-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
No radocha czytać, radocha
-
Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]
Isadora7 replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poprosże nr konta i jakby co pogonić jak zapomnę wpłace jakis grosz -
[COLOR=#0000ff][SIZE=4]Zdrowia szczęścia i psiej słodyczy Dorota z jamnikami życzy [/SIZE][/COLOR] [IMG]http://static.ow.ly/photos/normal/2NClY.jpg[/IMG]
-
Ruuuuuuuuuuulon!!!!!!!!!! Nadawaj!!! Rambo oczekujący.
-
[quote name='Ellig']Kolejna bidulka... https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378512_10200692179203083_1527668009_n.jpg Tomuś, widzę,ze pilnuje Linki:) Lineczko jestes taka wesola, jak dobrze widziec cie w dobrej kondycji:) Elu Nucia nie jest bezdomna. Dziewczyna wyjeżdzała na kilka dni i zostawiła u mnie. We wtorek wraca do domu. Nucia ma jedno oczko niebieskie. I na tle wolskich murów Nutka jest jak kameleon dzięki umaszczeniu merle O amtusiu myślałam moment ze to Sopciu Co jest? macie wątpliwości kto tu rządzi? Też to chciałam napisać :)
-
[quote name='tamb']Koszt wizyty i badań Maksa 260 zł. Bardzo proszę o pomoc. Numer konta jest w pierwszym poście.[/QUOTE] upsss trzeba będzie coś pomyśleć
-
[quote name='Ewa Marta']Lusia przyjedzie do weta w sobotę. Nie dam rady podjechać jutro. Poza wszystkim mam kompletnie dość dzisiaj wszystkiego. Wczoraj wieczorem zginęła pod kołami samochodu przy moim bloku sunia mojej sąsiadki. O ironio losu miała ją 9 miesięcy, dokładnie tyle samo, ile poprzednią sunię która też po 9 miesiącach zginęła pod kołami auta:-( Dzisiaj nie jestem w stanie z nią nawet rozmawiać tak mną trzęsie:-( Cudowna, maleńka Bibi już nie podskoczy do nas witając się radośnie:-([/QUOTE] Bardzo to smutne :(
-
[quote name='Celina12']Hejka-jak masz na imię? No widzę te guzy.....ale mam nadzieję,że to tylko tłuszczaki-nie masz żadnego potwora w środku?[/QUOTE] Oj zapomniałam napisać. Mam na imię Nutka. Nie wszystkie moje guzy są tłuszczakami. Ten największy nie. Ale raczej nie będę miała jak ty operacji bo mam 15 lat i mnie nie boli. Nutka
-
[quote name='JamniczaRodzina.']Śliczna jest:loveu: a kto taki zdolniacha?[/QUOTE] Namiar dostałam od Rulona który tez jest tak "zrobiony". Tanio nie jest ale... cale życie sobie człowiek odmawia.
-
[quote name='tamb']Maks po badaniach. Teraz czekamy na wyniki.[/QUOTE] czekamy i dobre myśli przesyłamy
-
Ruda - zrobiona na podstawie zdjęć (filc) [URL=http://img6.imageshack.us/i/nu1y.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/293/nu1y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img547.imageshack.us/i/cdjo.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6154/cdjo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/lr84.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/773/lr84.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/sr0e.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7293/sr0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/rwe4.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6213/rwe4.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale słodkości łózeczkowe