Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. bela51, czy ten Marlonek ma wątek na dogo? Co u sunieczki, towarzyszki Rokiego, jak ona się czuje? Ma już ogłoszenia?
  2. Wstawiłam Charliego do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143320-szukam-m%C5%82odego-aktywnego-psa-najlepiej-do-sport%C3%B3w-pi%C5%82a-i-okolice-do-ok-110km/?p=15839708
  3. To trzymam kciuki za to, żeby coś się wyjaśniło z Polcią. Taka tusza i brak ruchu, to krótka droga do choroby serduszka.
  4. W sumie to bardzo dobre wieści o zdrowiu Hubcia. Czy wyleczenie owrzodzenia oczu oznacza ,że Hubcio będzie widział? Podawanie kropelek chyba miało być co 2-3 godziny, zaczęłam wyliczać ile to dób jest 203... :hmmmm: Ma nadzieję, że uda się to jakoś zorganizować, szkoda ,że jestem daleko.
  5. Kiedy planujecie badania?
  6. Przez taką adnotację piesek nie przestaje być rodowodowy i nadal można mu ten rodowód wyrobić. Na rodowodzie takiego psa powinna się znaleźć adnotacja "niehodowlany". I tyle. Na wystawy też można zgłaszać, inna sprawa, że psiak mając wady dyskwalifikujące go z hodowli, nie będzie zdobywał laurów. Ale jak ktoś kupuje psiaka na kolanka, to nie wybiera się z nim później na wystawy.
  7. Jeśli szczenię nie nadaje się do hodowli to hodowca w momencie wyrabiania metryczek powinien dopilnować, aby w uwagach znalazł się taki zapis odręcznie lub pieczątka "nie nadaje się do hodowli". Jak najbardziej takie wpisy się stosuje i nie ma tu nic do rzeczy, czy zkwp chce, żeby pies chodził po wystawach albo nie. Jeśli takiego zapisu nie ma na metryczce, to i w rodowodzie jej nie będzie.
  8. Super, oby wszystko przebiegało jak należy.
  9. Nie dziwię się , Riko ma czego pilnować, a jaki dumny leży przy rabatce :) Opis z domku naprawdę budujący, czuć w nim miłość, troskę i dumę z Rika. :loveu:
  10. Szczeka na całokształt :)
  11. Słodka Polcia, :) ale z niej jest baryłeczka
  12. I ja zaglądam do Hubcia :) No i zaciskam kciuki za jutrzejszą wizytę u weta.
  13. Cudny psiaczek :loveu: z tą fryzurką wygląda jak szczeniaczek.
  14. Znajdzie się ten jedyny i właściwy domek dla którego każda łatka Parysa będzie na swoim miejscu, nie wspominając o wzroście.
  15. Zaglądam i wypatruję foteczek wypięknionego Hubcia :)
  16. To dobrze, że jest spokój i jakby lepiej z zachowaniem czystości. Murka, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym wpłaty dla Lizy. Tu link do bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/142782-zako%C5%84czony-serwetki-koraliki-cekiny-i-in-dla-lizy-i-poli-do-1909-g20/page-5
  17. Cudowne wieści :) Powodzenia Roki w nowym, kochającym domku, no i kamaba gratuluję pięknego psiaczka :loveu:
  18. Strasznie cicho się u Lizy zrobiło. Jak ona się czuje?
  19. Myślałam, że biedaczek się tułał a w tym stanie trudno coś znaleźć do zjedzenia. Bardzo możliwe, że towarzysz odganiał Hubcia od miski.
  20. Biedaczek pewnie głodował, ale to już przeszłość. Dobrze, że trochę słyszy.
  21. O! Super Kasiu ,że jesteś :) Witaj, Będą relacje "na żywo" z życia Rokiego w nowym domku.
  22. Chyba faktycznie mniej ludzi jest na dogo, ale zmienił się adres, było pl jest com. Teraz nowe pokolenie działa, bardziej obeznane we wszelkich komunikatorach, na pewno znajdą sposób ,żeby się odnaleźć, chociaż wielka szkoda, bo na dogo zgromadzona jest ogromna wiedza z wielu lat i to w jednym miejscu. A teraz gdzie tego szukać?.
  23. Cudowne wiadomości Ada-Vebby, jesteś kochana :loveu: Serce się kraje jak czytam o takim niezaradnym biedusiu, porzuconym na pastwę losu. Ale teraz już jego los się odmienił i będzie tylko lepiej.
  24. Zadzwoni, trzeba być dobrej myśli.
×
×
  • Create New...