Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Eh Maleńki, cudowne wieści...:loveu:
  2. A ja się nie mogę doczekać sprawozdania ze spotkania!
  3. Jejku, żeby tylko udało się Wam coś wymyśleć!!!:-(
  4. No i zaczęła się tematyka "ROZŚPIEWANA ALKOWA"!!!:evil_lol:
  5. To naprawdę przepiękny pies!!!:loveu:
  6. Trzymam kciuki za maleństwa i ich mamę!!!
  7. Bullków na potęgę...to jakiś kosmos...:-(
  8. W górę maleństwa, po lepszą przyszłość...
  9. Ciekawe co u Ciebie dobuniu???
  10. Loleńko, w górę kochana, po docelowy, najlepszy domek!
  11. Skoczku, udało się Ediemu, czas i na Ciebie!
  12. Coffie, co z Tobą będzie biedaku...:shake:
  13. Dziw bierze, że ona wciąż jest bezpańska, tak kochana, mądra, posłuszna. Sunia cudo...:shake:
  14. Pogódko, ja już nie wiem, czy rozumiem słowo "człowieczeństwo". Nie wiem, podkreślam nie wiem, jak dlugo sunia była u tych państwa ale skoro był wet, a i gołym okiem było widać, w jakim jest stanie i nic z tym nie zrobiono...Cóż, próżne żale, trzeba zacisnąć zęby i pomagać tym, którym jest jeszcze szansa pomóc. To był jeden z moich najgorszych weekendów. Mój doktor grzał na złamanie karku, dograł sam wszystko byle tylko pomóc i zdębiał, jak otworzył sunię. Dobrze, że nie był sam, bo zawsze ktoś mógłby przypisać stronniczość diagnozy ale ja mu ufam i wiem, że stanąłby na głowie by ratować jeśli istniałby cień szansy na zdrowie i normalność bez bólu...Eh, zasrane to życie...:shake:
  15. Boże, ta sunia ginie w oczach...Porównując foty...:-( :shake:
  16. Nie do wiary, że on jest bezdomny???!!!:-o :-o :-o To nie pies, to biegające piękno.
  17. Dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa...Dlaczego los mi nie skrzyżował dróg z tym stworzeniem wcześniej...próżne rozważania ale wtedy może by się sprawy ułożyły inaczej. :shake: Według Pani wet ta sunia musiała się błąkać masę czasu by stan jej sierści był taki, a nie inny. Uszy nie w samym środku, a na zewnątrz to był jeden syf, czyli niczyja zasługa (w znaczeniu niedopatrzenia) tylko tułaczego życia.
  18. Ja wciąż siedzę i wyję...tuliłam tę sunię, całowałam i doooopaaa z tego...:placz: :placz: :placz: [B]Teraz o charci! Ważne![/B] Pan chce przyjechać w tym tygodniu i to na biegu. Za nami znów mega rozsądna rozmowa. Wizyta przedadopcyjna? Żaden problem. [B]Pan tylko miał jedną prośbę i tę szanuję.[/B] Prosił mnie by ustalono osobę, która podjedzie do niego (tę osobę poproszę o kontakt ze mną na PW, imię nazwisko, telefon). Te dane przekażę Panu mailem, chce znać numer, z którego ktoś będzie dzwonił, bo gdyby nie odebrał to natychmiast na ten numer oddzwoni. Imię i nazwisko osoby dzwoniącej sama uznałabym za konieczne, bo kontakt z kimś, kto przedstawiałby się z nicka mnie samej by nie interesował. Forum to forum ale poza forum jest normalny świat, gdzie obowiązują jakieś reguły grzeczności. Osobie, która wybierze się do Pana podaję dane Pana i kontakt. Te osoby zdzwaniają się i od ręki umawiają na spotkanie. Czyli - konkret za konkret - konkretna osoba i przyszły Pan charci. Osoba dzwoniąca z kolei dostanie moje dane - imię, nazwisko, podam też swój namiar telefoniczny. Pan prosił by powołać się na mnie. Pan, co wyszło w delikatnym sformułowaniu, a ja to ujme dosadniej, wybaczcie proszę, nie wyobraża sobie, że stanie mu pod drzwiami cała wycieczka kontrolerów. Hm...ja bym tego też nie zniosła, więc go rozumiem. Uważam, że należy uszanować maksymalnie ogrom dobrej woli Pana i jego zgodę na dosłownie wszystko dla dobra suni. [B]Szukana jest osoba do kontroli, która ma najbliżej do Gdańska - Brzeźna.[/B]
  19. O skubaniutka!!!:evil_lol: Ona chce odrobić zaległości!
  20. Ja przy tych fotkach się rozpadam na kawałki!!! Ten pies to uosobienie piękna i proporcji!!!
  21. I pies i kot, pod kontrolą muszą małymi krokami przebywać w swoim towarzystwie. Najważniejsze, by nie robić wokół nich zbędnego rabanu, bo mają wtedy poczucie sztuczności i czegoś nienaturalnego. Aha, warto tak to zaaranżować, by kot widział głaskanie psa i odwrotnie, by poczuły, że mają stanowić jedno stado, a hierarchia i tak ustali się na dniach.
×
×
  • Create New...