Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. ULV,Evcia trzymajcie się. Ewcia jak będziesz potrzebowała pomocy dla malucha ,to dawaj znać.
  2. Visenna,Beka na poprzedniej stronie pisze o panu ,który myśli o onkowatym.Może ten dzieciak by sie nadawał?
  3. biopsja nie jest wiarygodna ,musi być caly węzeł badany
  4. jak się cieszę,że Vini czy tam daisy,wszystko jedno,ma domek :multi::multi: bądź szczęśliwa ślicznoto :evil_lol::loveu::loveu:
  5. to super,że się ułożyłao.Może państwo zrozumieli,że nie mogą od szczeniaka żądać za dużo.Dzieci tez leją w pieluchy,teraz to taka moda ,że nawet do 3 lat :roll:.Musza nauczyć sie chowac rzeczy i tyle. Ja sama, 100 lat temu chciałam oddać sznaucera średniego który miał juz 1,5 roku i potrafił na najwyższym podeście na schodach siusiać tak,że musiałam myć 45 schodów od góry i spodu,np.rano przed pracą,już po spacerze.Nie mówiąc o tym,ze pogryzł dębowe stopnie :angryy: Ale przetrzymaliśmy i był z nami do końca.
  6. do diabła :diabloti:,ale może nie polecą przerzuty :roll:
  7. Miki napisz priva do xxxx52 i jarzyny z pewnością łatwiej dowieźć psa z Warszawy do Poznania niż z Kętrzyna .Przeze mnie jechał pies z Olsztyna do Bielska Białej,a mieszkam we Wrocławiu i pies z Ostródy przez Tczew do Holandii.I dało rade.
  8. jak się cieszę szczęściem Buddy i jego rodzinki :multi::multi:
  9. trzeba zrobić bazraki,Irys masz te świeczki,to wystaw je w końcu
  10. oby miał dobre przeczucie :evil_lol:
  11. a UlV nie może pomóc?ona nie chodzi do szkoły :evil_lol:
  12. ale z Krakowa do Poznania można jechać przez Wrocław,Ulaa ma w profilu nr gg podany
  13. ludzie jadą z Krakowa do Poznania,napisałam do Ajeje na priva ,ale cisza.
  14. napisz do dziewczyn z wątku ,może się uda, a pieniądze zamiast marnować na transport, przydadzą się na coś innego.
  15. Kam ,bierzesz Brunka? :crazyeye: Ja tez miałam podobnego Kubusia i mam do takich psiunków wielką słabość.
  16. przeczytajcie TU http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9348057#post9348057 nie szkoda sił i środków?może da się coś zrobić?
  17. słuchajcie,jutro jest organizowany transport psa z Wrocłąwia do Poznania,nie szkoda tracić sił i środków na przewóz jednego psa? To pies z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104394&page=15[/url]
  18. Biopsja nie jest wiarygodnym badaniem.Powinno się usuwać cały guz i cały badać.
  19. okropne:placz::-(:placz::-(,czy dowiemy się kiedyś co się stało tak nagle?
  20. przed sekundą wysłałam na konto ULV,więc Ci da.
  21. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  22. koszmaaaar :angryy:,strach się bać :placz:
×
×
  • Create New...