Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Ta operacja była i rozległa i dość inwazyjna, a również wiek suni robi swoje. Według mnie to Libra i tak dzielnie to zniosła. :-( Dorotko, kiedy zamierzasz złapać chwilę oddechu i wyłączyć turbo dopalacze??? Jak długo zdołasz aż tak ścigać się sama z sobą???:mad: Dziewczyno, zrób cokolwiek, słownie cokolwiek, co sprawi Ci frajdę, mało tego najbardziej absurdalną, nic nieznaczącą rzecz, ot tak, poprostu, co więcej zrób coś nie mającego związku z pracą!!! ZRÓB COŚ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE!!! :-(
  2. Najważniejsze, że ten ktoś nie uczyni mu tego po raz drugi...
  3. Ma się rozumieć powiedział Prosiaczek!!! :razz: :evil_lol:
  4. Szakusiu, najpóźniej jutro będziesz miał nowy tekścik i pozostanie się modlić by nie okazał się bezowocny.:-( W górę kochany pycholu!!!:-(
  5. [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Joanna Siwanowicz, 30-147 Kraków,[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]ul. Na Błonie 15/118[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B] PKO BP SA II O/C Kraków 68 1020 2906 0000 1902 0096 2704 [/B][/COLOR][/SIZE]
  6. Moje zdanie nie odbiega od Twojego...Rada - podziękować za zainteresowanie i na tym koniec. Też nie chciałabym przesądzać i wszystkim dać jeden mianownik ale...zdecydowanie szukałabym godnej uwagi acz starszej osoby.
  7. Wymaga więc pracy i wykorzystania atutów, jakie posiada. Przemiło się czyta takie posty, koją oko!!!:loveu:
  8. Ależ ona łapie figury...:loveu: Czy to ta sama sunia z początku wątku??? :-o
  9. [quote name='KWL']Nie ma za co :-) To małe coś w moim awatarze jest chartowate (czy też może whipetowate :-). I kochane, i pieszczoszek :-)[/quote] To "małe coś awatarowe" jest booooskie!!! :loveu: Jak mogłam tego nie zauważyć, bardzo mi wstyd...:shake: :oops: :roll: Już juterkiem jadę do niuni wycałować ją, potem z p.Elą dajemy w długą sprawdzić spanielka (w przerwie uczelnianej, czyli dzionek napięty będzie jak barani pęcherz)...aż się boję pomyśleć, jak może się rozwinąć reszta weekendu.:evil_lol: Tak, czy inaczej już sb. nie kroi się nudna.
  10. KWL, przeogromne dziękuję w imieniu Mojej (Boże, ja ją już traktuję jak swoją:shake:) Kruszynki!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  11. [URL="http://ww2.tvp.pl/7400,20080327684917.strona"][COLOR=#0000ff]http://ww2.tvp.pl/7400,20080327684917.strona[/COLOR][/URL] Frocia była bajeczna i...jednym słowem gwiazda. To było tak wzruszające widzieć, jak bardzo jest wpatrzona w JoSi, jak fenomenalnie radzi sobie z wózeczkiem...Kochana Maleńka...:loveu: [COLOR=blue][B]Nie byłabym sobą gdybym, więc...[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][B]JoSi ależ Ty jesteś piękną kobietą !!! :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue][B]I gdzie tu sprawiedliwość natury??? Hę!!!??? :roll:[/B][/COLOR]
  12. Oktawio, jeśli to dla Ciebie nie kłopot, to albo z tekstem, jaki podałam na wątku albo napisanym własną ręką, kuj te cegiełki. Zdziwiłabym się gdyby ktoś miał coś przeciw zaproponowanej przez Ciebie ofercie pomocy. Gdzie jest powiedziane, że wpłaty muszą być na AFN? Ludzie też potrafią uczciwie rozliczać się między sobą, tak jak napisałaś. Niech pomoc finansowa dla biedaka idzie dwutorowo.
  13. O ja pierniczę Folen :-o :-o :-o, dałaś ognia z tą aukcją!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='Basia i Barni'](...)musze sie podmyc bo juz mam pełne gacie jak tylko sobie pomysle czy sie uda czy nie?[/quote] [B]O matko, zwieracze Ci puszczają??? :shake: :roll: :shake:[/B] [B]Tak mi przykro............:eviltong:[/B]
  15. :smilecol: :bigcool: :laola: Koleżanka była u mnie i teraz już w ogóle odetchnęłam pełną piersią!!!!!!!! Rodzinkę ogarnęło czyste szaleństwo na punkcie niuni!!! Chciałam z koleżanką porozmawiać tak ogólnie ale się nie dało, tylko temat sunia, a potem nagły zryw by do niej pędzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem niesamowicie wzruszona!!! Myślę, że mała będzie szczęśliwa w tej rodzinie i, że się jej naprawdę trafiło!!!!!!!!!!!!!!!!! Fotki będą lada moment, bo już ponoć była cała sesja zdjeciowa!!!
  16. [quote name='Folen'](...)Fot mam nadzieję, będzie z czasem przybywać.[/quote] I czasu na spanie!!!
  17. Potrafisz rozpalić ciekawość Folen!!! :multi:
  18. Kilka głów to już hybryda...;)
  19. Powinna mieć przecież u diabła jakieś na stanie do testów!!! Jeśli nie ma - to brak profesjonalizmu i już!!!:evil_lol:
  20. No czytam, czytam i czuję miłe drżenie serca!!!!!!!!!!!:loveu: :multi: :loveu:
  21. [quote name='Dorothy'](...)przystojny chociaz?? [B]Wrzuć go w net, fajny gość!!![/B] Jeeny jaki Ty masz nastroj okropnie Ci za zdroszcze, czy to moze juz wiosna w sercu?? [B]Nieustająca!!![/B] Boziu gdzie mozna kupic takiego paliwa zeby przestac sie slaniac na nogach kazdego dnia:placz:[/quote] Dorotko, możesz nie wierzyć ale ja się słaniam, sypiam po 4h - zwierzaki, choroba, nauka, praca, dom...ale...ale...wyśmienicie się maskuję!!! ;)
  22. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1131142_sunia_chart_pragnie_sluzyc_czlowiekowi.html[/URL] [URL]http://vegie.pl/topics156/1430.htm#16031[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24158[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,29,Lw==.html[/URL]
  23. Yuhuhuhu...kolega nie wytrzymał, już dzwonił do Pani Tekillki. Rodzina jest sunią zachwycona!!! A poza tym, a poza tym...Pani wejdzie dziś do mnie do pracki na pogaduchy, będę miała więc sprawozdanie z pierwszej ręki!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  24. Czyli masz Sajgon szaleństwa jak i ja...eh...:roll: Cieszę się natomiast z wieści o zarastaniu sierścią. Dobry znak!!!:multi:
  25. Ooops...:oops: Znów się przekonałam, że nie jednemu psu Burek. Jestem po rozmowie z kolegą i doprecyzował mi nazwisko nowej pani Tekillki. Czuję się niemal spokojna (niemal, bo zawsze są emocje). Nowi Państwo suni to bardzo uczuciowi ludzie, z sercem i dla innych ludzi i dla zwierząt. Byłabym zdumiona gdyby coś miało pójść nie tak. Kolega mnie ubłagał by nie atakować ich przed 10tą z przyczyn pracowych więc wywierciłam mu dziurę w brzuchu by natychmiast, punkt 10.00 zadzwonił po pierwsze sprawozdanie. Czekam więc i przebieram palcami z przejęcia.:roll:
×
×
  • Create New...