-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oby szybko się odezwał, piesek rośnie. -
I co u kici? Jak sobie agusiazet radzisz?
-
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
terra replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Słodziak kochany, teraz, żeby doszedł do formy i znalazł kochający domek. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
terra replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zaglądam, co tam słychać u Hubcia? -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Biedactwo, chodzi chociaż na spacery? -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby coś pozytywnego wyszło, trzymam kciuki za Lizunię. -
Zaglądam do Misia
-
To ja dodam jeszcze: Stowarzyszenie Miłośników Psów Rasowych
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Myślę, że to dobry pomysł skonsultować z zaprzyjaźnionym wetem objawy u Polci. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tak, też tak to czuję, jestem bliżej moich słońc. Jakbym była obok i mogła dotknąć główeczki... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Mnie do głowy przychodzi tylko cukrzyca albo zbyt energetyczna karma na taką ilość ruchu. Czy Polcia miała kiedyś robione usg brzuszka? Może tam jest tfu tfu przyczyna. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nieodmiennie płaczę, gdy czytam ten wiersz, nie znam autora: "Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie." -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam, czy już o tym pisałam, ale prokurator nie wszczął dochodzenia z powodu braku dowodów. Wet, który robił sekcję nie dawał nadziei, żeby sprawy się potoczyły inaczej, dając za przykład otrucie policyjnych szkolonych owczarków niemieckich, gdzie facet się odgrażał, że otruje a gdy to się stało, wyparł się a dowodów nie było. Polskie (...) prawo. Ale..... Ja wiem, kto to zrobił. Wyszło przypadkiem, wprawdzie nie jest wskazany konkretny człowiek, tylko rodzina. Mój stosunek do owych ludzi bardzo się zmienił i nawet ślepy by zauważył, że wiem. Na razie czekam i ufam, że Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Pewnie haczyków na kmiotków znalazłabym kilka, ale nie chcę się zniżać do ich poziomu. Wiec czekam. -
A już myślałam, że to tylko ja nie mogę cytować postów, emotikonki też mi wcięło a do tego nie mogę śledzić nowych wątków (tu wstawiłabym emotikonkę z przewracającymi oczami :) Maciek może jednak spróbować ogłaszać Charliego na inne województwa. Przecież domek można sprawdzić a w umowie można dodać pkt. ,ze kontakt tel. lub mailowy z fotami co miesiąc np. albo wizyty poadopcyjne co jakiś czas.
-
Kotka mogła wyjść komuś z domu niezauważona i nie może znaleźć drogi do domu. A jeśli jest wychodząca to mogła się wystraszyć i pobiec na oślep a teraz nie zna drogi do domu. To oczywiście takie gdybanie, bo nie wiadomo co się wydarzyło. Jedno jest pewne nie miął złych doświadczeń z ludźmi, bo lgnie do nich. Nie dobrze, że wet nie podał jej tabletki, bo kotu trzeba sprytnie podać albo w pasztetówce albo kiełbasie (o ile zje). Swoim kotom podaję jak psom, prosto do paszczy i palcem popycham do gardła, tylko cała akcja jest dużo szybsza, bo można stracić paluszek. Jedno mnie jeszcze martwi jak ona ma rok a nie jest sterylizowana to mogą być małe kicie. :(
-
Coraz częściej przychodzi mi na myśl, że to nie od wieku zależy a od wiedzy, empatii, otwartości na nowe i chęci nauczenia się czegoś oraz umiejętności przyznawania komuś racji. Postawa "nie, bo nie" zamyka wszystkie drogi poznania.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jakiś czas temu karmiłam moje psy karmą Dog Chow, duże kupy, częste rozwolnienia, średnio chętnie jadły. Po różnych próbach i błędach, teraz jedzą bozitę original (nota bene nie jest z najwyższej półki cenowej)małe kupy (w porównaniu z dog chow), karma wydajna, trzeba pilnować porcji, bo można utuczyć psiaka. Smakuje im bardzo, że czasem stosuję jako kąski w nagrodę. Tego Lukullusa nie znam, ale fajny skład. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
terra replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobre wieści :) -
:)
-
Hmm, ja tam siebie nie widzę, ale może ślepa jestem ;)
-
Nie słyszałam, żeby Murka przyjmowała koty, chociaż swoje ma (pamiętam, że jeden jest testerem psich uczuć do kotów):) Jeśli kotek zadbany to na bank miał /ma domek. Zdobądź kartonowe pudło i w nim nieś kota do weta. Może tam już wisi info poszukującego swojego kotka albo wet rozpozna wędrownika. Odrobacz sobie to kocie stworzenie, bo jeśli polujący to pewnie i zarobaczony. Kota jest przecudna i młoda szybko powinna znaleźć dom, tylko trzeba jej dać szansę. Może ktoś bez zwierząt wziąłby kotka na tymczas, skoro kuwetkuje to nie jest uciążliwa. Nie wiem nic o dt w Twojej okolicy.
-
Ależ piękna srebrna kicia. ludka dobrze radzi, dodam jeszcze ,zę może ktoś ze znajomych wziąłby kotka na dt, wtedy będzie więcej czasu na znalezienie domu.
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
terra replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jak będą foteczki, zrobię sunieczce ogłoszenia. -
Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu
terra replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Biedaczek kochany, mam nadzieję, że będzie dobrze i że szybko przestanie cierpieć. -
Proszę o dane do przelewu, dodam grosik do Heniutkowej skarbonki.