Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Nie jest łatwo z tymi domkami...Trzymam kciuki za Brendzię!
  2. Ile to potrafi zdziałać serce, troska i trochę przestrzeni!!!
  3. Siedzę jak na szpilkach!!!
  4. [quote name='Wola']to i ja miziańsko przekazuję :)[/quote] Stanie się zgodnie z Waszymi życzeniami!!!:multi:
  5. [B]Aldondo[/B], wybacz jeśli pytam bez sensu i coś mi umknęło na wątku ale...czy wiesz coś może o losie mamy Antosia??? Czy ona wciąż tkwi przy tej budzie?
  6. Jeśli ktoś ma pomóc w innych ogłoszeniach pamietajcie wrzucić na wątek dane kontaktowe. Dobrze by było wstawiać też linki ogłoszeń by się nie dublowały.
  7. Poproście też Folen o inne ogłoszenia. Pewno będzie mogła pomóc w tygodniu. Druga niezawodna jest Wola. Ja też coś pocuduję.
  8. Czekam na te wieści i to bardzo, skoro są dobre.:roll:
  9. [quote name='Olena84']oj majqa, Dorothy to może nas tylko za słowo trzymać:D[/quote] Oleno tak, póki nas nie ma w zasięgu!;)
  10. Słuchajcie Dziewczyny. Jest 00.44 ale Szaki nie dawał mi spokoju. Jestem padnięta więc mogłam coś sknocić (gramatyka, interpunkcja, niepotrzebne powtórzenia, literówki), dziś wszystko jest możliwe. Sprawdźcie dokładnie i wypunktujcie. Jeśli tekst jest do pipla jako całość, zrobię drugi na inną modłę. Jeśli jest w miarę OK. to podajcie na wątku dane kontaktowe. Dostawię do tekstu - tam, gdzie wykropkowane. Jeżeli myślicie o allegro to z pełnym przekonaniem i ręką na sercu polecam poproszenie o to Folen:loveu:. To co robi graficznie w moim odczuciu jest boskie. Jej aukcje są poprostu maniana. Pozdrówka...;) Szakusiu buzieńki ślicznoto!!!:loveu:
  11. [CENTER][B]"SZAKI. Pies, który chciał zmierzyć się ze śmiercią pana."[/B][/CENTER] [CENTER][B]Umiera człowiek, a życie innych toczy się dalej. Znajdują cele,[/B] [B]które pozwalają przetrwać cierpienie, ukoić ból, podołać wyzwaniu[/B] [B]"nieznanego", a jest nim "wieczne już nigdy".[/B][/CENTER] [CENTER]My ludzie mamy ten komfort, że nie jesteśmy w takich chwilach pozostawieni sami sobie. Zwierzęta, które równie mocno potrafią kochać i składają swój los w ludzkie ręce, w takich chwilach pozostają same. [/CENTER] [CENTER][B]Trudno wyobrazić sobie, co czują. Cóż to bowiem jest? Niezrozumienie? Paląca tęsknota? Skowyt, wcale nie ułomniejszej niż nasza, duszy???[/B] Los potrafi być dla nich okrutny, pastwi się nad bezbronnością i niemocą tych stworzeń.[/CENTER] [CENTER][B]Był sobie mix owczarka, Szaki.[/B] Pies, jak pies mogłoby się wydawać. [B]Gdy rozdawane były karty istnienia "tu i teraz", wyciągnął niewłaściwą.[/B] [B]Przeżył piekło śmierci swego pana, był przy nim gdy ten odchodził[/B] [B]na zawsze, a co najgorsze spędził z nim kolejne 4dni, nim jego[/B] [B]rozpaczliwe wycie zaalarmowało sąsiadujących ludzi.[/B][/CENTER] [CENTER]Nikt się nie rozczulił nad Szakim. Jego piękno i zdrowie zdeptała rzeczywistość schroniskowa. Z postawnego, dumnego psa stał się cieniem, zaczął kończyć się na raty. Jego opłakany stan poruszył czułą strunę w ludzkich sercach i Szaki dotknął skrawka nieba pod tytułem "psi hotelik i opieka weterynaryjna".[/CENTER] [CENTER]To zecydowanie jednak za mało dla tego wrażliwego, pełnego niemal ludzkich odruchów stworzenia.[B] Ono całą swą postawą, dzień[/B] [B]po dniu, pokazuje, że pragnie żyć dla człowieka i nim oddychać, tworzyć tę szczególną magię więzi człowiek - pies.[/B][/CENTER] [CENTER]Błagamy o dom, o szansę dla Szakiego. To niezwykłe i zdumiewająco inteligentne zwierzę. Ma rozum, ma duszę lecz nie ma komu tego ofiarować. [B]Domino jego złych przeżyć zataczyło[/B] [B]zbyt wiele kręgów, a my pragniemy by pojawił się ktoś, kto wyciągnie[/B] [B]dłoń i zatrzyma ostatni klocek.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Przed Szakim jest jeszcze wiele lat życia, choć przeżył już 8.[/B] [B]Będziemy wdzięczni, jeśli ktoś z Państwa zechce odmienić te[/B] [B]kolejne, uczynić je szczęśliwymi dla Szakiego.[/B] [B]Dane kontaktowe w sprawie adopcji psa, poniżej:[/B] [B]Agnieszka nr tel. 601 299 709 e-mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] [/CENTER]
  12. [quote name='Dorothy']o rety no jestem pod wrazeniem :-) i trzymam Was za slowo ;) bedziemy cos organizowac zatem w cieplejsze dni[/quote] Trzymaj, trzymaj Dziewczyno!!!
  13. [quote name='ZUZANNA11']Podnoszę !!![/quote] Dziękuję Zuziu!!!:loveu:
  14. No i znów parsknęłam śmiechem...:loveu:
  15. Mnie żadne gie nie śmierdzi więc i psie i końskie spox. Jak się trafi krowie to wysuszymy i o świtaniu zapaliły agnihotrę, a ja zaintonuję mantrę... DOBRA, DOBRA...NIE BĘDĘ ŚPIEWAĆ. Sprzątam i gotuję jakbym miała motorek w...bo nie lubię rozlazłości. Dziecko - balsam, dogaduję się nawet z tymi z piekła rodem. Sypiam mało... Mąż - sypia dużo ale jak się bierze do roboty to już bierze. Sprząta, gotuje, dzieci - relacje też ok. Czy to typ Gosposi - Marysi? No way! Koty wrzucam do mamy, nas i psy pakuję i wio. Konkret? Konkret!
  16. Jeśli chodzi o rottki to według mnie jest katastrofa. Forum rottków zatonęło w ich wysypie. Masowy rzut w schroniskach, ogłoszeniowy (wydam, sprzedam - strach, że na handel, uśpię, oddam do schroniska). Z tym boryka się Fundacja Rottka i szczerze mówiąc podziwiam, że jeszcze to jest jakoś ogarniane. Bum nastąpił po głośnym ataku rottka na niemowlaka. Znów przypomniano sobie, że te psy to mordercy podobnie jak asty i im podobne.:-(
  17. Blangera zesłało z nieba?????????????????? :-o :loveu: :-o
  18. [quote name='Dorothy'](...) dziekuje Wam ogromnie z pomoc wczasy pod grusza to mysl, ale malo kto chce na wczasach machac widlami przy koniach i oganiac sie od 6 psow ;] dziekuje dziewczyny za pomoc :calus:[/quote] A tu się akurat mylisz. Mogę machać widłami pomimo faktu, że mam poważną chorobę kręgosłupa. Co mnie nie rozpiep.....to wzmocni więc spoko. Potrzeba mi raptem 2 rzeczy by dać Ci sobą takie wychodne. 1dzień wspólnie spędzony na przystosowaniu do Twojego domku i praw tam rządzących, druga sprawa - zgoda na przyjazd ze swoimi 2suniami, bo moja mama z 14tką psów sobie nie poradzi, a przynajmniej póki co nie poradzi, bo jedna z przygarniętych to mix bullków. Przywiozę jeszcze jedną parę rąk do pracy - mężą i zapewniam Cię, że potrafię pracować. Mówisz, dogrywamy i masz.
  19. [quote name='GameBoy']no tak ale pies chyba nie bedzie u mnie az do adopcji..alonda wydalas sunie?[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie sposób było się nie zaśmiać ale tak z sympatią. Do chwili adopcji mogła by mu się grzywka o futrynę wycierać. ;)
  20. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie mam nic przeciw mężczyznom, kobiety też tłuką, tyle, że duże psy dość rzadko. Napisałam zresztą, że jego strach może mieć inne przyczyny.
  21. [quote name='AdamG.']nie wiem czy rottek boi się tylko obcych czy wszystkich ludzi. Wiem że mnie się bał. Możliwe że był bity i stąd ten lęk. (...)[/quote] Mógł być karany przez mężczyznę albo to inny rodzaj urazu. Wedlug Twojego opisu Adamie nie wygląda mi on na groźnego, a jeśli miałby nawet próbować "skubnąć" to ze strachu, a nie wewnętrznej agresji.:-(
  22. [quote name='Witokret']W imieniu Szakusia z gory dziekujemy :lol:[/quote] Naprawdę nie ma za co. Wolę zrobić tekst jutro, dziś mam zwoje przykurzone paroma zmartwieniami. Kolejny dzień zawsze zwiewa wszelkie pyłki trosk. ;)
  23. Czyli zakichany przepisowy absurd.:-(
  24. W górę maleństwa!!!:loveu: Emiluś, kolejny hołd Tobie!!!:loveu:
×
×
  • Create New...