Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. szkoda :-( ,bo są osoby które chcą pieski malutkie
  2. śliczna jest. Ile ona może wazyc i ile ma w kłębie?
  3. biedna piesia. Tak się zastanawiam czy jeżeli to będzie nowotwór niezłośliwy ,to czy jest wtedy sens operować ją.Nacierpi się jak jasna cholera,a przecież jej komfort życiowy się pogorszy po usunięciu takiej części obu szczęk. Jestem zdania,że lepiej żyć krócej ,ale w miarę dobrze.
  4. bardzo mi miło,że Lady została Lady :lol: jaka ona jest duża?ile waży i ile ma w kłębie? :crazyeye:
  5. ona jest taka elegancka z wyglądu,może Gracja albo Lady by pasowało do niej? Ile ona ma w kłębie i ile waży?
  6. wpłacam 50 zł na Tymusia,całe szczęscie,że go znalazłyście.On musiał długo się tułać,przecież do takiego stanu pies nie dojdzie w ciągu kilku dni :mad:
  7. może lepiej ,żeby po operacji wróciła jednak do KIci,bo juz trochę ją zna i będzie się czuła pewniej,a nie w stresie dawać ją w nowe miejsce?
  8. dzięki za info,ale jeżeli ma ok.40 cm w kłębie,to przy wadze 6-7 kg jest chyba chudziutka ?ila ma lat?
  9. po prostu niesamowite,,że pan Sławek był taki łaskawy dla suni.Oby więcej takich ludzi Pewnie poprzednia właścicielka też bardzo cierpi,dlaczegp los dla obu pań taki niełaskawy :angryy:
  10. Fiziu,a czy przypadkiem 2. punkt nie powinien być wykonany prawym przyciskiem?;)
  11. jak duża jest teraz Mambusia,ile waży i ile ma w kłębie?acha i ile lat? Ale pytań :crazyeye:,gallegro podołąsz im ?;)
  12. i z Nowym Rokiem sto lat dla Kobisia na [FONT=Arial Black][COLOR=Red]SETNEJ[/COLOR][/FONT] stronie :loveu:
  13. cudownie!!!! dużo psiaków tarza się po podłodze po praniu :evil_lol:,ciekawe dlaczego :crazyeye: Pytałam się o tarnsport bo mogę pomóc w nim od Wrocławia na południe Niemiec.Opis trasy na wątku transportowym.
  14. WSPANIALE!!! :loveu: czy obędzie się bez operacji?? :crazyeye:
  15. Lady Nona ,zrobiłaś na mnie wielkie wrażenie za tak szybka,niełatwą i pełną odpowiedzialności decyzję. Czy oczekujesz pomocy finansowej od nas na sunię.Jeżeli tak,to się nie krępuj. Jeżeli nie,to powiedz,żeby pieniądze mogły się znaleźć na koncie innych psów wymagających pomocy. Gorąco pozdrawiam i zyczę zdrowia Tobie,suni i całej Twojej sforze.
  16. jak to dobrze przeczytać o takim radosnym wydarzeniu na dogo,gdzie przeważa smutek i żal
  17. brawo,pani Moniko i jej kochany Mężu :multi:,cudownie,że podjęliście taką wspaniała decyzję. Oby wiodło się Wam razem jak najlepiej :lol:
  18. super,że dr Toś,jest świetnym lekarzem,a poza tym CZŁOWIEKIEM albo przede wszystkim. Konto i tak podajcie,bo pieniądze bez względu na wszystko będą potrzebne. Od przybytku głowa nie boli :cool3:
  19. mogli dranie kartkę z imieniem przywiązać, :angryy:żeby chociaż imienia nie trzeba było jej zmieniać. Mogę wpłacić 50 zł ,kto ile może?
  20. u Jagody w 100% psu będzie dobrze,jest zbyt odpowiedzialną osobą,by zrobić jakies głupstwo z psem. Bardzo mi przykro z powodu odejścia jej suni zaTM :-(.
  21. ale cudownie :multi::multi:
  22. ile mała ma w kłębie i ile może ważyć?
  23. odwiedzam Pipinkę z pytaniem w jakim ona jest wieku i ile wazy albo ile ma kłębie?Na razie moje pytania nie są zobowiazujące. A w sprawie siusiania w domu,to czy miała badany mocz?może ona ma infekcję dróg moczowych i po prostu dlatego nie wytrzymuje, a nie dlatego,ze nie jest nauczona?
×
×
  • Create New...