-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Isadora7 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu'] Zmija sie czesto w noge wpija, By zniweczyc tego skutki, dobrze wypic troche wodki. Troche wodki sie napic, w ogole nie jest zle. Kiedy zmija ukasi - a zwlaszcza kiedy nie! :)[/QUOTE] Bardzo życiowe, w sensie tych "wpijających się żmij" jak się niektórych posłucha/poczyta to istotnie pozostaje wypić flaszkę. tak ogólnie nie dotyczy nikogo z bywających na tym wątku. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Isadora7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jestem, będę kibicować -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Fionka to psi ideał, Pan Marek będzie miał cudownego Przyjaciela.- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Jamnik Toffi z Radlina po tułaczce po świecie ma dom. :)
Isadora7 replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Fantastycznie. Toffik czekamy na foty. -
[quote name='Celina12']Naszykowałam sobie kaganiec-nie było potrzebny-pokazała ząbki tylko raz-jak kładłam Ja na boczek do badania,w czasie badania grzecznie leżała,trzymając główkę pod moja szyją.Pani Doktor chwaliła,że jest grzeczna.W macicy ma już czysto-żadnego płynu ale guz wielki-7 na 5 cm.Szmery w serduszku są-ale na razie odstawiamy Vetmedin-i obserwować będę-czy nie kaszle,jak się zachowuje,reszta leków bez zmian-doszedł Encorton-pół tabletki co drugi dzień. [quote name='Celina12']Tak-niestety.Wetka byłą zmartwiona,że taki wielki w porównaniu z jej gabarytami.Gdyby był młodsza,miała zdroweserduszko-już by była po zbiegu pewnie a tak...niestety - niezbadane są wyroki....:shake: W sumie pokrywa sie z z tym co ustalono w Warszawie. Guz taki jak na wynikach USG widać i tak jak wcze sniej pisałam generalnie duży, a zważywszy na wielkość Linki to ogromny. Onkolożka badająca Lineczkę w Warszawie pokazywała że jak się mała weźmie pod boki na wysokości śedziony to pod palcami daje sie wyczuć guz. Płyn teoretyczne sugerujący ropomacicze zniknęłą tak jak przewidywała lekarka. Też w pierwszym momencie gdy zobaczyła na USG bała sie ze jeszcze jedno choróbsko, ale spojrzała w badania i stwierdziła ze nie wykazują ropomacicza. [quote name='Sarunia-Niunia'](Kilka chwil wcześniej pytałam o Linusię na wątku Muszkieterków, ech - gapa ze mnie) W sumie i dobrze i źle.... bidna Linusia - ten okropny guz:(.... Celiniu, a po co, z jakiego powodu został włączony Encorton? Wykochaj Kruszynkę ode mnie:loveu: Encorton jest dość typowym lekiem w takich przypadkach. W Warszawie już nie był wdrażany bo wiadomo było że nie zostanie a przed Linką długotrwałe leczenie i decyzja została dla lekarza stałego. [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Kortykosteroidy wykazują silne działanie przeciwzapalne, a przy tym co Linka ma w sobie takie zabezpieczenie jest niezbędne, no bo jest to taki stan zapalny.[/FONT] Ponadto steryd chroni przed szybkim zmęczenie i osłabieniem. przy temperamencie Linki o osłabienie i zmęczenie łatwo.
-
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
też tak sobie zaglądam -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ee82ee][B][SIZE=4]Zdrowia szczęścia i słodyczy Dorota z jamnikami życzy [/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://krasota-gif.narod.ru/s/3D/04.gif[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola164'][B][SIZE=3]Fundacja Dar Serca poszukuje kochającego odpowiedzialnego domu dla swego podopiecznego jamnika Kabanosa. Kabanos jest miłym ok. 3-letnim psiakiem. Lubi ludzi i stara się być zawsze blisko nich. Jest pogodny, radosny, przyjazny. Jak każdy jamnik lubi być w centrum zainteresowania i nie pogardzi czułymi pieszczotami. Został odpchlony i odrobaczony. Wkrótce będzie zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/B] [SIZE=5]Kontakt: [B]882 180 526[/B][/SIZE][/QUOTE] [SIZE=3][B]KABANOS na stronie Fundacji SOS dla Jamników:[/B][/SIZE] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1485[/url] [quote name='Ola164'][B][SIZE=3]Fundacja Dar Serca poszukuje kochającego odpowiedzialnego domu dla swej podopiecznej jamnikowatej suni Linki (Fiony). Linka jest miłym i radosnym ok. 3-letnim psiakiem. Lubi ludzi i stara się być zawsze blisko nich. Uwielbia pieszczoty i głaskanie, ale także ruch i zabawy z innymi psiakami, z którymi dobrze się dogaduje. Została odpchlona i odrobaczona, a także wysterylizowana i zaczipowana. Wkrótce będzie zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/B] [SIZE=5]Kontakt: [B]882 180 526[/B][/SIZE][/QUOTE] [B][SIZE=3]LINKA vel FIONA na naszej stronie:[/SIZE][/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1484[/url] i oczywiście monitorujemy i opiekujemy się :loveu: i promujemy fajna akcja DARU SERCA [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1239868_556812561057321_168820952_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Asiaczek']Przepraszam, że dopiero teraz, ale moja stala poszła dzisiaj - 20 zł. Czy cos się stało z Nordinka, że nic o niej nie słychać? Może chora? A może znalazła DS...? pzdr.[/QUOTE] Nie ma DS niestety, posiwiała troszkę chyba na zawsze w Emirze zostanie. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-u1ebSRoz5p8/ToYRIuoStiI/AAAAAAAAHW8/oCs3DZFqazY/nordi2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uY2OO8v5YXU/ToYRImqnxwI/AAAAAAAAHW4/R-VCJ-5TNp8/nordi3.jpg[/IMG]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola164'][B]Fundacja Dar Serca poszukuje właścicieli lub (jeśli się nie znajdą) odpowiedzialnego domu dla Reksia. Reksio to piesek w typie jamnika standardowego szorstkowłosego. Nie ma jeszcze nawet roku. Został znaleziony w miejscowości Kosmolów przy bardzo ruchliwej drodze, gdzie potrącił go samochód, pod którym psiak był ciągnięty przez około 100 metrów, zanim kierowca łaskawie się zatrzymał... Musiał zdarzyć się cud, ponieważ Reksio wyszedł z wypadku jedynie z odrapanym pyszczkiem i przeciętym uchem. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Świetnie dogaduję się z psami i suczkami. Jest bardzo grzeczny, dobrze zachowuje się w domu, nie brudzi. Trzyma się blisko ludzi, jest bardzo przyjazny i uwielbia pieszczoty. Póki co został zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Proszę o udostępnianie chłopaka, może ktoś go kojarzy?[/B] [/QUOTE] Ładniusi Reksio :) -
[quote name='Celina12']Jak tam Ania-tęskni za Linusią? Linusia to bardzo mądre i przemyślne stworzenie...dokładnie wie jakie minki i kiedy strzelić...jak podejść bym zmiękła....Ania pewnie to potwierdzi...:diabloti: Jutro wraca KIŚ...ciekawe co będzie.....[/QUOTE] Anie to trzeba rozmnożyć. Autentycznie kocha swoje tymczasiki. Posiedziałyśmy, pogadałyśmy. Bywajać na Paluchu będę zaglądać. Opisz, udokumentuj jak to będzie przy powitaniu Kisia.
-
[B]o matuniu dopiero teraz się dowiedziałam[/B] [SIZE=4][B][FONT=verdana][FONT=arial black]TAJGA[/FONT] [†][/FONT][/B][/SIZE] [I][B]Sąd Ostateczny[/B] Święty Piotr u nieba wrót Stoi trzymając listę cnót A wszystkie dusze w milczeniu Przypatrują się jego skinieniu "Ten wejdzie pierwszy, kto był lekiem na cało zło; Kochał i służył ze wszystkich sił; Brzydził się złością, Dzielił radością, Na dobre I na złe. Kto jednego tylko chce: Kochać wiecznie jak szalony." Piotrowa dłoń otwiera drzwi- Lśnią oczy, merdają ogony... Pierwsze do raju wchodzą PSY! [SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE][/I]
-
CAPRI - ofiara bandziora spod Chynowa -POMOC POTRZEBNA
Isadora7 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']miło popatrzec jak lalka sie relaksuje !!![/QUOTE] Piękna jest