Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. W górę Elfiku!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  2. Ile on ma latek? Czy w swoim poprzednim domku sygnalizował potrzebę wyjścia? Czy to jazgotek, czy spokojne psię?
  3. Przeleciałam wątek jak tornado...i...Dziewczyny plizzz, macie mi coś poddać z ich sytuacji przed zgarnięciem (z samej akcji odbioru)? Jak rozumiem były u 90latki i jakiegoś kołka :angryy:. Wiecie cokolwiek więcej? A co z ich mamą, bo tego nie wyłapałam??? :-( Jak mam takie perełki do wykorzystania, to tekst pójdzie piorunem.
  4. Bozi, taki elfik i był do uśpienia? :-o Biedulinku, w górę!!!
  5. Loluś, o Boże, jakie bidy :-(...dziś oczywiście będzie tekst.
  6. Dziękuję Ambro za ciepłe słowo...:loveu: Oczywiście podam Panu wszelkie info. Na jego mail podeślę link do forum charcików!!!
  7. Gonzusiu, na samą górę...ten domek musi gdzieś dla Ciebie istnieć...od dna się już odbiłeś.
  8. W górę jaminisiu, po kochający domuś.
  9. ...bo smutkiem powiało. Nie do śmiechu mi wiedząc, że córcia Dorotki jest aż tak chora, a że znam realia działania białego personelu...eh...............
  10. Felu, ja widzę dla niego miejsce nie tylko w tym rogu...a ponieważ je widzę mam pietra jak diabli. Dotykam kompa, rzut oka TZ, że to dogo i widzę masakrę w jego oczach. Qrczę...ja normalnie żałuję, że Bolusia gdzieś nie znalazłam i nie przyprowadziłam ot tak do domu. W ten sposób uchodzi mi większość numerów, a jak planuję to do bani. Piszesz o tapczaniku, otóż ja w sb. jadę do mamy, specjalnie po rodzaj, jakby podwójnego, fajnego, lekkiego fotela, właśnie po to by urządzić niuniom miejsce do zalegania...albo...:mad: ja się tam zwinę w kłębek. Marzę, że spotka się z Wami GrubbaRybba i coś z tego wyniknie, a choćby i to, że dojdą nowe spostrzeżenia. Felu, a Wy macie szansę odwiedzin z Bolkiem u kogoś, kto ma domowego kota lubiącego psy? Co innego kot na spacerze, a co innego taki, jak moje, które spsiały i są namolne wobec psów, tulące się do nich itd...Zero reakcji obronnej, zero przewidywania zagrożenia...Ten ze zdjęcia, plamiasty to przygarniętemu swego czasu rotusiowi, nim zdążyłam zareagować, włożył głowę do pychola. Jak widać i wyjął, skoro żyje ale przeżyłam horror.
  11. Zdjęcia przedstawiają prawdziwą idyllę!
  12. Dziękuję Brązowa...ja nie mam wątpliwości, nie ma ich Pani Ela i ona podjęła decyzję.
  13. [quote name='emilia2280']KWL, jesli pan nie zabralby teraz suni od p. Eli, przypuszczam, ze nieszczepiona charcica umarlaby od chorób, ale moze przedtem zdázylaby dochowac sié szczeniát. Czasem trzeba odpuscic...[/quote] [B]KWL[/B] - umowę mam, jest w niej info o nierozmnażaniu, do Pana należeć będzie, jak to rozwiąże. Jasne, [B]Emiluś[/B], że należy odpuścić, ja to bardziej niż wiem. Pani Ela właśnie bawi się szczeniakiem, podrzuconym jej w nocy pod bramę, grzyb, wymioty, sine dziąsła, zachudzenie, piorun wie, co to. Była u weta, poszła bateria leków, kroplówki itd. Jak dla mnie to aż nadto. Nie przyłożę ręki do dręczenie człowieka żadnym wymądrzaniem się. To nie pętak, którego się poucza. Wie, co będzie podpisywał. Kłód mu pod nogi nie rzucę, wręcz przeciwnie, jeśli zdołam to je ujmę. U moich przyjaciół np. nie wszystkie psy i suki są po zabiegach, a jedynie ich część. Potrafią zapanować nad sytuacją, a ciąża jest możliwa tylko z wiatropylności. Trwa to od masy lat, ich też nie będę pouczać, są dorośli i wiedzą co robią, zbyt wiele razy mi to udowodnili. Tyle ponad temat główny z mojej strony.
  14. [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B](...)[/B][/COLOR][B][COLOR=darkorange]Masz fotki?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]MAtka mojej Vegi wygląda tak:[/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/6760/schowek09pg4cn9.png[/IMG][/URL][/quote] Niestety, fotek brak, ogłoszenie było maczkiem w rubryce oddam za darmo, gdzie się umieszcza mydło i powidło. Info mam po zadzwonieniu.
  15. Malagos, przyłączam się do ofcourse'a...:loveu: :evil_lol:
  16. [quote name='Dobcia'](...) majqa czy to coś pewnego z tymi domkami?[/quote] Koniecznie napiszcie do Edi. Te domki między którymi wybierała były idealne.
  17. Weroniu, Deno dziękuję za info i fotki!!! :loveu: Przepraszam za moje trujodooopstwo ale ja już tak mam, jak mnie jakiś mól prześladuje!!!:oops:
  18. Tylko i wyłącznie pozytywne nastawienie!!! Jak się myśli "nie znajdę" to jest to samospełniające się proroctwo!!!
  19. DIF, po co ryzykować przywożeniem "nieznanego" jeśli przed Tobą stoi taki piesio, który może zająć miejsce Krówci??? :razz: :razz: :razz:
  20. Loluś, niech Ci się uda jak Tekli !!!
  21. Folen, nie kopie się leżącego...:evil_lol: Ja już podniosłam jej korytko wyżej, poza tym teraz jest szansa na więcej ruchu i to z innymi osiedlowcami, bo Jola już nie chce zjeść wszystkiego, co się wokół niej rusza!!! ;)
  22. Pan przyjeżdża specjalnie po sunię już w czwartek wieczór, a zabiera niunię w piątek. Dziś znów się zdzwaniamy dograć szczegóły!!!! Yuhuhuhuhuhuhuhuhuhu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=black][B]Dziękuję Emiluś za wsparcie!!!!!!!!!!!:loveu:[/B][/COLOR]
  23. Zuzanna, prawdziwy sukces!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  24. Dziękuję Niko za wieści i, że próbujesz. :loveu: Biedny psiak...:-(
×
×
  • Create New...