Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='kuzlik']mam nadzieje ze teraz album bedzie widoczny . w okolicy Dobrego Miasta(warmińsko-mazurskie) przebywa w gminnej przechowalni od kilku miesiecy takie jamnikowate cudko.Atos to psiak w typie jamnika szorstkowlosego.Ma okolo 3 lat.Jest baaardzo towarzyski,zywiolowy,przyjaznie nastawiony do ludzi i innych psiakow.Gdy sie go odwiedza w przechowalni,zawsze wskakuje odwiedzajacemu na kolana,z nadzieja ze w koncu pojedzie do domu. [URL="http://tablica.pl/oferta/atosik-tak-bardzo-teskni-za-czlowiekiem-ID3vgR7.html"]http://tablica.pl/oferta/atosik-tak-...m-ID3vgR7.html[/URL] niestety nie mam mozliwosci wstawienia zdjecia,podalam link do albumu na facebooku.Moze ktos wypatrzy chlopaka !!! :smile: tam gdzie przebywa ma marne szanse na adopcje :-( spacery raz w tyg,kontakt z czlowiekiem tez minimalny ,a on jest taki towarzyski ![/QUOTE] [B][SIZE=3]bardzo fajny psiak, jak złapie oddech wstawię go na naszą stronę.[/SIZE][/B]
  2. [quote name='__Lara']Cioteczki, a co z tym???[/QUOTE] Bezpieczne w wolnej chwili napisze więcej
  3. Czterołapne pozy obłędne. A Amelka w wannie śliczniusia.
  4. [quote name='Ellig']To maleństwo 6 kg jeszt w kozienicach, bardzo chcialabym ja zabrac do Ani.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5Fx0dH5cFx4/UksjHqdgjqI/AAAAAAAAUvA/ZScikNCDpWc/s480/1377163_634781986562460_118361489_n (1).jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Jest kapitalna, na FB już widziałam.[/B] [quote name='Ewa Marta']Napisałam wczoraj do Agnieszki, która sunię znalazła i czyta nasz wątek i poprosiłam o informację gdzie dokładnie została znaleziona sunieczka. Dostałam odpowiedź: [B][I]Tosia została znaleziona przed sklepem , to jest taki duży SAM w Radości, przy ul. Patriotów . Ogłoszenia porozwieszane , jak na razie zero odzewu.[/I][/B][/QUOTE] [B]A dom IGORA się odnalazł. [/B]
  5. Pikusiu na zawsze w sercach [*} Brawo Aleksander.
  6. [quote name='Mattilu']To Igor tez zostaje u pani Ani? Co ci ludzie tak nagminnie gubia te psiaki: Tosia, Igor...:shake:[/QUOTE] Igor nie jest u Pani Ani, ja po prostu musiałam wejść na chwile aby pożyczyć transporter.
  7. a mnie watem w masie innych się zgubił. Odświeżam.
  8. Dlatego nie lubie takich akcji, bo zawsze znajda sie harpie. Dawałam z siebie ile się dało jak wszyscy.
  9. [quote name='Ewa Marta']Dawno nie pisałyśmy, co słychać u Sary:-) Niedawno rozmawiałam z Panią Jadwigą i Sara zadomowiła się na dobre. Poszczekuje na przechodzących obcych, co Panią bardzo cieszy. W domu bardzo lubi podsypiać na kanapie, a w nocy śpi obok Pani łóżka. Pani zrobiła jej podeścik, żeby łatwiej jej było wchodzić do łóżka, a na nim połozyła miękki kocyk. saruszek uznała chyba, że to jest miejsce dla niej i nie wchodzi do łóżka, tylko śpi sobie smacznie na tym podeściku, czasami tylko zmieniając go na kanapę w salonie. Jest bardzo dużym przytulasem, a jeszcze większym łakomczuchem:-) Obie są ze sobą bardzo szczęśliwe:-)[/QUOTE] To był strzał w dziesiątkę. Widać ta suma przypadków miała taki cel :)
  10. [quote name='Ewa Marta']Linka przytyła!!!! Widać to najbardziej, kiedy śpi jak precelek:-)[/QUOTE] Dokładnie to samo chciałam napisać.
  11. [quote name='Ewa Marta']Isadora, Ty to masz nosa do tych długaśnych;-) Ale on nie wygląda na porzuconego... Może zgubił sie komuś? Oby tak było. Śliczny psiak! :-([/QUOTE] Chłopak jest sliczny, grzeczny, miziasty, kocha dzieci i ma potwornie złamaną przednią łapkę. To wielomiesieczna sprawa, łapka jest w przykurczu. Sądzac po wyglądzie jeszcze wierzę zę sie zagubił ale jak (dajboshe) znajdą sie własciciele łatwej rozmowy ze mną nie będa mieli. Bez czipa, bez obroży....
  12. [quote name='Celina12']Witam Kochane Cioteczki....dziś jest ciepło...polatałam sobie z Selin po ogrodzie,Kiś zwozi grzybki,które potem obieramy. Mam fotkę z całą bandą Muszkieterków :diabloti: Przesyłam całuski...zaczęłam już się bawić z Selin-udaję taką groźną...:evil_lol: Siemano Linka dobrze, zę tam jesteś to pomozęsz przy grzybkach. Wiesz ludzie nie poradziliby sobie gdyby nie nasza pomoc i nasza jamnicza moc. Rambo Mocarz ps pochwale się - spoważniałem - Doroty wczoraj nie było od 11 do 19 i ja nie naszczałem.
  13. Poznałam dzisiaj Tosię, jest bardzo ładna, kontaktowa sunia. Wiele zdjeć dzisiaj jej nie narobiłam, bo do Ani poszlam po pomoc. Wyrwałam z rak SM aby nie wszedł do schroniska takiego jednego długiego. Był tak potwornie zestresowany, ze od Ani musiałam pożyczyć transporter, aby zawieźć chłopaka do hotelu. A już na miejscu.. nie upłynęło pół godziny a chłopak już wiedział do czego służy kanapa i fotel. Elegancko przyjął witające go inne fundacyjne jamniki. I pchał się na kolana. A oto dzisiejsze fotoplony... Bohaterka tego wątku TOSIA: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6369/d8gu.jpg[/IMG] Rezydentka Pani Ani ŁATKA: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4/dmsz.jpg[/IMG] Pan Pikuś i od razu przyznam się... powiedziałam co mu szykujecie, mam z nim umowę i muszę być wobec Pikusia lojalna :shiny::shiny::shiny: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7254/1efw.jpg[/IMG] No i dzisiejsza jamnicza zdobycz, dostał imie IGOR [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7470/klqz.jpg[/IMG]
  14. [quote name='ulvhedinn']Nie myślałam, ze będę musiała napisać to aż tak szybko... :( Nestor umarł w nocy. :([/QUOTE] Ale co pożył u Ciebie to pożył, dałaś mu kawałek porządnego życia.
  15. [quote name='Celina12']No to coś niemożliwe jest-na tym głosowaniu w Dzienniku Bałtyckim teraz Pixel-nagle ma tyle głosów a prowadzące psy-ponad 10 tysięcy.:shake:Pól Polski za nimi głosuje?Ciocie ostatnie dni głosowania....nasz PARKA przynajmniej 3 MIEJSCE musi mieć...[/QUOTE] Ja się naklikałam w nocy ale różnica duża jest
  16. [quote name='Ellig']Bardzo dobry pomysl, tylko cicho o "klejnotach".:mad::razz:[/QUOTE] Oj nie wiem czy to OK. Może powinno się Pikusiowi powiedzieć i przygotować psychicznie? :grin::grin::grin::grin:
  17. [quote name='Ellig']Isadora, Pikuś za to meczy Menia. Dzisiaj postanowilam,ze Pikus spotka sie z wet. W wiadomej sprawie ;) Najwyzsza pora pozbyc sie "klejnotow". FanPage dla Pikusia to jak "zeszyt humorów":evil_lol:[/QUOTE] Jutro będę na Paluchu i jak się uda wyjaśnię to z Pikusiem i uzgodnię z nim kierunek dla FanPage
  18. [quote name='rita60']Ja też...ale cisza...[/QUOTE] No tak a ja myślałam że psiak w domu
  19. Siemano Pirosławie Zdrowia, szczęścia i jamniczych słodyczy - Banda Doroty ci życzy [URL=http://img31.imageshack.us/i/cywm.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8702/cywm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/an0i.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/26/an0i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/hd80.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9496/hd80.jpg[/IMG][/URL]
  20. Biedny Pikuś wcześniej Linka teraz Tosia. Chyba ja założę wątek dla Pikusia, albo FanPage. Mam z nim umowę to będzie mi wszystko nadawał.:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  21. Oli trzymam kciuki i wierzę, ze w tym domu będzie dobrze.
  22. Mało mnie, wiem, ale głosuję na wszystkie sposoby i na maksa. Ogarniam się jakoś, no jako tako.
×
×
  • Create New...