Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [B][COLOR=red]Efekt wizyty i cytat opinii:[/COLOR][/B] "Pan - świetne wrażenie,doskonały kontakt ze swoim psem, każdego psa wydałabym im z wdzięcznością .Nie bedzie mnożył. Rodzina, domek-4 dzieci wychowanych z psami, tradycja przygarniania psów,naprawdę super." [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]YUHUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!! MIAŁAM CZUJA????????????[/COLOR][/SIZE][/B] ;) :razz: :loveu: :multi: [COLOR=blue][B][SIZE=3]Wielkie podziękowania za pomoc w sprawdzeniu domku!!![/SIZE] [/B][/COLOR]:loveu: :loveu: :loveu:[/CENTER]
  2. Aguś, ja bym tak bardzo chciała pomóc...:-( Dziś znów wspomniałam TZ o Bolusiu, jak do mnie dzwonił do pracy i usłyszałam: "Rozmowa kontrolowana", po czym zapytał, czy mamy melisę w domu... Również się staram nie naciskać ale ostatnio usłyszałam" Wiesz Skarbie, że my mieszkamy w wielkiej budzie?"...też coś...:roll: :evil_lol: W budzie nie ma przecież telewizora!!!
  3. Nie spoko...wbrew pozorom ta kołdra jest duuuuuzia, bo ja się opatulam, a jak już lulamy to Jola oczywiście jest wtulona we mnie pod kołderką. Dziś byłam specjalnie w hurtowni po 2 piłki do kosza dla Joli. Poza tym...nie radzę sobie tylko z "ułożeniem" TZ. Tak rozbestwił psińco - kociniec, że jak wchodzi do kuchni to za nim cała wycieczka. Dla mnie miejsca brak. Na okrągło, czymś je podkarmia, nie dziwota, że potem nawet dobra karma nie pasuje. :roll: Złoszczę się, wyprowadzam psinki, to między nogami przemykają mi koty na bufet. Wynoszę koty, bo stołówkę mają na parapecie w pokoju, to w kuchni już są psy. A do tego TZ kłamie jak z nut, już tyle razy go przyłapałam na wykradaniu dobrości z lodówki dla zwierzaków, że mógłby przynajmniej nie iść w zaparte. :shake: Całe mieszkanko mam w sznurkach, kościach ze ścięgien, zabawkach, powiązanych szmatach...ja...się jednak muszę leczyć. Ostatnio stwierdziłam ze smutkiem, że najczęściej wypowiadanynm zdaniem zamiast: "Kocham Cię" jest "NIE WOLNO KOTA!!!"...Inne, równie istotne równoważniki: "Psia jego mać...", "Ty podłoto..." i "A niech to dunder świśnie..."... Czas na specjalistę...:evil_lol:
  4. Nie powstrzymam się - cycuś glancuś !!!!!!!!!!!!! :loveu:
  5. Nie mieścimy...:-( :shake:. TZ śpi z tą czarną cholerą - Franką w drugim pokoiku. Szczerze mówiąc ja też leżę na brzegu, żeby Joli, Firci i kocurkowi - Eli było wygodnie...:roll:
  6. Ciężka sprawa Feluś...tak się martwię o Bolusia...u mnie jest taki aktualny zestaw: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8160/p1050646nj4.jpg[/IMG]
  7. Ona nie jest grubiutka tylko dobrze się prezentująca!!! :mad: :loveu: :mad:. Fakt jest faktem, że spust to ma...:evil_lol: A ten kotecek to właśnie ów w niej rozmiłowany. :evil_lol:
  8. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2769/p1050766qy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2686/p1050770pd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4530/p1050772gk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2293/p1050775hc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1558/p1050782wr5.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5544/p1050646pu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7981/p1050647gv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1315/p1050764jh6.jpg[/IMG]
  10. Joluśki ciąg dalszy...Zakochani w niej jesteśmy maksymalnie. To cudne stworzenie i wieeeelkie dziecko jeszcze...:loveu: :loveu: :loveu: Kwitnie również miłość Joli i kocurka, więc niestety, co noc ok.2.00 kot nas nawiedza, wydeptuje i robi o Jolę "wycierki", to niestety pobudza Firkę i goni kota w siną dal zagotowując się, cóż...cena miłości i zazdrości??? :evil_lol: :-o :evil_lol: Nowe focie poniżej,w tym z jednym psim kawalerem osiedlowym... [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1082/p1050642zg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2043/p1050643ig6.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7442/p1050644ar8.jpg[/IMG]
  11. [quote name='samoglow']A kto wazy wiecej?:diabloti::evil_lol:[/quote] Jak nic Kasie!!!:razz:
  12. Folen, ja Cię błagam w swoim własnym imieniu - zrób to Ty, bo robisz aukcje powalające na kolana!!!
  13. [quote name='Folen']Majqa czy to znaczy, że być może miałabyś kogoś chętnego na Bolusia? :loveu:[/quote] Nie chcę składać pustych obietnic, ponadawałam temat, sprawa ciężka, bo nawet był problem z 6 m-czną astusią, bo morderczyni. Ludzie jednak są walnięci. :shake: Asteczkę spotkał cud i ma dom. Z przerażenia, że Boluś ma wrócić dol schronu myślałam (wiem, wiem, mam coś z głową) o sobie byle go tylko uchronić, tyle, że u mnie są kicie...:-(
  14. We wszystkich twoich psiankach idzie się zakochać!!! :loveu: Tak się martwię by Antoś trafił jak najlepiej...:loveu: :roll:
  15. Felu, pytanie moje zostało bez odpowiedzi, a dla pary domków, do których dzwoniłam jest to ważne - czy pies jest szczekliwy, czy szczeka w granicach rozsądku, czyli nie robi alarmu bez potrzeby?
  16. Dziennik Łódzki. Dzwoniłam. Sunia bardzo ładna (brak szans na fotkę), wielkość średnia, maść biało - ruda. Wiek 5lat, raz była szczenna, niewysterylizowana. Posłuszna, spokojna, i ponoć kochana, tylko cóż z tego? :-( Mieszkała w domu, teraz w bloku. Koleje losu suni - pani, z którą rozmawiałam była pierwszą właścicielką suni. Sprzedała dom, sunia znalazła się u jej koleżanki. Teraz koleżanka chce oddać sunię, bo urodziło się dziecko i jest za ciasno. :-o Z suni zrobił się znicz przechodni. Sunia jest do oddania za darmo, sprawa dla posiadaczki dość pilna. Jest ktoś zainteresowany, kto lada moment przeprowadza się na wieś (warunki póki co nie są sprawdzone, czyli może być hacjenda jak i łańcuch). Rozmawiałam z panią bardzo spokojnie i miło, doradzając sprawdzanie potencjalnych chętnych i podpisanie umowy adopcyjnej. Eh...co tu zrobić??? Kontakt z ogłoszenia - 0-667213740
  17. [quote name='betka-sp']ja też mogę cie prosić o instrukcję ?? :oops::oops::oops::oops::oops:[/quote] Odpisałam.:lol:
  18. Dzisiejsze ogłoszenie w Dzienniku Łódzkim o darmowej chęci oddania amstaffów. Dzwoniłam. Miasto - [B]Zduńska Wola[/B], tamtejsze zakłady cukiernicze. Na terenie 4 asty, do wydania dwa. :-( Suka, raz była szczenna, wiek 3 lata, niesterylizowana. Pies, 7 lat, niekastrowany. Psy zdrowe, zadbane, odżywione, ponoć książeczki zdrowia są. Kontakt - 0-509811515 Psy dobrze stróżujące ale podporządkowujące się człowiekowi (a to jeśli prawda znajdą amatora).
  19. [quote name='MagYa^^']tylko nie miejcie mi za zle, ze zrobilam te banerki, nudzilam sie przez pare min.. jak ktos zechce to prosze. [/quote] To powiem, że "pięknie się nudzisz" i masz do tego talent !!!:loveu: ;)
×
×
  • Create New...