[quote name='Weronia']a czy w tozie, w Warszawie jest tylko jedna osoba? ta która zachorowała???
to ciekawe, że my z Poznania musimy jechać pod Wawę, żeby kontrolę robić.:/
Zna ktoś kogoś z tamtych okolic kto mógłby skontrolować tych ludzi????????????[/quote]
Przypominam pytanie Weroni...Minęła masa czasu. Czy ktoś zainteresował się, jak ułozyła się rzeczywistość psów pozostałych na gospodarstwie? :-(