... Za 2 miesiące obchodziłby 16 Urodzinki! Mój niemal 18-letni EGON znów został sam... Żegnaj FIDUSIU [*] Zapewne spotkałeś już swoją ukochaną Panią i spacerujecie razem po zielonych łąkach :lilangel:.[/QUOTE] Bardzo mi przykro, ale tez dziękuje za lata jakie mu dałaś Sąd Ostateczny Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! Millicent Bobleter