Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Moniu, nie ma za co dziękować...Mnie pomogła linkiem z innego portalu Frotka, za co serdecznie dziękuję. :loveu: Hm...cierpienia wspomnień są ciągłym naszym udziałem. Moim również. :-(
  2. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/562/28032008001nk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6830/28032008003bz0.jpg[/IMG]
  3. [quote name='maggiejan']Dorotko, a nie możesz zapraponować komuś nieodpłatnie mieszkania (pokoju) wzamian za pomoc? Czasami ktoś szuka takiej możliwości...[/quote] Ależ, ja z przyjemnością wezmę taką możliwość pod uwagę!
  4. [quote name='Neigh']Ha!!! To kiedy bierzesz urlop?:cool3:[/quote] Jeśli dostanę info o takiej Twojej potrzebie, nie widzę problemu, jeśli tylko zostaną mi dni urlopowe.
  5. Klucha w gardle....Mój Boże, Edi...a jednak...:loveu:
  6. Może i mój tekst jest do dooooopy................:-(
  7. Jak znów w tytule wątku zobaczę Kacper to mnie zmrozi, bo też nie mam takiej wiary jak Ty GameBoy ale...różne życiowe opamietania już widziałam więc chcę wierzyć...
  8. [quote name='beka']A czy jest jakiś kontakt do włascicieli zeby z nimi pogadać?[/quote] [B]Luizo, możesz ten kontakt udostępnić Bece na PW???[/B]
  9. Już do niej wysyłam smsa przypominajkę fotkową. Wiem, wiem o Dolarze!!!:evil_lol:
  10. [quote name='Folen'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337686388[/URL][/quote] Pozwolisz mi kiedyś wstać z kolan i przestać się garbić w pokłonie??? ;) :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Neigh, ja potrafię obslużyć wyszczególnioną drobnicę, a szczury wprost kocham...............:loveu: :loveu: :loveu:
  12. Ależ piękny pies...i na zmartwionego nie wygląda. ;)
  13. [quote name='LittleMy']a jak sprawa z ogloszeniami?[/quote] Zrobiłam tekst na prośbę Beki ale trudno mi powiedzieć, czy spotkał się z uznaniem (jest na wątku). Folen z nim zrobi ogłoszenia w tygodniu i powrzuca na wątek linki by się ogłoszenia nie dublowały.
  14. [quote name='Folen']To dziś będzie Majqa, zaraz biorę się do pracy ;) Wiesz o co chodzi![/quote] [B][SIZE=3][COLOR=red]Bogini Ty Moja, wiem, wiem...:loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. Idzie się rozsypać w kawałki.:placz: Czy była wystawiona kolejna aukcja ze zmienionym tekstem???
  16. Nie da się tego obejść tytułem?
  17. No oby, oby nastąpiło opamiętanie!
  18. I jak tu nie wierzyć w pecha???:-(
  19. [quote name='Jola_K'](...)moze zmienie tytul, ze oferujemy pieniazki na platny dt?[/quote] Skoro deklarowana była taka pomoc Jolu, to ja bym się pokusiła o zmianę tytułu.
×
×
  • Create New...