Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. i dlaczego nikt nie pisze co u Bella? :crazyeye:
  2. Donoszę z radością, :multi:że Gaja pojechała dziś ok.16 do swojego stałego domku pod Wrocławiem Jej panem jest bardzo miły ,młody człowiek ,a panią będzie jego mama. :loveu: Poprzedni ich pies żył kilkanaście lat.Młodzieniec podpisał umowę adopcyjną i zgodził sie na telefony,a co najważniejsze na sterylkę. Gaja poszła do niego jak w dym,z czego się bardzo ucieszyłam. Dzwoniłam do nowego domku po 2 godzinach i dowiedziałam się,że Gaja dojechała spokojnie i zwiedza teraz dom. Dostała od nas w posagu spanko,porcję gotowanego jedzonka na kolację,chrupki i sto całusów z życzeniami szczęścia w nowym domku. Chcę bardzo gorąco podziękować pani o imieniu Małgorzata,dzięki której Gaja ma super domek:Rose: A ja ,jak zwykle DT, cieszę się :multi:i smutno mi :-( __________________
  3. ja też pytam o to samo :crazyeye:,bo mam domek dla małej suczki u państwa po 60.nie szczeniaka.Ma być łóżeczkowa przytulanka.
  4. Kochane Pańciostwo i kochany Brajluś i cała sforka :loveu::loveu::loveu: Wygląda jakby miała oczka,bo oczodoły :-( są jasne na tle mordusi. A Peter to niezły kawał mężczyzny :roll:
  5. troglodytes,wetem to ja nie jestem,ale z tego co mi wiadomo,to heparyna może własnie spowodowac krwawienie,bo zmniejsza krzepliwość krwi i nie wiem czy to by było potrzebne Brajlowi.Niech już lepiej słuchają wetów.
  6. Bajko-Edytko ,jeżeli nie macie nic przeciwko homeopatii,to dajcie Brajlowi lek o nazwie Arnica montana CH1000 1x w tygodniu 5 kulek rozpuszczonych na łyżeczce wody i Phosphorus CH 15 1X dziennie po 5 kulek w wodzie.W razie nasilenia krwawienia Arnica po 5 kulek aż do ustania krwawienia co 15- 20 min. W przypadku tych leków nie jest ważna przyczyna i nie kłócą nie z innymi.MOżna kulki wsypać do dzioba,rozpuszczą się same.
  7. cudowna Gaja się przypomina,że czeka na domek. Zako****emy się w niej coraz bardziej,więc jak najszybciej musi znaleźć DS. Jest taką subtelną,słodką dziewczynką,mąż mówi,że ona nie chodzi tylko stąpa nad ziemią na spacerach,taka z niej baletnica :loveu:
  8. przekazałam już za styczeń 20 zł na Brutusa.Jeszcze ktoś się deklarował,ale nie pamiętam kto :crazyeye:
  9. Dorothy,wpłciłam 50 zł z mojego bazarku na rzecz Twoich czworonogów. Może nie jest to tak dużo,ale ziarnko do ziarnka...:lol:
  10. odezwij się Bajeczko ,tyle ludzi czeka na sygnał od Was
  11. słodki Kobiś dostarcza cioci Biance niezapomnianych emocji :angryy: a swoją drogą to ciocia też bardzo wrażliwa jest :eviltong:, a wet to ma złotą cierpliwość :evil_lol: Zdrówka życzę wszystkim dwu i czterołapym stworom :lol:
  12. nie czekajcie aż sie na dobre rozhula tylko już działajcie z wetem !! Współczuję :-(
  13. przeczytałam wątek od dechy do dechy i cieszę się razem z Wami :loveu: :multi:
  14. czy pies ma jechać do Niemiec i nadal szukacie transportu?
  15. dziewczyny jesteści wspaniałe, mam nadzieję,że Gaja znajdzie swój wymarzony domek na jaki zasłużyła.
  16. to wspaniale,że znaleźliście Beryla,a on dom tymczasowy.Ile kosztuje doba w tym DT?
  17. nikt mi nie wepchnął psa,sama z mężem podjęłam decyzję,więc nie musisz mieć wyrzutów sumienia.Dajemy sobie radę. Ona jest kochana.Mąż na nią mówi córuniu .Kupiłam środek przeciwzapachowy dla suń,żeby mi tabuny psiaków nie łaziły pod dom,chociaż na moim osiedlu jest spokój.Psiaki nie są puszczane. ALe proszę o szukanie domku.
  18. ja też nie oglądam TV.A inni to nie złodzieje?
  19. Strix w aptece najzwyklejszej.Mucokehl nie zwsze jest.Trzeba pytać w aptekach homeopatycznych.
  20. śiczny pies,może zapomni o krzywdzie jaką wyrządził mu "człowiek"
  21. piszcie do Karci i Seaside,one są z jelniej góry.
  22. dziś miałam pierwszy telefon w sprawie Puni-pini-Gai z ogłoszenia w Wyborczej.Pani ma przyjechać jutro ok.11 ,żeby zobaczyć małą.Dobrze,żeby znalazła domek,bo coraz bardziej się przyzwyczaja.Dziś nawet zaszczekała na dzwonek u drzwi.Poczuła się stróżem swojego domu. W 100% nie jest wysterylizowana ,bo własnie zaczęła się cieczka. Na szczęście moje psy to jeden eunuch,a drugi postury jamnika, więc nic nie zdziała,a poza tym nie przejawia zainteresowania panienka.
×
×
  • Create New...