Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='anica']Agnieszko ,kochana mam następny telefon w sprawie Jori- Kropeczki proszę zadzwoń do p. Basi 794693932 jeszcze się pani zastanawia ale wolę żebyś to Ty porozmawiała (pani jest zdecydowana na jamnika chce koniecznie adoptować tylko nie wiemy czy to będzie na pewno Jori ale ja już nie puszczę tej pani bo jestem pewna że na pewno dojdzie do adopcji ! pani odeszły dwa jamniki i mieszka w Łodzi nie ma dzieci) dzwoń kochana proszę :)[/QUOTE] To ja wstrzymuje oddech.
  2. [quote name='Mattilu']Tylko o nic nie zahacz po drodze ;)[/QUOTE] Spoko, ja dzisiaj zahaczam o tymczaskę, ładne toto, młode ale fruwa cały czas na wysokości lamperii
  3. [quote name='Celina12']Pirat dziś zdecydowanie lepiej-zero kaszlu,charczenia,apetyt dopisuje.Tylko mamy cyrk z podawaniem leków,już zajumał,że masełko-to leki i sprytnie ciamcia masełko a szczególnie Vetmedin wypluwa.Robię Mu teraz podjazdy z kurczakiem,muszę sprytnie zawijać mięsko tak aby wciągnął z lekiem.Jak tak dalej pójdzie to jeden kurczak an dzień zejdzie...:diabloti:,bo nim zje leki-naje się do syta samym gotowanym ptactwem :evil_lol: We wtorek lub środę jedziemy na ponowny, gruntowny przegląd.Cały czas myślę czy nie zrobić jednak, od razu Dumiś zabiegu czyszczenia ząbków skoro ma już wszystkie badania. [COLOR=#ff0000][B]Linuś stale przy Pirciu a On Ją liże i liże.....[/B][/COLOR] Taki był jeszcze w środę-słaby,biedny [/QUOTE] Ja podaję leki Rambiemu w serku tostowym (doskonale kleja się kuleczki) lub pasztecie takim z tych malutkich puszek. Świńst3wo wiem ale nie doprzebicia zapach leków przez to. A i tak przy większym sprzątaniu, gdy trzeba szafy przesunąć znajdę kilka tabletek luminalu. Lineczka mnie wzruszyła. Kochana jest. Z Dumisią to rzewczywiście może warto za jednym pociągnieciem. [quote name='Mika31']Celinko ja Maksiowi Vetmedin podaję zawinięty w cukierek czekoladowy byle był miękki i plastyczny i nie mam problemu Pikuś leki dostawał prosto do gardełka bo wszystkie wypluwał[/QUOTE] Z czekoladą nie ryzykowałabym, 50 razy się uda a 51 może być gorzej. Kwestia skłądu i zawartości teobrominy. [h=1][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=#FF0000]Zatrucie czekoladą u psa[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=#FF0000]:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/h][h=1][URL="http://www.vetopedia.pl/article286-1-Zatrucie_czekolada_u_psa.html"][SIZE=3]http://www.vetopedia.pl/article286-1-Zatrucie_czekolada_u_psa.html[/SIZE][/URL][/h]
  4. Sobie zaglądam do Lusieńki i [B]pytam o link do wydarzenia[/B]: [quote name='Mattilu']Wiem :-( Ale i tak zrobila Lusi wydarzenie na Fb dzisiaj. Juz udostepnilam.[/QUOTE]
  5. [quote name='AMIGA']Nie bijcie proszę. Wymodziłam bazarek na moją Nusię. Zapraszamy bardzo serdecznie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248945-Figurówki-dziecinne-książki-i-wszelakie-różności-na-leczenie-Nurii-do-7-XII-godz-20?p=21576618#post21576618[/URL][/QUOTE] leeeeeeeeeeeece
  6. Ovka masz rację ja też widzę ze Dorota je lepiej. Dlatego kiedyś jak przywiozła smalczyk to Ganga dostała się do słoiczka, zwaliła go ze stołu i otworzył się (niech zamyka lepiej) No i mieliśmy ucztę. Nie rozumiem dlaczego była na nas wściekła. I dała nam jakieś hapaticośtam i ciągle nas oglądała. Rambo żarłok.
  7. [quote name='dreag'][COLOR=#000000]A propo załatwiania potrzeb fizjologicznych, dostałam takie wieści: Kropeczkę [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] (tak nazywa ją dt) trzeba pilnować...wyprowadzać po spanku, posiłku..., w ciągu dnia jak chce wyjść to zaczyna się kręcić, mruczy ale zdecydowanie/wyraźnie nie biegnie w kierunku drzwi, nie szczeka. Może to kwestia nowego otoczenia, przyzwyczajeń. Deszczu nie lubi (normalka;)) i tu trzeba motywować...trzeba moknąć razem ;). [/COLOR][/QUOTE] No to nie jest źle
  8. [quote name='Mika31']Maksiu jest w bardzo złym stanie :-([/QUOTE] Matko jedyna, przytulam - bardzo chciałabym więcej, mieć czarodziejską różdżkę.... Trzymaj się co więcej powiedzieć i trzymaj się nadziei.
  9. Moja tymczaska [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9404/4k53.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Celina12'] [SIZE=4]Musi być dobrze....MUSI!!!!![/SIZE][/QUOTE] i tego się trzymajmy
  11. Pirosławie nawet nie wiesz jak mam mocno zaciśnięte kciuki. Kochany mój jesteś nam tu wszystkim potrzebny a Selin to jak tlen do życia. Proszę, błagam nie choruj.
  12. Melduję że zakciukałam wszystko co się dało zakciukać
  13. [quote name='tanitka']za co on tak cierpi..... :([/QUOTE] Też o tym myślałam, może to że jest bardzo charakterny
  14. [quote name='dreag']Mogę zaprosić na bazarek dla Jori ;) ? Biustonosze dla Pań w rozmiarze 70-75 D: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-staruszki-jamniczki=21568995#post21568995[/URL][/QUOTE] Świetny bazarek ja już byłam i będę.
  15. Może Linka zacznie sporty uprawiać [video=youtube;zpeKVGrwyH4]http://www.youtube.com/watch?v=zpeKVGrwyH4&feature=share[/video]
  16. Kciukamy i przytulamy A Elę szczególnie
  17. No to się nieźle zakamuflowała Dumcia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images55.fotosik.pl/158/6a44112c46841f4emed.jpg[/IMG][/URL] Celinko ja również przytulam, tak chciałabym umieć ci ulżyć
  18. No ale słoiczka smalczyku żadne jeszcze nie zżarło
  19. O mateńko ależ ona Ciebie kocha. Celinko a jak przy wetce? Grzeczna była?
×
×
  • Create New...