Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. Niestety my odpadamy z przyczyn zdrowotnych :(
  2. Rany, aż człowiek nie wie, co napisać, jak widzi taki dramat... :(
  3. Żartujesz?! :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Nie wiem do czego, ale lepiej się przyznaj Merys co tam knujesz :evil_lol:
  5. evel

    Furminator

    [quote name='Agnes']Z furminatorem to chyba konca nie ma:evil_lol: Kiedys czytalam, ze im wiecej czeszemy tym wiecej wylazi, no u mojej to sie chyba sprawdza:lol: Nie udalo mi sie jej jeszcze wyczesac porzadnie:eviltong:[/QUOTE] Chyba rzeczywiście coś w tym jest, bo zawsze mam wrażenie, że mogłabym wyczesać więcej, ale szanowny pies dochodzi do wniosku, że już mu wystarczy tych czułości ;) Ale jakbym wyczesała "do końca" to by chyba łysa została sucz :lol:
  6. Nie wiem, gdzie była zgłaszana, ale rottkę można zgłosić tutaj, do Edyty: [url]http://www.dogomania.pl/members/106937-edytalbn[/url] ;)
  7. evel

    Furminator

    [url]http://i55.tinypic.com/6z7z7k.jpg[/url] "i teraz będzie mi zimno!" :roflt:
  8. Hm, czy ja u Was przypadkiem na fbl nie pisałam o tych zastrzykach dla suni? ;)
  9. Cisza :shake: Ale dzwonią najczęściej w weekendy, więc zobaczymy ;)
  10. To mazurki :) Bardzo fajne ptaszki :)
  11. No, nie dziwię się, że się zakochałaś, Lidka :cool3: Jak ta moja Czekolada wreszcie pójdzie do domu :mad: to coś pomyślę nad wspomożeniem dla pudelina.
  12. evel

    Duffel

    [quote name='*Monia*']Fajnie, szczególnie jak zmusza się do kontaktu psa który na ten kontakt nie ma zupełnie ochoty (akurat nie o swoim kundlu piszę bo za mojego pogryzę :razz:) i wrzawa powstaje bo właściciel się nie zgadza na tłamszenie jego psa. Kolce były zabronione w regulaminie, ale cóż, jak widać... Hexolinie nie pozwoliłam się z psem w kolcach witać, a miała wielką ochotę mu wprać :evil_lol:. Psia sesja zdjęciowa, w czerwcu kolejna z innym składem. Zgłaszaj się i przyjeżdżaj :p[/QUOTE] Hmmm, to nie wiem czy to dobre miejsce dla Zu, bo ona by chciała wszystkich prać :evil_lol: No dobra, nie wszystkich, ale pewnie spora część by jej nie podeszła :oops: Nie mogę znaleźć nigdzie info o tej sesji, ale pewnie źle szukam :eviltong:
  13. [quote name='xxxx52']z jaki nie mialam to ci powiem do czynienia zbernardynem i paroma innymi.Co zazdroscisz ,ze moje znajome i rodzina uwialbiaja psy i maja nie miej niz 4 psy roznych ras i kolorow od pradzaida mielismy duzo psow gdyz mielsimy duzy dom na przedmiesciu Poznania ,i przygarnialismy wiele zwierzat ,ktore byly wyrzucane na ulice.trafialy nie tylko psy ,ale koty jeze ,wrony .tak trudno zrozumiec majac jednego tylko psa ,ze mozna miec ,a nie rozmnazac.A tak nieuzasadniona zazdrosc robi ludzi chorych .Zlosc tylko szkodzi urodzie dogomaniaczki Moge na prywatne tobie przeslac zaczynajac od ACD ,taka slodycz ,psie aniolki.[/QUOTE] Pewnie, zazdroszczę jak cholera, ale mnie rozgryzłaś :lol:
  14. Przepraszam bardzo, xxxx52, czy jest jakaś rasa psa z którą nie miałaś do czynienia? Bo po pierwsze mam takie wrażenie jak Unbelievable (psi raaaaaj, skowronki i w ogóle disnej) a po drugie mam wrażenie, że znasz wszystkie rasy psów świata, bo je masz/miałaś/miała Twoja rodzina. Jest to dla mnie co najmniej dziwne :roll:
  15. Ho, jaka awanturka :cool3: Gratulujemy Wombatowi :multi: I niedługo będę mogła go pomacać łiiii :cunao: Ale pewnie dopiero po ocenie, buahahaha :evil_lol:
  16. Nie wierzę, że jakiś pies przebił tę moją pierdołę[SIZE=1] (przypominam - moja wpadła w kretowisko i nadwerężyła ścięgna i coś tam w kolanie :splat:)[/SIZE] :crazyeye: Ale wsio OK?
  17. [quote name='Soema']Molly ma anginę...:mdleje: wizyta, dwa zastrzyki - 50zł, kocham Kraków :)[/QUOTE] Zapraszamy do Lublina! Ja z małą ostatnio miałam szereg badań za free, za trzecią wizytą zapłaciłam 20zł tylko dlatego, że się upomniałam :evil_lol:
  18. Nie bardzo wiem w jakim dziale zadać pytanie, więc może niech będzie tutaj :oops: Orientujecie się może czy na wystawach są stoiska z frisbee?
  19. [quote name='chi23']Widziałam już dziesiątki biedaków w schronie albo na dogo ale nie ma takiej drugiej czekoladki:wallbash:[/QUOTE] Ano nie ma :) Nasza Czekoladka jest najsłodsza na świecie i nic na to nie poradzimy :evil_lol:
  20. [quote name='chi23']Cały dzień chodzi za mną sprawa Czoko:shake: Nie wiem już co ze sobą zrobić:roll:[/QUOTE] Ja Ci mogę podpowiedzieć :siara:
  21. [quote name='Amber']A ty chcesz wilczaka, tak? No cóż, dla mnie nie ma innej rasy niż doberman (jamnik swoją drogą, on po prostu jest wryty w twoje życie raz na zawsze czy tego chcesz czy nie :evil_lol:), nie tylko, że piękne wyglądają, ale przede wszystkim ze względu na wspaniały charakter. Nie znam się na wilczakach, ale doberman jest chodzącą miłością :loveu:[/QUOTE] Znaczy inaczej - ja wiem, że kiedyś będę mieć dobermana, "od wieków" planuję mieć piękną sukę ;) Ale zastanawiam się, czy to dobry wybór patrząc na wszystko - przede wszystkim Zuzola, po drugie zdrowie, po trzecie - musiałabym brać samca, bo podejrzewam, że suki by się pozabijały, a trochę się jednak bojam dobermanich samców :evil_lol: Z kolei CSV wolałabym samca, co najmniej z kilku powodów ;) W którejś hodowli wilczaków jest młoda dobeczka czekoladka, gdzieś na Litwie bodajże? Jak oglądam foty to aż mnie ściska :oops:
  22. evel

    Duffel

    Śmieszne foty, ale i tak lepsze robisz Ty ;) Fajnie jest obserwować psy w takiej grupie, ich interakcje i w ogóle... Chociaż do tego w kolcach to bym swojego psa nie puściła, bo moja jako wzorowa pierdoła by się zaraz zaczepiła kudłami czy coś i byłaby heca :roll: W ogóle co to za okazja? Czemu u nas nie ma takich imprez... :( A powiedz mi, jeden z ONków miał czekoladowe znaczenia, znaczy czaprak? Niesamowite...
  23. [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_1216.jpg[/url] Monisia mogłaby startować w kategorii "Miss Uśmiechu Dogomanii" :loveu:
×
×
  • Create New...