ja kupuję naszemu eunuchowi Royal obesity albo satiety u weta i dopiero na niej schudł.Ale stosuje naprawdę rygorystyczną dietę.Dzienna porcja i ani grama więcej.Najwyżej jabłko.Jest biedny,kamienie chyba by jadł.Na jesieni próbował żołędzie w parku jesć.Wylizuje podłogę ,gdzie stały miski innych psów.Żal mi go ,ale wiem,że to dla jego dobra.Ozywił sie,szybciej biega.
Wymaga to dyscypliny ode mnie,bo pilnuje psy jak jedzą, kończą i zabieram michy.
Kupuję 5 kg za 87 zł i wystarczy mi na ok.6 tygodni,to dla Bossa wystarczyłoby na ok.9 - 10 ,więc nie wychodzi to tak drogo,jakby sie zdawało.