Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Może w końcu poszczęści mu się :multi::loveu:
  2. to było az tak źle,że Brajluś musiał Wam zycie ratować? :crazyeye: Kochany psiak,a może juz Wasza pula kłopotów jest na wyczerpaniu i wreszcie pokój i spokój nastanie :lol:
  3. widocznie tak szybko zarosły.To ta sama sunia ,ma plamę na prawym boku
  4. a dlaczego ograniczacie pieszczoty? A imię może Miła ?
  5. ale biedne są ,bo spią w ubraniach wyjściowych :eviltong:,a gdzie pizamki ?:crazyeye:
  6. on ma pyszczek jak koala :evil_lol: ale to chyba niestety grzyb się zadomowił na nosku :-(
  7. śliczności :loveu:,jak się poczuje pewnie to jeszcze sie z niego pies obronny zrobi :eviltong: Sama mam 2 kudłacze na stałe i obecnie pólkudłacza na DT z mojego podpisu
  8. no własnie,ciociu alcho ,no gdzie? A Moris coraz bardziej sie przyzwyczaja ,on jest bardzo taktowny i w domu anioł.Niestety na spacerze ciągnie jak parowóz i szczeka na psy. Zaczyna mniej sie bać hałasów i ruchów przedmiotami. A w ogóle to jest bardzo całuśny.:loveu:
  9. to jakiś pic fotomontaż :evil_lol:
  10. szkoda,że jakis tam rasowiec odbierze taki wspaniały DT bidom :-(
  11. biedna malutka , nowotwór się rozrasta :angryy:,ale dopóki nie cierpi niech się cieszy u Was życiem . Jesteście bardzo dzielni :loveu:
  12. Faktycznie,wrócił jak bumerang :evil_lol:,ale już nie poleci nigdzie i tu będzie szczęśliwy :multi:
  13. jak ten pan radzi sobie finansowo?sama miłościa ich nie wyzywi
  14. śliczne maluchy, :loveu: bardzo podobne do tych u Banki,tylko Jacuś ma białe skarpetki , a Pawełek nie.
  15. przeczytałam wątek jednym tchem i bardzo się cieszę :multi::multi:
  16. biedny Koreczek :-( Reksiu,jesteś bardzo dzielna :loveu:
  17. ankako,bardzo sie cieszę,że psiulek znalazł u Was cudowny dom :multi::multi:i myślę,że to doceni :evil_lol: Serce mi pekało jak patrzyłam na niego :-( Kinga -Negri ma świetną stronę, dzięki niej również mam psiaka ze schronu :lol: Wrocławianie to jednak fajni ludzie :evil_lol:
  18. Katik,na wątek w *********** nikt nie zagląda :placz:,możesz podbić? może ktoś zajrzy
  19. w jakim wieku jest Pinie,bo coś nie mogłam znaleźć?
  20. moim zdaniem dawanie starszym ludziom straszego psa ,który może za 2-3 lata odejśc nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze starsi ludzie nie chca przreżywac śmierci,bo to im przypomina,ze i oni niedługo mogą odejść,po 2.starszy pies często zaczyna chorować i wymaga zarówno chodzenia do weta i jak i finansów,a nie zawsze ludzie maja na to pieniądze.Szczeniak może i nie jest dobrym pomysłem,ale taki 4 -5 .letni pies wydaje mi się być akurat.
  21. w razie czego mam bezpłatny transport od Wrocławia przez południe Niemiec aż do Szwajcarii.
  22. dziewczyny,ile ona ma w kłębie?ile waży? i jaka jest do starszych dzieci?jak z gryzieniem? nadal czy przestała ? Na razie sondaz bez zobowiazań robię.:lol:
×
×
  • Create New...