to ja się cieszę,że wszyscy sie cieszą :multi::multi:
juz nie mogę się doczekać tej mordki :lol:
Na razie pieniądze nie sa mi potrzebne.Zobaczymy jak ze zdrówkiem u niego,ewentualnie wtedy poproszę.Ogłaszajcie go proszę.
Pewnie go wykąpię i zrobię zdjęcia do ogłoszeń.
Moje psy będą zdziwione coraz to nowym towarzystwem.2 tygodnie temu znalazłam domek dla Gajki ze Szczecińskiej,która była u mnie na tymczasie,a tu znowu jakiś konkurent do miziania przybędzie.:evil_lol:
Ciekawe jak Ravel zareaguje na kota? :crazyeye: