-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Ta operacja była i rozległa i dość inwazyjna, a również wiek suni robi swoje. Według mnie to Libra i tak dzielnie to zniosła. :-( Dorotko, kiedy zamierzasz złapać chwilę oddechu i wyłączyć turbo dopalacze??? Jak długo zdołasz aż tak ścigać się sama z sobą???:mad: Dziewczyno, zrób cokolwiek, słownie cokolwiek, co sprawi Ci frajdę, mało tego najbardziej absurdalną, nic nieznaczącą rzecz, ot tak, poprostu, co więcej zrób coś nie mającego związku z pracą!!! ZRÓB COŚ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE!!! :-(
-
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szakusiu, najpóźniej jutro będziesz miał nowy tekścik i pozostanie się modlić by nie okazał się bezowocny.:-( W górę kochany pycholu!!!:-( -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Joanna Siwanowicz, 30-147 Kraków,[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]ul. Na Błonie 15/118[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B] PKO BP SA II O/C Kraków 68 1020 2906 0000 1902 0096 2704 [/B][/COLOR][/SIZE] -
Moje zdanie nie odbiega od Twojego...Rada - podziękować za zainteresowanie i na tym koniec. Też nie chciałabym przesądzać i wszystkim dać jeden mianownik ale...zdecydowanie szukałabym godnej uwagi acz starszej osoby.
-
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
majqa replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Wymaga więc pracy i wykorzystania atutów, jakie posiada. Przemiło się czyta takie posty, koją oko!!!:loveu: -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Nie ma za co :-) To małe coś w moim awatarze jest chartowate (czy też może whipetowate :-). I kochane, i pieszczoszek :-)[/quote] To "małe coś awatarowe" jest booooskie!!! :loveu: Jak mogłam tego nie zauważyć, bardzo mi wstyd...:shake: :oops: :roll: Już juterkiem jadę do niuni wycałować ją, potem z p.Elą dajemy w długą sprawdzić spanielka (w przerwie uczelnianej, czyli dzionek napięty będzie jak barani pęcherz)...aż się boję pomyśleć, jak może się rozwinąć reszta weekendu.:evil_lol: Tak, czy inaczej już sb. nie kroi się nudna. -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
KWL, przeogromne dziękuję w imieniu Mojej (Boże, ja ją już traktuję jak swoją:shake:) Kruszynki!!!:loveu: :loveu: :loveu: -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://ww2.tvp.pl/7400,20080327684917.strona"][COLOR=#0000ff]http://ww2.tvp.pl/7400,20080327684917.strona[/COLOR][/URL] Frocia była bajeczna i...jednym słowem gwiazda. To było tak wzruszające widzieć, jak bardzo jest wpatrzona w JoSi, jak fenomenalnie radzi sobie z wózeczkiem...Kochana Maleńka...:loveu: [COLOR=blue][B]Nie byłabym sobą gdybym, więc...[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][B]JoSi ależ Ty jesteś piękną kobietą !!! :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue][B]I gdzie tu sprawiedliwość natury??? Hę!!!??? :roll:[/B][/COLOR] -
Oktawio, jeśli to dla Ciebie nie kłopot, to albo z tekstem, jaki podałam na wątku albo napisanym własną ręką, kuj te cegiełki. Zdziwiłabym się gdyby ktoś miał coś przeciw zaproponowanej przez Ciebie ofercie pomocy. Gdzie jest powiedziane, że wpłaty muszą być na AFN? Ludzie też potrafią uczciwie rozliczać się między sobą, tak jak napisałaś. Niech pomoc finansowa dla biedaka idzie dwutorowo.
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
O ja pierniczę Folen :-o :-o :-o, dałaś ognia z tą aukcją!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
:smilecol: :bigcool: :laola: Koleżanka była u mnie i teraz już w ogóle odetchnęłam pełną piersią!!!!!!!! Rodzinkę ogarnęło czyste szaleństwo na punkcie niuni!!! Chciałam z koleżanką porozmawiać tak ogólnie ale się nie dało, tylko temat sunia, a potem nagły zryw by do niej pędzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem niesamowicie wzruszona!!! Myślę, że mała będzie szczęśliwa w tej rodzinie i, że się jej naprawdę trafiło!!!!!!!!!!!!!!!!! Fotki będą lada moment, bo już ponoć była cała sesja zdjeciowa!!!
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Potrafisz rozpalić ciekawość Folen!!! :multi: -
SARA->terierkowaty dzieciak. ZNALAZŁA DOM!!!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Kilka głów to już hybryda...;) -
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Powinna mieć przecież u diabła jakieś na stanie do testów!!! Jeśli nie ma - to brak profesjonalizmu i już!!!:evil_lol: -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
No czytam, czytam i czuję miłe drżenie serca!!!!!!!!!!!:loveu: :multi: :loveu: -
[quote name='Dorothy'](...)przystojny chociaz?? [B]Wrzuć go w net, fajny gość!!![/B] Jeeny jaki Ty masz nastroj okropnie Ci za zdroszcze, czy to moze juz wiosna w sercu?? [B]Nieustająca!!![/B] Boziu gdzie mozna kupic takiego paliwa zeby przestac sie slaniac na nogach kazdego dnia:placz:[/quote] Dorotko, możesz nie wierzyć ale ja się słaniam, sypiam po 4h - zwierzaki, choroba, nauka, praca, dom...ale...ale...wyśmienicie się maskuję!!! ;)
-
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1131142_sunia_chart_pragnie_sluzyc_czlowiekowi.html[/URL] [URL]http://vegie.pl/topics156/1430.htm#16031[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24158[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,29,Lw==.html[/URL] -
Yuhuhuhu...kolega nie wytrzymał, już dzwonił do Pani Tekillki. Rodzina jest sunią zachwycona!!! A poza tym, a poza tym...Pani wejdzie dziś do mnie do pracki na pogaduchy, będę miała więc sprawozdanie z pierwszej ręki!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Czyli masz Sajgon szaleństwa jak i ja...eh...:roll: Cieszę się natomiast z wieści o zarastaniu sierścią. Dobry znak!!!:multi: -
Ooops...:oops: Znów się przekonałam, że nie jednemu psu Burek. Jestem po rozmowie z kolegą i doprecyzował mi nazwisko nowej pani Tekillki. Czuję się niemal spokojna (niemal, bo zawsze są emocje). Nowi Państwo suni to bardzo uczuciowi ludzie, z sercem i dla innych ludzi i dla zwierząt. Byłabym zdumiona gdyby coś miało pójść nie tak. Kolega mnie ubłagał by nie atakować ich przed 10tą z przyczyn pracowych więc wywierciłam mu dziurę w brzuchu by natychmiast, punkt 10.00 zadzwonił po pierwsze sprawozdanie. Czekam więc i przebieram palcami z przejęcia.:roll: