Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. dziewczyny popatrzcie na mój podpis.Ilekroć mam załamanie ,to przywołuję tę myśl. Niczego więcej nie jesteśmy w stanie zrobić :shake: .Nie załamujcie się,jesteście potrzebne.
  2. to długie szkolenie,gdzie będziesz mieszkac?
  3. A z Warszawy jest do przewiezienia kot do Wrocławia,może dasz radę.Gdzie masz Dt i co będziesz u nas robić?:crazyeye:
  4. maluszku,niech dobry domek znajdzie Ciebie jak najszybciej :lol:
  5. no ,no ja Wam dam :mad:,60.latka to starsza kobitka? :angryy:to pełnia życia :evil_lol:,Wy siuśki jedne ;)
  6. bałabym się jeszcze puszczać ją bez smyczy :shake::shake:,pobiegnie za czymś i szukaj wiatru w polu
  7. widzisz :evil_lol:,nie trzeba przedwczesnie się załamywać.Ona potrzebowła ciut więcej czasu niż Sisa,każdy pies ma inna psychikę.POczuła Twoją dobrą rękę i nabiera zaufania do człowieka.Teraz potrzebny tylko ten najlepszy domek.:cool3:
  8. to tylko pozostaje trzymac kciuki za szcześliwą podróż :lol:
  9. bardzo sie cieszę,szczególnie ,że zastanawiałam sie czy zabrać Moriska czy własnie jego. Kontaktowałaś się już z panią która ma go jutro wieźć? Ewadr,czy Ty też?
  10. On chyba jeszcze nie ma imienia. Ewadr,dostałaś moje pm z numerem telefonu do wiozącej go pani?
  11. ale się cieszę ze szczęścia Neriski i Dusje :loveu: i dziwczyn z Olsztyna :lol:
  12. widzę,że to imię zrobiło sie modne nie tylko dla ludzkich dzieci :angryy:
  13. emdziołku,Morisek jest u mnie od 2 tyg.na DT czyli we Wrocławiu.DS bardzo sie przyda,bo mały przywiązuje się do nas i my niestety do niego,a szczególnie Dolar. Uzyj swojej czarodziejskiej różdżki :evil_lol::loveu:
  14. Pucka własnie dziś przyjechała i czekaja u Bianki1 na dogomaniaczki która chce się zabrać ?o 19 spotykam sie z ULV na pl.1 Maja i jedziemy do Bianki
  15. miejmy nadzieję,że ten wynik nie dotyczy Niuńki,chociaż, innemu pieskowi tez ,żle nie zyczę. Dzielna mała :loveu:
  16. Morisek pięknie się bawi z Dolarkiem,widać ,że przypadli sobie do gustu. Ciągle przychodzi się poprzytulać.Rano wskoczył na poduszkę męża :evil_lol:,na sam środek.słodziak niesamowity,szukajcie mu domu,bo im dalej tym gorzej będzie :placz:
  17. ja kupuję naszemu eunuchowi Royal obesity albo satiety u weta i dopiero na niej schudł.Ale stosuje naprawdę rygorystyczną dietę.Dzienna porcja i ani grama więcej.Najwyżej jabłko.Jest biedny,kamienie chyba by jadł.Na jesieni próbował żołędzie w parku jesć.Wylizuje podłogę ,gdzie stały miski innych psów.Żal mi go ,ale wiem,że to dla jego dobra.Ozywił sie,szybciej biega. Wymaga to dyscypliny ode mnie,bo pilnuje psy jak jedzą, kończą i zabieram michy. Kupuję 5 kg za 87 zł i wystarczy mi na ok.6 tygodni,to dla Bossa wystarczyłoby na ok.9 - 10 ,więc nie wychodzi to tak drogo,jakby sie zdawało.
  18. on tez bierze kęs do pysia i robi często jak Twoja mała,ale zaczął czasem juz stac nadd miską.Boi sie ruchu ręką,kartką papieru,pukniecia ,ale jest naprawdę lepiej.Pokazuję mu co niosę w rece,daję powąchać. Głaszczemy go przy jedzeniu.
  19. zgadzam się w dużym stopniu z Edi 100.Niektóre psy sa po prostu sparaliżowane strachem,chcą,żeby nie było ich widać ani słychać,prawie nie oddychają.
  20. może uda mi sie wcześniej,tak koło 18,nie wiem skąd będę i kogo zbierać.Myślałam ,ze ULV i Visennę i kto tam będzie chciał jeszcze.Do Poldka mogę zabrać 4 osoby. A skąd tez nie wiem.To zależy od dziewczyn.
×
×
  • Create New...