Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. A Ty wciąż tkwisz w punkcie wyjścia mała...:shake:
  2. Może Ciocia Ocelot dokona przełomu Skoczku, w Twoim życiu, robiąc Ci pierwsze, swoje ogłoszenie???
  3. Juluś, jesteś tak cudna, czemu ten impas Cię nie opuszcza...:-(
  4. Rzeczywiście, bez JoSi wątek robi się martwy!:-(
  5. Nie myśl sobie Bolesław, że zapomniałam o Tobie...Czekam na psio-kocie wieści!
  6. Maleńka, na pochybel losowi, w górę!
  7. [quote name='ocelot']Najlepszy ludź dla najlepszego psa;)[/quote] ...i trudno temu zaprzeczyć!:loveu:
  8. Jednemu się już udało, czas na Ciebie!
  9. Czekam jak na szpilkach na weekendowe wieści.
  10. Rudeńko, zasuwaj ku szczęściu!!!
  11. Sara potrzebuje dobrych ogłoszeń...
  12. [CENTER][SIZE=5][COLOR=red]DT = DS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  13. Macie jakieś wieści od staruszka? Jak się odnalazł na miejscu?
  14. [quote name='Gosiapk']Co za jemioł chiał uśpić takiego młodego psa? Niech sam się uśpi![/quote] I to na dobre!
  15. GameBoy bądź dobrej myśli! Pekinek oszaleje z nimi, czy oni z nim?
  16. Czystość ducha, ducha Oleno!!! :razz: Juluś zdrowiej!!! :loveu: Libro w górę!!! :lol:
  17. Brauniku, teraz już tylko z górki!!!:loveu:
  18. Podaj mi województwo, wstawię je na vegie. Szczere uściski dla Twojego TZ!!! :lol:
  19. Sytuacja rozwinie się pozytywnie tylko będzie dniowa obsuwa. Pan był zdruzgotany, transport go zwiódł i musiałby wracać z charcią pociągiem (a to zły pomysł). Zapytany wprost, czy przypadkiem się nie rozmyślił był równie szczery i niemal święcie oburzony, że mogłam tak pomyśleć. Fantastyczny człowiek. Dziś przepraszał mnie, jutro będzie adorować Panią Elę. Regułą się stało, że i jutro do mnie oczywiście zadzwoni, co jest miłe i świadczy o dużym poczuciu odpowiedzialności. Qrczę, zabierze charcię i co jak pocznę bez tych rozmów??? Hę??? :lol:
×
×
  • Create New...