[quote name='Agnieszka(Visenna)']Czasem trzeba poczekać na zainteresowanie ;) trzy pytania to bardzo dużo;)[/quote]
Taaaa,baaardzo dużo :shake:,ale trzeba czekać.Kocham Moriska bardzo,ale musi iść do DS , tak postanowiłam dla dobra innych psiaków.
Mąż 3 zniesie i też uwielbia Morisa,ale na 4.się nie zgodzi.Muszę się liczyć z jego zdaniem,szczególnie,że on jest głownym spacerowiczem z psami.Ja jestem od mycia łap oraz wszystkich innych spraw.