Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. No, bazar będzie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206361[/url] o ile mi się uda wymyślić ceny, haha...
  2. No przecież nie je, właśnie wypluwa, bo niedobra drożdżówka, a fe! :evil_lol: Bazara robię, ale nie mam pojęcia jakie ceny zapodać :mdleje: Gdyby ktoś był chętny mi pomóc, zapraszam na GG:4489731 :modla: A bazar będzie o tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206361[/URL]
  3. Gratuluję jeszcze raz :) Miło było poznać ;)
  4. Bazara robię :grins:
  5. :(:(:(:(:(:(:(:(
  6. [quote name='panbazyl']A jeszcze będzie fajniej jak evel zaadoptuje Czekoladkę :) (wtedy macie u mnie razem z Zu i Czeko tydzień wakacji na wsi)[/QUOTE] Bazylkowa, nie da rady, ni huhu. Zu będzie chciała zabić Czeko i to na 100%, nie chcę się decydować na ciągłą rywalizację między sukami. Zuo dostanie braciszka za jakiś czas, ale raczej duuuużo większego, na wszelki wypadek ;) Przepraszam za prywatę w herowym wątku :oops:
  7. Brzękasz im łańcuchem? :evil_lol: U mnie spalone, zobojętniłam Zuzowi dźwięk łańcucha, bo nie chcę, żeby się bała jak miotam w podbiegaczy :diabloti: No i przy okazji mi wyszło, że Zu kocha swój łańcuszek do obi :diabloti: Tak czy siak - trzymam kciuki, żeby ta bardziej odporna na wiedzę suka też zakumała ;)
  8. [url]http://pies.onet.pl/13680,14,19,dlaczego_psy_jedza_trawe__a_potem_wymiotuja,artykul.html[/url] :) Moja też się "pasie", o ile to nie są jakieś straszne ilości to wszystko jest OK (jak zje za dużo to zdarza jej się zwrócić).
  9. evel

    Duffel

    [url]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TZx_Wns40lI/AAAAAAAADTU/b9QnzevmRtA/_DSC6657.JPG[/url] ten mały w tle wygląda jak doklejony :lol:
  10. evel

    Gabi&Kapsel

    TŻ mi dzisiaj dostarczył fanty bazarkowe - pięknie dziękuję! :Rose:
  11. evel

    Barf

    Ja daję jogurt zazwyczaj przed kostnym posiłkiem ;) i jest OK. Może rzeczywiście to o kolejność chodzi? A watróbkę osobiście daję w jakiejkolwiek postaci, ale ja mam sucz wszystkożerną :evil_lol: Dzisiaj kaczka podejście 0.3, jabłko, marchewka, miód, oliwa, jogurt. Zobaczymy jak tym razem będzie z magiczną kaczką...
  12. Też mam ostatnio taką jedną "podopieczną" - zabawki be, no smaka zjem jak już dajesz, trudno. Może przez cieczkę taka jakaś lewa jest? :niewiem: Zdradź magicznego sposoba :grins:
  13. Hmmm może chodzi o szybkość reakcji? ;)
  14. [quote name='ladySwallow']Lepsza sterylka aborcyjna, niż kolejne szczenięta na tym świecie... Czytałam właśnie na zamojskim, że jakaś przy kości sunia. Zaraz się dowiem, czy Aga wraca przez Zamość, i jakoś postaram się dostarczyć ten kaftanik - oczywiście, w kaftanik trzeba włożyć np. gazę albo coś, żeby nie brudzić bezpośrednio ubranka, bo ono, że tak powiem, wielokrotnego użycia i ręczne robione, ale to jasne raczej ;)[/QUOTE] Polecam wkładki higieniczne - dwie przyklejone obok siebie zdają egzamin. Sprawdzone w tym konkretnie ubranku, testowane przez mega-potwora wyłażącego z każdego ubranka świata. A, trzeba mocno troczki ścisnąć! No i jakby co to dodatkowo można założyć kołnierz, gdyby sunia się mocno interesowała raną. Moja to full wypas miała :evil_lol: [url]http://img143.imageshack.us/img143/3687/zdjcia0074.jpg[/url]
  15. [quote name='murakami']Zamówiłam dwie kostki dla Bono, takie ``normalnej`` wielkości i dwie dla Zuzi - maluteńkie (rozmiar 18 ze stronki producenta). Te małe to są dopiero fajne! :) Bardzo mi się podobają i uwielbiam takich kontrahentów jak ten producent - tanio, solidnie, szybko.[/QUOTE] A powiedz mi, ile tekstu się mieści na tej malutkiej kosteczce? Bo pewnie wezmę właśnie ten wzór, albo kółeczko. Zmieści się imię (Zuzanka? A może lepiej "Zu" bądź "Zuza"?) plus dwa numery telefonów? Żeby znowu nie było, że z suczy pita robię :evil_lol:
  16. Ja futrowałam sukę żarciem kiedy tylko widziałam po niej, że się spina na psa. A rzucała się na każdego żywego psa w zasięgu wzroku. Jednak nie wiem na ile sobie możecie pozwolić z Kubą.
  17. [quote name='NightQueen']nie każdy pies wymaga obecności właściciela 24 h na dobę. Pewne rasy psów celowo zostały wyhodowane na indywidualistów bo to miało im pomagać w pracy np. podhalany strzegące owiec na hali, taki pies nie ma potrzeby by ktoś koło nich stał cały czas i do nich gadał, a zabawa w ich mniemaniu jest inna niż w twoim, tzn. one nie muszą się uganiać za piłeczką by czuć się spełnione, wystarczy im jak będą miały kawałek terenu do stróżowania.[/QUOTE] Słusznie. CAO czy inne pierwotne stróżujące nie muszą biegać za patykami, z wypowiedzi właścicieli właściwie wynika, że gardzą takimi zabawami ;)
  18. [quote name='gryf80']nie ogłupia jak np.sedalin,psy są"normalne'nie wymiotują,ale jeśli wariuja w czasie jazdy tzn.szaleją po samochodzie to ta sytuacja się nie zmieni bo lek na to nie działa-do auta kupowałam d.a.p. spray i spryskiwała auto na 10 min przed podróżą.[/QUOTE] I pomagał ten DAP?
  19. [quote name='hebanowa']Nie wiem za co kogo podziwiac bowiem ludzie wzięli psa ze schroniska,,nie radzą sobie kompletnie i dają sobie prawo do uśpienia psa.[/QUOTE] A Ty od zawsze byłaś psią alfą i omegą? Pies pogryzł, dwa razy. W świetle polskiego prawa może zostać uśpiony. Mimo tego ludzie chcą z nim pracować, nie skreślają go. Ty byś się nie wystraszyła psa, który atakuje na serio? Jeśli nie, to gratuluję, ale raczej głupoty. A tak w ogóle to jak chcesz się czepiać to znajdź sobie inny wątek.
  20. [quote name='panbazyl']a moze by zgłosić sterylkę do "banku sterylkowego" czy do zwrotu kosztów za zabieg? jest to możliwe?[/QUOTE] Zgłoszona. Prawdopodobnie będzie 50% zwrotu - kiedy? Tego nie wie nikt.
  21. Zależy jaka to dzielnica Lublina, na pewno kogoś znajdziemy ;)
  22. Rany boskie - ona wygląda jak owczarek pirenejski! :crazyeye: Edit: mailowałam z posiadaczką i znawczynią owczarków pirenejskich - mała jest "z buzi podobna", ale wzrost nie ten ;) Niemniej jednak śliczna z niej dziewczynka.
  23. Białe koty mnie zawsze powalają na kolana (czarne niby też, ale...). Kiedyś uznałam, że jak już będę sobie mogła pozwolić na koty to koniecznie muszę mieć czarno-białego dwukota ;) Piotruś jest absolutnie cudowny - można się zakochać w tym pyszczku, a różowe łapeczki to już w ogóle odlot. Czemu moja małpiszonica jest kotożerna, ech... :shake:
×
×
  • Create New...