-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Porzucona 3 – miesięczna Lola - zamieszkała w Warszawie
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trudno nie pokochać takiego słodziaka :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że jest lżej. Oby jak najdłużej. -
Wierzę, że wszystko będzie dobrze i leki pozwolą Zulce cieszyć się dłuuugim i radosnym życiem.
-
Porzucona 3 – miesięczna Lola - zamieszkała w Warszawie
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Prześliczna maleńka. Myślę, że nie będzie długo czekała na domek. -
Kaleka Narnia vel Rumba zostaje na zawsze w DT – uzbieralismy na ortezę :)
terra replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super, to teraz jest wszystko na dobrej drodze :) -
Trzymam kciuki za zdrowie Zuli.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zaciskam kciuki za zdrowie Morgana i zresztą wszystkich futer. Wiadomo, że trzeba mierzyć siły na zamiary. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jest nawet na dogo wątek o leczeniu komórkami macierzystymi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234894-Terapia-komórkami-macierzystymi[/URL] Tu piszą o kwocie 2 tys. zł., ja czytałam gdzieś o 5 tys. Kiedy już wszystko zawodzi, summa summarum, uważam, gra jest warta świeczki. ps. Widziałam gdzieś filmik psa charta afgańskiego po takim leczeniu, zachowuje się jak szczeniak, skacze ,biega, żyje pełnią życia. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie to wszystko smutne :-( Biedna Liza, biedna Murka. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Kara. bardzo się cieszę, że się udało i gratuluję :) A w sprawie Polci cisza? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']a ja jestem zwarta i gotowa na odbieranie telefonó w sprawie Poli - jutro publikacja ogłoszenia :) może jak wszyscy mocno zacisniemy kciuki to się wreszcie uda :)[/QUOTE] To ja zacytuję i dołączam z zaciśniętymi kciukami :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Polci. Gdzie szukać domu odpowiedniego dla niej? Przecież bardziej problematyczne psiaki znajdują domy a Pola tyle czeka :shake: -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłoszenia Lizy: http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-608827435 http://olx.pl/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-CID103-ID6KT3h.html?action=show&id=99832727&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55- http://krakow.lento.pl/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez,2239603.html http://www.pineska.pl/?id=139666 http://www.neeon.pl/1474859-liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=13591 http://cwirek.pl/ogloszenie/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los,apSx http://www.pajeczyna.pl/krakow/Spolecznosc,zwierzaki/806429,liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/72245/liza-piekne-ma-imie--ale-smutny--bez-nadziei-jej--psi-los/ http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los,114726 http://alegratka.pl/ogloszenie/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-24851019.html http://www.kupsprzedaj.pl/o/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los/3234802 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Liza-piekne-ma-imie,-ale-smutny,-bez-nadziei-jej--psi-los-id94930.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/241739/Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej--psi-los/#.U_3xUcV_s9g http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,98632,Lw==.html http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los/70935 http://ogloszenia.com/krakow/oferta/liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-168528.html http://petsy.pl/ogloszenia/1/1_Psy/34_Wielorasowe/37331_Liza_pi_kne_ma_imi_ale_smutny_bez_nadziei_jej_psi_los.html http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/11276/name/oddam-do-adopcji-liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los-krakow.html http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/575014648/krakow-Liza-piekne-ma-imie-ale-smutny-bez-nadziei-jej-psi-los.html -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Może do tego domku Polcia by się nadała: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256887-Poszukiwany-ma%C5%82y-starszy-spokojny-psiak-dla-starszej-pani[/url] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i ja do Polci. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży ze zdrowiem i jednak nie będzie konieczne podawanie sterydów. -
Śliczna kotunia :loveu: Nieco ruchu wskazane dla zdrowia.
-
Nareszcie Rikuś ma człowiecze kolanka na własność. Bądź szczęśliwy maleńki, tym razem to już dom na zawsze.
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Też dorzucę dwa grosiki. Proszę o numer konta. -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam cudnego zwierzaczka. Jest szansa na jakieś nowe zdjęcia? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam, czy wspominałam o leczeniu komórkami macierzystymi. Gra warta zachodu tylko cena nie jest mała: [url]http://www.komorki-macierzyste.com.pl/[/url]