Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. U mnie też są wieczne fukania, że po co sterylizacja? A szczeniaki chociaż raz miała, żeby nie zwariowała? A po co kennel? A po co tyle zabawek? A po co nowa obroża? A po co te szelki? I tak bez końca... Czasem mam ochotę walić głową w ścianę, ale cóż - wiem, że pewnych rzeczy nie przeskoczę, dopóki ja płacę za "zachcianki" jak kennel czy akcesoria to się nie przejmuję... Mam tylko cichutką nadzieję, że już niedługo będę mogła się wynieść z domu i w końcu będzie normalnie... Do odkręcenia też mam parę rzeczy przez moją wspaniałą familię - wpuszczanie gości do domu na przykład, bo jak pies się szczerzy na gości to hahaha, takie fajne, bo przecież ma bronić domu! ale jak taki stan trwa wg nich zbyt długo to ją wywalają na miejsce z bulwersem, że nie poznała cioci/babci/kogoś tam, głupi pies... :roll: Ostatnio zwalili suce aportowanie, myślałam, że zaduszę... Dla mnie praca od nowa, dwie piłki, piszczenie jak wariatka, bezcenne spojrzenia przechodniów ;) Odwołanie też spalili (zwłaszcza siostra, która z psem wychodzi oprócz mnie), w sumie muszę zacząć od nowa na zupełnie inne hasło, ale takie, żeby na nie nie wpadli :evil_lol: Same problemy z tymi rodzicami, ech.
  2. [quote name='Kisses'][url]http://img806.imageshack.us/img806/3675/20110408033.jpg[/url] Ona aż krzyczy 'zdejmijcie to' :lol:[/QUOTE] Aż tak źle nie było, bo czapeczka jest fajna do mordowania :evil_lol: Ale ze mnie świnia... Teraz biedni dogomaniacy będą zamykać każdy wątek, na którym się pojawię :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/200100-%C5%9Awi%C4%85teczny-prezent-za-mocno-sika%C5%82-7-miesi%C4%99czne-szczeni%C4%99-mix-Husky-szuka-DT-DS?p=16667640&viewfull=1#post16667640[/url]
  3. [quote name='Sylwia K'][URL]http://img852.imageshack.us/img852/193/dscn6125.jpg[/URL] moja Luska by nie oddała tylko by zwiała i kazała się ganiać, hehehe[/QUOTE] Ha, Zu robi zwykle jedną rundkę honorową ze zdobyczą, ale jeśli chodzi o koziołek to ciężka to praca, żeby jej takie zachowanie wybić z głowy ;) No bo przecież jest taaaaki smaczny... :roll: [CENTER]*** [/CENTER] Dwie pierwsze z wycieczki do ladySwallow ;) Że co, że zejdź z ręcznika? A gdzie tu widzisz ręcznik?! :shake: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1955/20110327023.jpg[/IMG] Lans w parku: [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5031/20110326020.jpg[/IMG] Szkoda, że ten park jest tak zaniedbany... Ponoć za komuny przeżywał lata świetności, a od jakichś 20 lat nikt się nim nie zajmuje - a miejsce jest naprawdę fajne, masa ptaków tam żyje, niestety park graniczy z "nieciekawymi" dzielnicami i znany jest jako siedziba okolicznych meneli :roll: Po zmroku raczej się tam normalni ludzie boją zapuszczać... A tak piesek świętował niedawno urodziny TŻta :evil_lol: [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/3675/20110408033.jpg[/IMG]
  4. Jaka ta mała jest cudaczna! A szczeka jak taki piesek z kreskówki :D Absolutnie rozczulająca jest. I wybrzydza w jedzeniu, paskuda mała ;)
  5. Jeśli mogę coś doradzić - ja bym zrobiła dwie wersje tekstu - jedną krótką, drugą dłuższą. Same wiecie, że ludzie w dzisiejszych czasach są leniwi i nie chce im się czytać, jak zobaczą więcej niż "parę linijek" :shake:
  6. [quote name='Vectra']od 4 nad ranem ..... wyszła z kojca 27 razy :evilbat:[/QUOTE] O matulu :mdleje: Jesteś na 100% pewna, że Hanna zostaje? :evil_lol:
  7. Hahaha, stafik grzeczny i spokojny - i myślisz, że ktoś uwierzy? :evil_lol:
  8. evel

    Zagadkowy por.

    No, to dziwne takie trochę. Moja fizycznie nie może mieć ciąży urojonej, bo od dawna jest wytrzebiona ;) ale zachowanie z gumową kaczuszką jest dość zagadkowe... No i Zu ogólnie nienawidzi szczeniaków, brzydzi się ich, więc nie wiem... Jakieś poglądy polityczne przez tą kaczkę próbuje wyjawiać czy co? :evil_lol:
  9. Tego gnojka? :) Fotki byś jakieś pokazała :diabloti: No i ten - napisz mi na PW albo jakoś jak z kosztami za sterylkę i w ogóle.
  10. A gadajcie sobie, mnie nie przeszkadza ;) Panbazyl, ja bym się naprawdę zastanowiła nad OE dla Piranii wrednej czarnej, bo jak rozumiem ona też spieprza jak wychodzicie? Tylko popytać trzeba ludzi, którzy siedzą w temacie, no nie wiem, wyżłowców i innych takich, nie tam żadnych oszołomów, którzy uważają, że to lek na całe zło. Co do pastucha - mam znajomą hodowczynię wilczaków, pod Lublinem mieszkają, no i oni właśnie mają pastucha, coby ograniczyć wycieczki wilków prawdziwych z lasu po wsi :diabloti:, ich suka zawzięcie i długo próbowała, czy naprawdę za każdym razem wali w nos ;) A też jest zawodową morderczynią drobiu, na czas nawet :cool1: Jeśli chcesz to podpytam, albo maila zdobędę i sobie pogadacie - kobieta jest bardzo fajna :) Zu niestety się puszcza w pogoń za zwierzyną jak idziemy pod las (no, powiedzmy, że bażanty mamy opanowane, jak zdążę na psa ryknąć, ale sarenki, zajączki... :shake:), więc chwilowo chadza na lince, jak idziemy w bardziej zazwierzęcone rejony... P.S. Właśnie musiałam na pieska naryczeć, bo się dobierała do urodzinowej książki TŻta :mad: A u mnie w domu książki są święte, nawet jakby leżały na podłodze i śpiewały "Zjedz nas! :cunao:" :diabloti: Może będą jakieś foty z komórki jak TŻ wróci :cool1:
  11. [quote name='gryf80']co do karmy,moim zdaniem każda dobra ważne żeby było co nasypać do michy.lepsze pedigree niz woda+chleb[/QUOTE] Dziewczyny, w Lidlu jest dobra (w porównaniu do pedigree, chappi i innych szajsów) karma w bardzo atrakcyjnej cenie... Nie pamiętam niestety jak się nazywa :(
  12. [B]muzzy[/B], gdybyś w wolnej chwili mógł zajrzeć tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205606[/url] byłabym wdzięczna. Wystrachana bida potrzebuje dobrych zdjęć do ogłoszeń.
  13. Czupa Czupsiu, gdzie Twój DS?
  14. [quote name='Ginna']nie rozumie twojego argumentu. w wielu suchych karmach nie ma miesa, a jak sa to odpadki bez wartosci odzywczych.[/QUOTE] A ja rozumie[B]m[/B] argumenty ladySwallow, ale jak widać żeby je rozumieć, trzeba mieć umiejętność logicznego myślenia rozwiniętą choćby na poziomie elementarnym. No i umieram z ciekawości - w jakich to wielu suchych karmach nie ma mięsa w ogóle, oprócz wegańskich? Każdy karmi swojego psa wg własnego uznania, zasobności portfela i tak dalej, więc daruj sobie te wstawki o odpadkach. A jeśli ktoś karmi swojego psa tylko suchą karmą to co wtedy?
  15. Eee ale stafikom się nic nie przycina, nie? ;)
  16. Magdalenko, posłałam PW :) Kurna, czemu ja nie mogę brać tymczasów?! :placz:
  17. Prawdopodobnie w weekend się okaże, ale ćśśś ;)
  18. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta%20i%20Psota/DSCF7956.jpg?t=1302183699[/url] a tej co, że taka najeżka? ;)
  19. [url]http://img705.imageshack.us/img705/5546/img2357resize.jpg[/url] śliczna gwiazdeczka - wyglądem przypomina katalończyka, nie wiem jak na wielkość ;) [url]http://img696.imageshack.us/img696/3545/img2534resize.jpg[/url] ta też cudowna, wymyślają jakieś labradoodle-srudle, a takie cuda gniją w przytuliskach! Czytam dalej...
  20. [quote name='xdreadx']Mam pytanie na temat karmy. Na razie karmię pieska puriną dog chow ale chciałbym zmienić na coś lepszego bo na temat tej karmy zdania są podzielone, jednak nie stać mnie na kupno royala czy eukanuby. Co poradzicie? Co sądzicie na temat nutra nuggets?[/QUOTE] Ogólnie dość dobrymi karmami z tego co słyszałam są np. Nutra, Josera, Bozita, Acana, Purina Pro Plan, Brit Care. Ja obecnie karmię własnego niewielkiego psa właśnie Brit Care, jestem bardzo zadowolona z takiej jakości za dość niską cenę. Znajome tymczasy jedzą właśnie Brit Care, Brit zwykły (niebieskie opakowania), albo Hill'sa i też jest wszystko OK. Pamiętaj, że na nową karmę przestawiamy stopniowo, żeby pies nie miał sensacji żołądkowych. No i niestety - dla każdego lepsze co innego, czyli trzeba trochę karm potestować, żeby trafić na tę najbardziej odpowiednią dla psiaka i dla naszego portfela ;) Powodzenia!
  21. Wygląda jak mix DONa z OBG. Dokładnie tak jak pisze Anita - bez kastracji nie wydawać, bo handel czarnymi ONkami i rozmnażanie na prawo i lewo kwitnie :shake:
  22. Czy ta sunia znajduje się obecnie w Lublinie? Mamy znajomego dogomaniaka, który robi psiakom adopcyjnym super zdjęcia do ogłoszeń. A o to cudo się pewnie będą zabijać... Trzeba ją wstawić (już z "profesjonalnymi" zdjęciami) na kudłacze w potrzebie i może na mikropsy? Ile ona może ważyć?
  23. No to chyba wykrakałam... Ogłoszenie Piko już nieaktualne, więc albo poszedł do DS albo... :roll:
  24. Musisz wpisać sobie [IMG]_tutaj adres obrazka_[/IMG] tylko już bez żadnych spacji, wtedy wyświetli się zdjęcie. A pies ma teraz duuuuużo miejsca, fajny kaganiec :)
  25. Obejrzałyśmy ostatnio z przyjaciółką kawałek odcinka o zalęknionym owczarku australijskim bodajże? I jeszcze następny, z dużym rudzielcem, który atakował swoje odbicie w lustrze i fikał do innych psów, początkowo mierząc się z nimi wzrokiem... Na łopatki położył mnie tekst Sizara do właścicielki: proszę się odsunąć, bo ja będę na niego oddziaływał moją radosną energią! :roflt: Borze szumiący, myślałam, że padnę, jak to usłyszałam... No ale cóż, efekty są, show jest, kaska leci. Szkoda tylko, że teraz na co drugi problem z psem ludzie polecają "metody tego pana z telewizji - no, zaklinacza!" :roll:
×
×
  • Create New...