Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Taka ospałość nie jest normalna. A kiedy mija te 8 tyg. ? edit. Cofnęłam się do postów w których była mowa o badaniach i Ewo w poście z 9.08 nr 3460, piszesz, ze masz wyniki Polci. To jeszcze nie minęły te 8 tyg.
  2. Żeby jak najdłużej był spokój. Kurcze, ten utrudniony kontakt z lekarzem to straszny problem :lookarou:
  3. No tak :) faktycznie :)
  4. Za to w sygnaturce można mieć skolko ugodno i rożnych rozmiarów - tak wyczytałam, ale jeszcze nie próbowałam :)
  5. To nie dobrze, że Polcia właściwie tylko je i śpi :lookarou: Cukier u niej w normie?
  6. To dobrze, to dobrze, oby całkiem się uspokoiło...
  7. Też tak pomyślałam i postanowiłam zweryfikować miejsce suszenia grzybków w ogrodzie :nono:
  8. Aż się boję pytać... Uspokoiło się?
  9. Ataki się utrzymują ? Czy p. neurolog odpisała? Co robić?
  10. O rany! Różne rzeczy pieski zjadają, ale o suszonych grzybach czytam pierwszy raz :siara: Bajutek czyściutki i zadowolony :)
  11. Matko kochana, takie seryjne napady są bardzo niebezpieczne :lookarou:
  12. Odpowiedzieć na już rozpoczętą konwersację mogę, ale nowej wiadomości też nie mogę utworzyć, mam błąd. Pewnie jeszcze z tym się nie uporali.
  13. :smile: Dobra wiadomość
  14. Kara. teraz subskrypcje nazywają się "moja zawartość"
  15. Polcia na pewno znajdzie swój kochający domek, trzeba w to wierzyć.
  16. Cudne zdjęcia, śliczne zwierzęta i najcudniejsze zielone oczy :)
  17. Nie widać zdjęć, link się też nie otwiera :shake:
  18. Senuś, pies na grzyby ? :) Cudny psiaczek :)
  19. Nareszcie Horynka ma kogo kochać bezgranicznie :)
  20. Bazarek po połowie dla Poli i Lizy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257187-R%C4%99kodzielnictwo-serwetki-koraliki-cekiny-i-in-dla-Lizy-i-Poli?p=22413698#post22413698[/url]
  21. Bazarek po połowie dla LIzy i Poli: http://www.dogomania.pl/forum/threads/257187-R%C4%99kodzielnictwo-serwetki-koraliki-cekiny-i-in-dla-Lizy-i-Poli?p=22413698#post22413698
  22. O rajutku! Ale cudne cudo :crazyeye:
×
×
  • Create New...