Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84492
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. rozmawiałam dziś w sprawie transportu.Pan będzie jechał z Wrocławia 29 lutego lub 1 marca.Dokładnie o terminie wyjazdu będzie niestety wiedział dopiero w czwartek 28 lutego.Wyjeżdża 0k. godz.18.
  2. najlepsze Januszkowe wieści na świecie :loveu: Moja pierwsza miłość w wieku 7 lat miała na imię Janusz :evil_lol: Zdrówka dla całej rodzinki życzę.:lol:
  3. co to jest to krs? bo też chcę wpłacić na Emira
  4. własnie trafiłam na wątek.Podajcie konto,to wpłacę chociaż te 50 złociszy.Inaczej nie pomogę,bo jestem za daleko.
  5. nie mogę znaleźć numeru konta ULV :placz:
  6. biedna malusia, ale co z tego,że apetyt jej się zwiększy jak ona ma przeszkodę w postaci bólu.Nie wiem czy to jeszcze nie będzie gorzej.Będzie czuła jeszcze większy głod,a nie będzie mogła jeść i dopiero będzie się męczyć. Proszę Cię ,zmiksuj jej na papkę jedzonką ,jak dla niemowląt i wlewaj strzykawką po troszce.Ona nie jest w stanie zjeść nawet malutkich kawałków mięsa,bo ich nie pogryzie i ją urażają.
  7. może pomyślec o wyeksportowaniu go za granicę?tam gdzie mieli jechać Dinguś i Lisia z Uciechowa?
  8. co u malutkiej?czy jeszcze jest z nami?
  9. Biedna piesia.:-(Psy się chowają po kątach jak bardzo źle się czują ,chcą umierać w samotności. Wierzę ,że z dr.Tosiem podejmiecie słuszną decyzję.
  10. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Czasem trzeba poczekać na zainteresowanie ;) trzy pytania to bardzo dużo;)[/quote] Taaaa,baaardzo dużo :shake:,ale trzeba czekać.Kocham Moriska bardzo,ale musi iść do DS , tak postanowiłam dla dobra innych psiaków. Mąż 3 zniesie i też uwielbia Morisa,ale na 4.się nie zgodzi.Muszę się liczyć z jego zdaniem,szczególnie,że on jest głownym spacerowiczem z psami.Ja jestem od mycia łap oraz wszystkich innych spraw.
  11. serce pęka :placz:,jak jej pomóc? ogłaszajcie ją gdzie się da.Psy bardzo często opuszczają swój dom,gdy czują zbliżającą się śmierć.Może tak było i w tym przypadku.A może suni było duszno? Dzielna zasłuzyła chociaż na odrobinę szczęścia.
  12. WZIĘLIŚCIE NA SIEBIE BARDZO DUŻO OBOWIĄZKÓW ,A PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDZIALNOŚĆ.Wszyscy tu Was wspieramy,ale cały ciężar i tak spoczywa na Was.Żeby już nikt nie chorował:roll:
  13. [FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=Red]B O M B A ,[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE JUZ NA ZAWSZE :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. no i dobrze,kupujcie rasowce,róbcie na nich pieniądze i pomagajcie bidom,których pewnie nigdy nie zabraknie :-(
  15. walczyć mozna dotąd , dopóki pies nie cierpi.Jeżeli mała nie cierpi,nie płacze,to może niech jeszcze pobędzie az Wami.Oby nie umarła śmiercią głodową.A czy chociaż pije?Może rób jej zmiksowane jedzonko o konsystencji zupy i dawaj do picia,żeby nie musiała wogóle gryźć.
  16. czy cos sie dzieje w sprawie Brutusa?czy on juz będzie dozgonnie u cioci?
  17. mogę wpłacić 50 zł od razu na małą Może niech już zostanie Kikunia,moja sunia przed stu laty tak sie nazywała i była moją najcudowniejszą na świecie .Do dzis mi jej brak :-(
  18. Halbinko ,zrobiłas wszystko co mogłas dla malucha,zresztą jak i inne osoby po drodze z Krzyczek do Ciebie.Bardzo mi przykro :-(,trzymaj się .
  19. Kochana Emdziolek :loveu::loveu:,dzięki Ci bardzo.
  20. a ja już do końca życia będę brać tylko bidy :lol:
  21. Może w końcu poszczęści mu się :multi::loveu:
×
×
  • Create New...