Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. niech będzie wtorek,odbiorę Was na Dworcu Głównym.Podamy sobie na pm telefony komórkowe.Żeby tylko pogoda dopisała ..:roll:. A ile macie czekac na pociąg we Wrocławiu do Legnicy?bo jeżeli krótko to nie opłaca sie jechać samochodem,nie będzie szybciej.Czekam na Waszą decyzję. Niestety jutro nie będę miała dostępu do komp.więc zaraz podam moje telefony na pm Naty
  2. mogę pomóc w transporcie Tymka z Wrocławia do Legnicy,zawiozę go samochodem. Muszę znac termin z 2 dni wcześniej i wolałabym jechać za dnia ,bo pogoda niepewna.Mogę go przenocować np.z wtorku na środę i w srodę z rana go powieźć do Idalii.Czwartek może jest nawet lepszy. Mam prośbę.Szukam suni,malutkiej,do 5 lat dla pani po 60.Może macie jakąś na oku?
  3. jaka niesamowita przemiana :multi:,super zadbali o niego w lecznicy,bo chyba i wykąpali i przystrzygli,czy to kochane cioteczki dokonały tego cudu? Tymonku,niech domek Ciebie znajdzie :lol:
  4. coś nie widze zdjęcia Tusi, a przydałoby się. Ile ona waży i ile ma w kłębie?
  5. czy to chłopak? On ma tyle wspólnego z pekińczykiem co ja z Pamelą Andersson :eviltong:.Ale jest ładny,tak jak pekinczyki :evil_lol:
  6. ogólnie biorąc rady XXXX52 są słuszne,tylko nie zawsze możliwe do realizacji. Poza tym przyszły własciciel też musi coś od siebie dać psu , a nie tylko dostać gotową bułeczkę z masełkim :eviltong: ,najpierw niech ma suchą bułeczkę,:evil_lol:potem bedzie bardziej kochał. Psiaki po złapaniu i tak trafią do DT, a szukanie DS trzeba już rozpocząć ,bo to nie jest łatwe.
  7. ciotka Poker siem nie wystraszyła:shake:tylko rozgląda się za psem nie dla siebie,a ludzie mają różne życzenia i ja to rozumiem .Sama szukała psów nie starszych niż 4 lata, a jeden i tak ma chyba z 7 -8 lat i oczywiście ,że nie ma to żadnego znaczenia. :lol:
  8. skorzystać z firmy przesyłkowej i przekazac sobie dokumenty psów :cool3:
  9. proponuję nie operować publicznie nazwą ulicy,będzie bezpieczniej dla psów.Różne kanalie chodzą po tej ziemi.
  10. świetnie,cieszę się bardzo :multi:
  11. o do diabła,to nie wesoło.Ma kto Ci pomóc? Trzymaj się.Może wujek Peter by sie przydał?
  12. no tak ,ale pójdą w niedzielę wiadomo dokąd i dostaną rozgrzeszenie,:angryy:bo to tylko pies :mad:
  13. czy sunia w takim razie jest czy nie jest w ciąży? pokażę ją jednej pani,ale najpierw potrzebna jest odpowiedź na powyższe pytanie
  14. dobrze,że parówkami ,a nie suchymi kościami :roll: albo kamieniami :mad: o co ?nie odezwał się ten pan?
  15. Boskie są te listy Bartka:loveu:,a może kiedyś doczekamy sie odpowiedzi na nie :evil_lol:
  16. w jakim wieku jest Piłeczka?
  17. Zdrojka,świetnie,że zrobiłaś to zestawienie.Ja mam juz swojego faworyta, :cool3:tego co w zeszłym roku :lol:
  18. ile może ważyć Małgosia i ile ma w kłębie?czy dałybyście ją do Wrocławia w razie gdybym znalazła jej domek?
  19. okropne!!!!skandal,jak można nie zbadac do końca psa po potrąceniu przez samochod nie wykluczając obrażeń wewnętrznych :mad:
  20. Reksiu,ja też nie wiem skąd Punia vel Pinia ,a u mnie Gaja zabrana z tego samego miejsca,wiedziała,że należy zachować czystość w domu :crazyeye:.W ogóle jest taka przytulasta,jakby niedawno jeszcze mieszkała w domu ,a nie na łańcuchu przy budzie. Mądre te psiaki sa jak nie wiem. Przy okazji,co sie dzieje z podhalanką?u kogo wylądowała w końcu?
  21. a co słychać u mojego kochanego prosiaczka?Już go wyparła z serca malutka? :-(
  22. ja bym swojego psa w takiej sytucji nie operowała. :shake: Nie będzie mogła nawet śliny normalnie przełykać,nie mówiąc o karmie,cały czas język wysychający na wierzchu.Koszmar :-( dla niej i opiekunów.Lepiej,żeby dożyła swoich dni tak jak jest teraz.
  23. szkoda :-( ,bo są osoby które chcą pieski malutkie
×
×
  • Create New...