Taka ospałość nie jest normalna.
A kiedy mija te 8 tyg. ?
edit.
Cofnęłam się do postów w których była mowa o badaniach i Ewo w poście z 9.08 nr 3460,
piszesz, ze masz wyniki Polci.
To jeszcze nie minęły te 8 tyg.
Bazarek po połowie dla Poli i Lizy:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257187-R%C4%99kodzielnictwo-serwetki-koraliki-cekiny-i-in-dla-Lizy-i-Poli?p=22413698#post22413698[/url]
Bazarek po połowie dla LIzy i Poli:
http://www.dogomania.pl/forum/threads/257187-R%C4%99kodzielnictwo-serwetki-koraliki-cekiny-i-in-dla-Lizy-i-Poli?p=22413698#post22413698