Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Nie dziw się Hexi, ona walczy o Twoje względy i co nowe cacko to poczucie zagrożenia, w jej rozumieniu.
  2. Co szkrab to inny zarys charakteru...eh...
  3. Jakoś w to nie wierzę! ów jedyny chłopak wie kogo i jak ma chołubić!!! Nie mam wątpliwości!!!
  4. Coś widocznie przeżywa, pewno miniony dzionek.
  5. Oj, takie sobie śmichy robić z nic nie przeczuwającego drobiażdżku!:loveu:
  6. Mam te same obawy co Arfafred...ale chcę się mylić...:-(
  7. [quote name='GameBoy']kiedy będą jakieś fotki malca?[/quote] ...no właśnie...:multi: :multi: :multi:
  8. ...a jaka jednocześnie ironia losu, że nie może zostać u swoich Aniołów!:-(
  9. Saro, w górę ślicznoto, Ty wciąż jesteś piękna, a rozkwitniesz, jak będziesz miała dla kogo żyć.
  10. [quote name='Lulka']ciekawe co za konowały nadal uszy kopiują :mad:[/quote] Lulko, wciąż takich na pęczki, co innego głoszą, co innego robią.
  11. Obyś jak najszybciej opuścił ten schron.:-(
  12. Nie mogę się doczekać fotek z nowego domku i info, jak ten domek radzi sobie z psiakiem.
  13. Czas się przypomnieć!
  14. W górę Saro!!!:loveu:
  15. A czy nie warto by było tym gwiazdeczkom popstrykać dodatkowe fotki, takie umiejętne, chwytające za serducho zbliżenia?
  16. [quote name='doddy']Tak. Nikt jej nie wyrzuca z DT.[/quote] Niczego podobnego nie twierdzę! ;) Zdziwiłoby mnie gdyby tak piękna sunia miała zawadzać. Szkoda tylko, że DT nie zamienia się w DS, Rudzia się już pewno przywiązała i traktuje wszystko jak swoje włości.
  17. Wspaniale, że ostateczne szczęście jest tak blisko Atosika!
  18. Czas by historia każdego z tych nieszczęśniczków zakończyła się happy endem, czyli każdy w ramionach ukochanego człowieka!
  19. Nie no, tak piękna sunia, praktycznie już zdrowiusieńka...i...taka porażka domkowa...:shake:
  20. Przestaniecie!!! :mad: :mad: :mad: To małe to cudeńko!!! Jak mały gremlinek!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  21. Białaski Antosiu, w górę po godzien Ciebie domek!
×
×
  • Create New...