Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. ...a tak biedak ograniczony boksem i spogląda przez pręty.
  2. Brak mi Ciebie JoSi!!!:loveu:
  3. Maksiu, czy świat się oddomkował??? :-(
  4. I co z Remisiem??? :roll:
  5. Sareńko w górę, bo zostanie z Ciebie cień.:-(
  6. W górę Coffie, nie do pomyślenia, że bez domu stałego.
  7. Juleczko, w górę po domuś!
  8. Ciekawe, co u Was biedaki! :shake:
  9. Rudziu, jakie pustki i Ciebie? Wciąż na tymczasie?
  10. [quote name='Weronia']a czy w tozie, w Warszawie jest tylko jedna osoba? ta która zachorowała??? to ciekawe, że my z Poznania musimy jechać pod Wawę, żeby kontrolę robić.:/ Zna ktoś kogoś z tamtych okolic kto mógłby skontrolować tych ludzi????????????[/quote] Przypominam pytanie Weroni...Minęła masa czasu. Czy ktoś zainteresował się, jak ułozyła się rzeczywistość psów pozostałych na gospodarstwie? :-(
  11. DIFuś, a Ty wiesz, że 7 kwietnia musisz uważać, jak wyjedziesz na miasto??? :diabloti:
  12. Może Edi ma zachowane namiary na dobre domki, bo było ich więcej niż 1, gdy szukała takiego dla collaczka, który leżał jej na sercu.
  13. ...a nie...a nie...majqa ten tego woli wprowadzać w czyn, a mnie pisać tentegusiowo!:razz:
  14. Z tych zwierząt bije szczęście...o matko...:-( :loveu:
  15. A jak postęp leczenia jej skóry? Z innej beczki, jak brzuszek?
  16. Burbono, opisujesz super domek. Jak rozumiem oferta to pewniak?
  17. [quote name='brazowa1'](...)bedzie sie na Dogo chocby i do konca swiata.[/quote] I jak u Owsiaka, o jeden dzień dłużej...;)
  18. Podziwam zajadłość na tych wątkach w ciszy i spokoju...szkoda prądu na szarpaninę.
  19. Całym sercem jestem z Wami dziewczyny i z sunią...Bardzo cieszą mnie postępy w jej obłaskawianiu!
  20. [quote name='nikador']Dziękuję [B]oktawia6 :loveu: [/B] A może znacie kogoś kto by mu mógł allegro zrobić? Może tam ktoś by go dojrzał? :roll:[/quote] Folen robi allegro fenomenalnie graficznie!
×
×
  • Create New...