-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Brenda OWCZAREK NIEMIECKI - młoda sunia już w NOWYM DOMU!!! :)
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Nie jest łatwo z tymi domkami...Trzymam kciuki za Brendzię! -
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
majqa replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Siedzę jak na szpilkach!!! -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wola']to i ja miziańsko przekazuję :)[/quote] Stanie się zgodnie z Waszymi życzeniami!!!:multi: -
[B]Aldondo[/B], wybacz jeśli pytam bez sensu i coś mi umknęło na wątku ale...czy wiesz coś może o losie mamy Antosia??? Czy ona wciąż tkwi przy tej budzie?
-
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli ktoś ma pomóc w innych ogłoszeniach pamietajcie wrzucić na wątek dane kontaktowe. Dobrze by było wstawiać też linki ogłoszeń by się nie dublowały. -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poproście też Folen o inne ogłoszenia. Pewno będzie mogła pomóc w tygodniu. Druga niezawodna jest Wola. Ja też coś pocuduję. -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie Dziewczyny. Jest 00.44 ale Szaki nie dawał mi spokoju. Jestem padnięta więc mogłam coś sknocić (gramatyka, interpunkcja, niepotrzebne powtórzenia, literówki), dziś wszystko jest możliwe. Sprawdźcie dokładnie i wypunktujcie. Jeśli tekst jest do pipla jako całość, zrobię drugi na inną modłę. Jeśli jest w miarę OK. to podajcie na wątku dane kontaktowe. Dostawię do tekstu - tam, gdzie wykropkowane. Jeżeli myślicie o allegro to z pełnym przekonaniem i ręką na sercu polecam poproszenie o to Folen:loveu:. To co robi graficznie w moim odczuciu jest boskie. Jej aukcje są poprostu maniana. Pozdrówka...;) Szakusiu buzieńki ślicznoto!!!:loveu: -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[CENTER][B]"SZAKI. Pies, który chciał zmierzyć się ze śmiercią pana."[/B][/CENTER] [CENTER][B]Umiera człowiek, a życie innych toczy się dalej. Znajdują cele,[/B] [B]które pozwalają przetrwać cierpienie, ukoić ból, podołać wyzwaniu[/B] [B]"nieznanego", a jest nim "wieczne już nigdy".[/B][/CENTER] [CENTER]My ludzie mamy ten komfort, że nie jesteśmy w takich chwilach pozostawieni sami sobie. Zwierzęta, które równie mocno potrafią kochać i składają swój los w ludzkie ręce, w takich chwilach pozostają same. [/CENTER] [CENTER][B]Trudno wyobrazić sobie, co czują. Cóż to bowiem jest? Niezrozumienie? Paląca tęsknota? Skowyt, wcale nie ułomniejszej niż nasza, duszy???[/B] Los potrafi być dla nich okrutny, pastwi się nad bezbronnością i niemocą tych stworzeń.[/CENTER] [CENTER][B]Był sobie mix owczarka, Szaki.[/B] Pies, jak pies mogłoby się wydawać. [B]Gdy rozdawane były karty istnienia "tu i teraz", wyciągnął niewłaściwą.[/B] [B]Przeżył piekło śmierci swego pana, był przy nim gdy ten odchodził[/B] [B]na zawsze, a co najgorsze spędził z nim kolejne 4dni, nim jego[/B] [B]rozpaczliwe wycie zaalarmowało sąsiadujących ludzi.[/B][/CENTER] [CENTER]Nikt się nie rozczulił nad Szakim. Jego piękno i zdrowie zdeptała rzeczywistość schroniskowa. Z postawnego, dumnego psa stał się cieniem, zaczął kończyć się na raty. Jego opłakany stan poruszył czułą strunę w ludzkich sercach i Szaki dotknął skrawka nieba pod tytułem "psi hotelik i opieka weterynaryjna".[/CENTER] [CENTER]To zecydowanie jednak za mało dla tego wrażliwego, pełnego niemal ludzkich odruchów stworzenia.[B] Ono całą swą postawą, dzień[/B] [B]po dniu, pokazuje, że pragnie żyć dla człowieka i nim oddychać, tworzyć tę szczególną magię więzi człowiek - pies.[/B][/CENTER] [CENTER]Błagamy o dom, o szansę dla Szakiego. To niezwykłe i zdumiewająco inteligentne zwierzę. Ma rozum, ma duszę lecz nie ma komu tego ofiarować. [B]Domino jego złych przeżyć zataczyło[/B] [B]zbyt wiele kręgów, a my pragniemy by pojawił się ktoś, kto wyciągnie[/B] [B]dłoń i zatrzyma ostatni klocek.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Przed Szakim jest jeszcze wiele lat życia, choć przeżył już 8.[/B] [B]Będziemy wdzięczni, jeśli ktoś z Państwa zechce odmienić te[/B] [B]kolejne, uczynić je szczęśliwymi dla Szakiego.[/B] [B]Dane kontaktowe w sprawie adopcji psa, poniżej:[/B] [B]Agnieszka nr tel. 601 299 709 e-mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [/CENTER] -
CHARCICA------- przywiązana drutem w lesie--------już w domu
majqa replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Podnoszę !!![/quote] Dziękuję Zuziu!!!:loveu: -
No i znów parsknęłam śmiechem...:loveu:
-
Mnie żadne gie nie śmierdzi więc i psie i końskie spox. Jak się trafi krowie to wysuszymy i o świtaniu zapaliły agnihotrę, a ja zaintonuję mantrę... DOBRA, DOBRA...NIE BĘDĘ ŚPIEWAĆ. Sprzątam i gotuję jakbym miała motorek w...bo nie lubię rozlazłości. Dziecko - balsam, dogaduję się nawet z tymi z piekła rodem. Sypiam mało... Mąż - sypia dużo ale jak się bierze do roboty to już bierze. Sprząta, gotuje, dzieci - relacje też ok. Czy to typ Gosposi - Marysi? No way! Koty wrzucam do mamy, nas i psy pakuję i wio. Konkret? Konkret!
-
Jeśli chodzi o rottki to według mnie jest katastrofa. Forum rottków zatonęło w ich wysypie. Masowy rzut w schroniskach, ogłoszeniowy (wydam, sprzedam - strach, że na handel, uśpię, oddam do schroniska). Z tym boryka się Fundacja Rottka i szczerze mówiąc podziwiam, że jeszcze to jest jakoś ogarniane. Bum nastąpił po głośnym ataku rottka na niemowlaka. Znów przypomniano sobie, że te psy to mordercy podobnie jak asty i im podobne.:-(
-
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
majqa replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Blangera zesłało z nieba?????????????????? :-o :loveu: :-o -
[quote name='Dorothy'](...) dziekuje Wam ogromnie z pomoc wczasy pod grusza to mysl, ale malo kto chce na wczasach machac widlami przy koniach i oganiac sie od 6 psow ;] dziekuje dziewczyny za pomoc :calus:[/quote] A tu się akurat mylisz. Mogę machać widłami pomimo faktu, że mam poważną chorobę kręgosłupa. Co mnie nie rozpiep.....to wzmocni więc spoko. Potrzeba mi raptem 2 rzeczy by dać Ci sobą takie wychodne. 1dzień wspólnie spędzony na przystosowaniu do Twojego domku i praw tam rządzących, druga sprawa - zgoda na przyjazd ze swoimi 2suniami, bo moja mama z 14tką psów sobie nie poradzi, a przynajmniej póki co nie poradzi, bo jedna z przygarniętych to mix bullków. Przywiozę jeszcze jedną parę rąk do pracy - mężą i zapewniam Cię, że potrafię pracować. Mówisz, dogrywamy i masz.
-
[quote name='GameBoy']no tak ale pies chyba nie bedzie u mnie az do adopcji..alonda wydalas sunie?[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie sposób było się nie zaśmiać ale tak z sympatią. Do chwili adopcji mogła by mu się grzywka o futrynę wycierać. ;)
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie mam nic przeciw mężczyznom, kobiety też tłuką, tyle, że duże psy dość rzadko. Napisałam zresztą, że jego strach może mieć inne przyczyny.
-
[quote name='AdamG.']nie wiem czy rottek boi się tylko obcych czy wszystkich ludzi. Wiem że mnie się bał. Możliwe że był bity i stąd ten lęk. (...)[/quote] Mógł być karany przez mężczyznę albo to inny rodzaj urazu. Wedlug Twojego opisu Adamie nie wygląda mi on na groźnego, a jeśli miałby nawet próbować "skubnąć" to ze strachu, a nie wewnętrznej agresji.:-(
-
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
majqa replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Witokret']W imieniu Szakusia z gory dziekujemy :lol:[/quote] Naprawdę nie ma za co. Wolę zrobić tekst jutro, dziś mam zwoje przykurzone paroma zmartwieniami. Kolejny dzień zawsze zwiewa wszelkie pyłki trosk. ;) -
Czyli zakichany przepisowy absurd.:-(
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
majqa replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
W górę maleństwa!!!:loveu: Emiluś, kolejny hołd Tobie!!!:loveu: