Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Myślę, że te dzieci to jej atut w drodze po domek.
  2. Nie mogę się doczekać i tego jego wyjazdu i zdjęć z nowego domku!!!
  3. Brendzia całą sobą zaczęła smakować przestrzeni!!! :multi:
  4. Hm...z tym hałasem to się może jeszcze zmienić. Wszystko jest teraz dla niego nowe, poza tym cierpi, bo tęskni więc jakoś to uzewnętrznia. Biedni jesteście z dzisiejszym niedospaniem...Eh...gdyby to psię wiedziało, ile dla niego robicie...:loveu:
  5. Witajcie Kochani! Miłego dzionka Wam życzę!!!:loveu: Mój poranek był taki rozmarzony...zrobiłam sobie przebudzanko z kawusią przed odbiorniczkiem tiwi...a tam...a tam...Waldemar Malicki i fortepian. Zrobiło mi się gorąco z wrażenia, kiedy zobaczyłam do jakiej palcówki po klawiaturze zdolny jest ten człek. Eh...;) Co więcej, podziwiałam rozpiętość kciuka i małego palca jego dłoni. Jakiż to obszar zdolne są jego dłonie zawłaszczyć.:roll: Troszkę później w łazience nie było mi już tak romantycznie. Z zamotania wcześniejszymi wrażeniami kulturalnymi umyłam włosy płynem do kąpieli, święcie oburzona, że się szampon nie pieni. Palec Boży nade mną czuwał. Sięgałam po ów szampon na czuja, z pochyloną głową i miałam wiele szczęścia, bo obok stał domestos. :-o :-o :-o Ciekawe, ciekawe...pewno bym była czyściuchna i waniająca chlorem ale ile włosów by przetrwało??? Wolę się nie domyślać.:shake: Humorek wrócił mi już w autku, bo do pracki powiódł mnie Cohen, swoim Dance me to the end of love...No i sami powiedzcie, jak tu nie zakochać się w muzyce???
  6. I rodzaj przepustki w lepszą przyszłość, czyli obiecane zdjątka!!!
  7. WOLUŚ, "WIELKIE DZIEKUJĘ" !!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  8. [quote name='przyjaciel_koni']KWL - miałeś rację !!! [B]Przepiękna sunieczka z przemądrymi oczami !!!!!![/B] [B]Majga - ale cudo dopadłaś !!!! (...)[/B][/quote] To istotnie jest cudo o ludzkich, przekochanych mądrych oczkach. :loveu: Widziałam ją tylko raz, a już mną zawładnęła i jak ten głupol tęsknię za jej widokiem ale...hurra, hurra...jutro ją zobaczę, a dziś w te pędy walę do sklepiku po kiełbaskę, która tak jej smakowała. Ciekawe, czy znów się odważy wziąć ją z moich ust do swojego rozczulającego pysia.:roll: Oczywiście nie odmówię sobie zaryzykowania taką bliskością...
  9. Dziękuję Wolu...:loveu: Wiem, że nie sposób przygarnąć cały psi świat...:-(
  10. [quote name='GameBoy']rożne rzeczy już widziałam na dogo nic mnie nie zaskoczy :roll:[/quote] Szkoła życia tyle, że na swój sposób wirtualna.
  11. Do tego trudno mi określić Emilko, której z nich bardziej???!!!:evil_lol:
  12. [quote name='GameBoy']dokładnie ten, chyba, ze ktos bedzie mial cos przeciwko[/quote] Chyba żartujesz??? A...raczej mam taką nadzieję.
  13. Tylko swatka ma ręce pełne roboty, bo kawaler dalekooooo, że hohoho...
  14. Nie no bomba, dobrze, że to chociaż ocalało!!!:razz:
  15. Pierwsza nocka w nowym miejscu!!!
  16. Panie Boże wróć mi rozum. :shake: Nie dzieje się nic złego, wręcz przeciwnie, a ja się martwię, bo sunia jest w obcym jej miejscu. Nadałam temat suni przyjacielowi, a on by się uwolnić od mojego marudzenia, spiął się i znalazł ten domek. Traf chciał, że wspólna znajoma. Hm...w błędzie był sądząc, że się od mojego trucia odciął. Pracują razem więc jutro, punkt 8.00 dzwonię do niego. Trudno, postanowione.
  17. Będzie OK. To jeszcze b.plastyczny ukł.kostno-stawowy. Wsparcie preparatami i dietą zdziała cuda. Czy wiadomo, co z jego mamą??? :-(
  18. Nie dość, że bez domku to jeszcze bez jaj...;)
  19. [quote name='Masza4'](...)Chyba wyczerpał swój limit, gdy z rowu zabrała go pani wet...[/quote] Nawet tak nie myślmy.:shake:
×
×
  • Create New...