-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Isadora7']odnalazłam watek :)[/QUOTE] i wstawiam foty Koffika [URL="http://img856.imageshack.us/i/cekh.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1686/cekh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/6s0v.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4489/6s0v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/n5xl.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7130/n5xl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img109.imageshack.us/i/whe8.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3293/whe8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Mika31']myślę że tu cudu potrzeba młodszy nie będzie i jest tylko jednym z wielu w schronisku :-( a ludzie biorą ładne młode psy[/QUOTE] No i mocno charakterny jest
-
[quote name='tanitka']Isadoro, dlaczego on tak długo czeka ..... ?:([/QUOTE] Nie iwme, ale to jest jak z Panem Jamniorem vel Rulonem niestety.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Isadora7 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Heniutek uspokój się i nie rób numerów -
[quote name='werenn']to ja tutaj zadeklaruje 2 puszki, bo na facebooku to nie bardzo[/QUOTE] [INDENT] [SIZE=4][B]☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀ KOLEJNA AKCJA PUSZKA DLA PAJUSZKA ☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀❥☀[/B][/SIZE] Fundacja SOS dla Jamników zaprasza do deklaracji na evencie jamniczka Pajo, podopiecznego Alarmowego Funduszu Nadziei. [URL]https://www.facebook.com/events/429041490442746/[/URL] [URL="http://sklepafn.pl/trovet-hepatic-hld-400-g,25,738.html"][IMG]http://sklepafn.pl/gfx/1351547706.27.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://sklepafn.pl/trovet-hepatic-hld-400-g,25,738.html[/URL] [URL="http://img189.imageshack.us/i/14l1.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4183/14l1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img534.imageshack.us/i/vqoz.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9991/vqoz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/8snp.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6821/8snp.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Jak można zrobić coś takiego dla Jori, ona też potrzebuje takiego dobrego jedzonka w związku z tym biednym brzusiem i męczącym rozwolnieniem? Byłabym wdzięczna :).[/QUOTE] No to się zrobi wieczorkiem. -
[quote name='anica']O rety! jaka cudna!... czy coś wiadomo? co z jamnisią?....dogo mi dubluje posty:shake:[/QUOTE] wiecej fotek by się dało?
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Tak, ale z Juldan napisałyśmy, żeby Pani się dobrze zastanowiła, bo ona nie może wrócić po nowym roku do schronu. No i pani już się nie odezwała.[/QUOTE] No to jednak nie do końca byłą zainteresowana, impuls zapewne. -
[quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda, są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek. [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL] i wersja z najnowszymi bazarkami [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE] Rewelacja dzięki temu trafiłam na ukochanego Grzesiuka (książki miałam ale "wyszły"). Super sprawa.
-
Jutro wolne więc sie uporam. jakiś gorsz wpłynął na Maksa. jakieś kafelki zakupione.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Bardzo chciały Jori i myślały, że przekonają. Ja wiedziałam o tym, ale miało być do przeskoczenia... Obiecałam jeszcze zaczekać do jutra. Co do Pana... radźcie, bo nie wiem:roll:, wiek mnie odstrasza, sunia stara, ale nigdy nie wiadomo kto pierwszy będzie u kresu. A jak zacznie chorować sunia lub pan, a jak nie będzie potem co z psem zrobić? Piszę w jego imieniu z panią z fb, która ma w domu 2 jamniki. Twierdzi, że pan w świetnej formie. Chce zdrowego psa, a ja właściwie nie mogę tego zagwarantować...[/QUOTE] Poszperałam w mailach bo coś po przeczytaniu postów zaczęłam kojarzyć. Pan Roman chciał adoptować od nas Sare. Pierwsza rozmowa telefoniczna - i już wiedziałam, że nie dostanie u mnie psiaka. Pan ewidentnie wykazuje kolokwialnie ujmując początki demencji. Tak jest grzeczny, ale gdy zaczęły się telefony o różnych porach (rano, wieczorem, po 22) to wiedziałam już, że słuszną decyzję podjęłam po pierwszym telefonie. Pan roman opowiadał o swoich psach jakie posiadał. W tle "akcji' przewinęła się "mecenaska" Pana Romana. Twierdząca, że wspiera popiera i poleca. Tylko, że względu na szacunek dla wieku nie trzepnełam słuchawką raz, drugi czy trzeci. Słuchając, współczując etc etc. no i mówiąc do pana ze całkowicie rozumiem chęć posiadania psa (ale chęci to ciut mało). Do Pana średni, a w zasadzie wcale nie docierało to co mówiłam zę nie tylko wiek ale odległość a Sara ma chętne dobre domki tu na miejscu. W końcu przestałam odbierać telefony i wtedy pani "mecenaska" napisała kiedy dam Panu Romanowi obiecanego psa. Odpisałam rzeczonej Pani stanowczo co jak i dlaczego i że nie obiecałam Panu Romanowi żadnego psa. No i że czy ona sama ma świadomość wieku Pana, psa itp. W tym momencie mocno się zastanawiam czy nie wstawić na CZK Pana Romana, bo kiedyś to się źle skończy dla psa. Dobrze, że miałam nosa. [B]Odpuść tego Pana. [/B] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']To dobiję, bo ja dobita dokumentnie... Z domem Jori nie wyszło, szukam dalej, bo niestety nie wszyscy w rodzinie czekali na nią :(. Mała nadal w schronie, wszystko poszło w łeb. Najgorzej, że nie mam jej nawet dt... Jest jeden Pan ale ma już swoje lata (80-tka), w marcu odeszła jego jamniczka i czuje się bardzo samotny, ale nie wiem czy zaczynać temat... Już nic nie wiem...[/QUOTE] [quote name='Mika31']zależy od zdrowia pana może mogli by razem żyć[/QUOTE] No już niestety z fejsa wiem. Wróciłam ze schroniska po tym co tam zobaczyłam mialam nadzieję na dobre wieści tutaj. Dobrze ze to wyszlo teraz, że nie wszyscy akceptują. [quote name='anica'].... telepatia [B]dreag[/B]... cały czas tu zaglądam... i ściągnęłam Ciebie myślami! zawsze w takiej chwili mówię że lepiej jak się .... sprawa rypła na początku! niż tak jak np w przypadku Eli... wzięli 5letnią sunię a po 5latch oddali do schronu 10letnią sunię:-(:angryy:!... nie będziemy się poddawać!... co do Pana?... to osiemdziesiątka dla tego pokolenia to wcale nie musi być wiele!... teściowa mojego kolegi ma 88lat ciągle podróżuje ( właśnie była tydzień w Ustce bo teraz podobno więcej jodu można zażyć niż latem;)) i jeszcze tak z pięć razy w tygodniu... lubi strzelić kielicha:eviltong:... i w ogóle kobitka na chodzie! :)[/QUOTE] [quote name='JamniczaRodzina.']Wielka szkoda niewiem po co w takim razie niedoszły domek na fb się odezwał.:-(Wydaje mi się ,że pan w tym wieku nie jest dobrym wyborem .[/QUOTE] Chyba bałabym się jednak dać do człowieka 80-letniego -
[quote name='anica']... zawsze z nadzieją, zaglądam :)[/QUOTE] ' ja również
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... może tak ale Kubuś nie ma swojego domku:-(! za każdym razem jak widzę.... starsze pieski , które muszą szukać domku... nie jestem w stanie opanować żalu!... już nawet... przestałam zastanawiać się dlaczego?.... po prostu... czarna rozpacz( z wielu względów)!!!!! Amancie, Wszystkiego Najlepszego w nowym domku:)[/QUOTE] To jak zobaczysz co przyjeliśmy wczoraj do Fundacji to się powyjesz. Ja nie mogę sie zabrac za wydarzenie bo mi ręce opadają i łzy do oczu płyną. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000]❤❤[/COLOR] [SIZE=4][B]ADOPTUJ STARSZEGO PSA[/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000]❤❤[/COLOR] [SIZE=3]Być może dane Wam będzie spędzić ze sobą niewiele czasu, lecz każdy taki dzień będzie się liczył jak 100 dni, z dala od ciszy, chłodu, goryczy i samotności schroniska.[/SIZE] [COLOR=#ff0000]❤❤❤❤[/COLOR] [B]Szukamy domu dla 14 letniego KUBUSIA.[/B] [B]event:[/B] [url]https://www.facebook.com/events/1389164614659018/1390707147838098[/url] [B]profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników[/B] [COLOR=#ff0000]❥[/COLOR] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1533[/url] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6961/fb82.jpg[/IMG] -
~~ Greyka - znalazła swą przystań u dobrych ludzi :)
Isadora7 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']Akurat, ja się Greyki boję ![/QUOTE] To ja się boję z Tobą :evil_lol: -
[quote name='pietrucha204']poproszę kogoś o podanie maila prześlę zdjęcia psa. ja nie umiem wstawić :( na fotosiku próbuję ale nie udaje mi się :/[/QUOTE] ślij na [email][email protected][/email] wstawię
-
[quote name='anica']Pajuchna, chociaż zajrzę z serdecznościami :)[/QUOTE] i ja również
-
[quote name='Amadeusz']:multi:to po prostu nie da się opisać słowami co ja czuję!!!!!!!!!!!!!!!!Moja Kochana córunia Patunia tak samo kocha od najmłodszych swoich lat jamusie jak ja (wyssala to z mlekiem matki hihihihi)tak więc czym mogła ukoić mój straszny ból po odejściu Kochanego dorosłego Amadeusza sprezentowała mi wczoraj TO!!!!WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!a takie malutkie Cudeńko:):):):)też wabi się Amadeusz i KOCHAMY!!!!!!!Go jak wariaci hehehehehehe!!!!a ja latam jak na dopalaczu tego mi brakowało DZIęKUJę!!!!!CI Moja Ty GWIAZDKO!!!!!śWIATA!!!!!JEDYNA!!!!!!w porozumieniu z Celinką (w zmowie):):):)sprawiłaś MI RADOść!!!!!!!MEGA!!!!!!!OGROMNą!!!!!!!!będę się dzielić z Wami naszymi dniami pa!pa!BUZIOLE!!!!we wszystkie nochale :):):multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Danusiu cieszę sie razem z Tobą, wyobrażam sobie Twoją radość.