Moniu, nie ma za co dziękować...Mnie pomogła linkiem z innego portalu Frotka, za co serdecznie dziękuję. :loveu: Hm...cierpienia wspomnień są ciągłym naszym udziałem. Moim również. :-(
[quote name='maggiejan']Dorotko, a nie możesz zapraponować komuś nieodpłatnie mieszkania (pokoju) wzamian za pomoc? Czasami ktoś szuka takiej możliwości...[/quote]
Ależ, ja z przyjemnością wezmę taką możliwość pod uwagę!
[quote name='Neigh']Ha!!! To kiedy bierzesz urlop?:cool3:[/quote]
Jeśli dostanę info o takiej Twojej potrzebie, nie widzę problemu, jeśli tylko zostaną mi dni urlopowe.
Jak znów w tytule wątku zobaczę Kacper to mnie zmrozi, bo też nie mam takiej wiary jak Ty GameBoy ale...różne życiowe opamietania już widziałam więc chcę wierzyć...
[quote name='Folen'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337686388[/URL][/quote]
Pozwolisz mi kiedyś wstać z kolan i przestać się garbić w pokłonie??? ;) :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name='LittleMy']a jak sprawa z ogloszeniami?[/quote]
Zrobiłam tekst na prośbę Beki ale trudno mi powiedzieć, czy spotkał się z uznaniem (jest na wątku). Folen z nim zrobi ogłoszenia w tygodniu i powrzuca na wątek linki by się ogłoszenia nie dublowały.
[quote name='Folen']To dziś będzie Majqa, zaraz biorę się do pracy ;)
Wiesz o co chodzi![/quote]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Bogini Ty Moja, wiem, wiem...:loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[quote name='Jola_K'](...)moze zmienie tytul, ze oferujemy pieniazki na platny dt?[/quote]
Skoro deklarowana była taka pomoc Jolu, to ja bym się pokusiła o zmianę tytułu.