Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ten ONek pewnie komuś uciekł (oby), nie wygląda na zaniedbanego. Staruszeczek, brak słów, biedne psiątko :(
  2. Maleńkie sunie ogłosiłam na tablicy, gumtree i morusku. Chyba nie będą długo czekały na domki :)
  3. Chcę dodać, że dość istotną rolę w przewodnictwie nerwowo mięśniowym odgrywa magnez. Jego niedobór może powodować drżenie mięśni. Na wątku Puzona od postu 59 jest trochę nt padaczki, może się przyda: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237099-Puzon-porzucony%21%21%21-PUZON-W-DS-D/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237099-Puzon-porzucony%21%21%21-PUZON-W-DS-D/page3[/URL]
  4. co słychać u Fruzi? Jak się miewa panienka?
  5. Iwcia na początek, pokazać się wszystkim.
  6. Mądry psiaczek, będzie dobrze :)
  7. Kochana Lusinka, niech się cieszy życiem, tylko ten upał jest wykańczający.
  8. To zdjęcia na łóżeczku jest powalające :) Bądź szczęśliwy maleńki ;)
  9. [quote name='Maciek777']A zdawało mi się, że Ty tu zawsze byłaś:roll:[/QUOTE] Ano nie byłam ;) Jeśli jest możliwość skontaktowania się z dobrym neurologiem, to byłoby to wielką szansą dla malutkiej.
  10. Odwiedzam Lizę, śliczna sunieczka, wątek poczytam jutro.
  11. [quote name='Havanka']Liza, to strasznie pechowa suczka. Nie dość, ze chora na padaczkę, to jeszcze miała pecha zaliczyć nieodpowiedzialny DS:shake:. Przebywa w hoteliku u MURKI. Tu jest jej wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198923-Mała-delikatna-dropiata-LIZA-wróciła-z-DS[/URL][/QUOTE] Dziękuję Havanko, idę do Lizy.
  12. Przelew poszedł, jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :)
  13. Na kiedy będą wynik badań koopki?
  14. Bazarek dla Fafika i Lusi zakończony. Udało się zebrać 71,40 zł. z czego połowa czyli 35,70 zł. jest dla Lusi, druga połowa dla Faficzka. Czy kaskę przelać na konto podane na początku wątku?
  15. Bazarek dla Faficzka zakończony. Udało się zebrać 71,40 zł. z czego połowa tj. 35,70 zł. jest dla Faficzka, druga połowa dla Lusi. Faficzek jest w domku, więc kaska, jeśli zgodzą się darczyńcy, mogłaby być dla innej Tolcinej biedy. Kto to jest Liza?
  16. Fajne zdjęcia :) szczęśliwa psinka :)
  17. Teraz taka pora, że wszystkie pieski linieją. U moich też zjechał podszerstek. Kochany psiaczek, pamięta swoje tułacze życie.
  18. [quote name='ewu']A o Pikusiu pamiętacie? Strasznie mi go żal....Może mógłby wskoczyć na miejsce Fafika?[/QUOTE] Ja pamiętam, mam go na co dzień ;) Jeszcze nigdzie go nie ogłaszałam.
  19. [quote name='Tola']To chyba moja nieudolność jako fotografa, bo z Fafikiem i jego sierścią wszystko ok;)[/QUOTE] W mojej ocenie to releks światła na błyszczącej sierści Faficzka, fotograf to uchwycił :)
  20. [quote name='Maciek777'] Światło odbłyskuje na Fafiku i w pierwszej chwili myślałem, że ma takie wygolone place:roll:[/QUOTE] Też pomyślałam,że to jakieś wyłysienia, tylko jakieś zbyt równe mi się wydały :evil_lol: Cudne zdjęcia, bądź szczęśliwy psiaczku
  21. Odwiedzam Lusię, jak suńka znosi te upały?
  22. Rączek do głaskania Faficzka dostatek. :) Teraz na łóżeczko i już jest zadomowiony :)
  23. Wierzę, że uda się Faficzkowi, musi, innej opcji nie ma. To psiaczek, który łapie za serce i skoro trafił do wrażliwych ludzi, na pewno ich też zniewoli. Za to trzymam mocno kciuki.
  24. Hmm, chyba ten upał rozdrażnił Tuptusia do reszty. Lepiej mu teraz w drogę nie wchodzić. Biedna Pepe, pewniej jej do głowy nie przyszło, że ktoś inny oprócz Panci pilnuje jej diety ;)
×
×
  • Create New...