moim zdaniem dawanie starszym ludziom straszego psa ,który może za 2-3 lata odejśc nie jest dobrym pomysłem.
Po pierwsze starsi ludzie nie chca przreżywac śmierci,bo to im przypomina,ze i oni niedługo mogą odejść,po 2.starszy pies często zaczyna chorować i wymaga zarówno chodzenia do weta i jak i finansów,a nie zawsze ludzie maja na to pieniądze.Szczeniak może i nie jest dobrym pomysłem,ale taki 4 -5 .letni pies wydaje mi się być akurat.