Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Maciek, to są sprawy bardzo indywidualne, jedni nie chcą przeżywać powtórnie odejścia ukochanego psa, inni nie mogą znieść pustki po nim. Ja to rozumiem.
  2. A może taki tekst? Charlie niewielki, młody kudłaczek szuka kochającego domu Charlie to niewielki ok. 2 letni piesek, który tułał się po okolicznych wioskach, głodny, przeganiany i usiłujący zwrócić na siebie uwagę człowieka. Zaopiekował się nim człowiek wrażliwy na niedolę innych stworzeń. Teraz czeka na swój kochający dom, taki który już nigdy nie skaże go na poniewierkę. Charlie to pies idealny, umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu. Świetnie dogaduje się z innymi psami i kotami. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Jeśli chcesz i możesz pokochać Charliego i dać mu dom na zawsze, zdzwoń lub napisz. Nie pisałabym o umowach, wizytach itp. bo ludzka natura jest taka, że ma się za nieomylną a tu z góry zakładasz, że czegoś nie wie, nie umie ;) To powiesz jak zadzwoni :) To oczywiście tylko moje zdanie.
  3. Do góry Parysek, może ktoś zajrzy i pokocha.
  4.     Tak, są bardzo poruszające, ale niestety tylko dla tych, którzy zechcą się nad nimi zastanowić.
  5. Cudne wieści, a Horynka uważna i wpatrzona w człowieka :)
  6. Zaglądam do suni. Dobrze, że Liza idzie na relanium.
  7.     i podjadanie smaczków ;)
  8. Chyba jednak najskuteczniejsze są ogłoszenia na olx, i jeszcze wyróżnione, to większa szansa.
  9. Odwiedzam piękną Polcię :)
  10. A gdy się wypełniły dni.. A gdy się wypełniły dni i umrzeć przyszło latem, przez most tęczowy przeszły psy. - Równiutko. Łapa w łapę. Od łap tysięcy dudnił most, deszcz krwawy smagał ziemię, a one szły, i szły, i szły, ból niosąc i cierpienie. Anioł zastukał w boże drzwi,:- „Mój Panie, już są blisko"-... Popatrzył w oczy pełne łez, choć przecież znają wszystko. U zejścia z mostu stanął Bóg- pobladły, wargi drżące- -jak tu utulić wszystkie psy, gdy idą ich tysiące?.. Jakimi słowy błagać ma Bóg psy o wybaczenie za to, że wierząc w obraz swój, dał człowiekowi Ziemię? Barbara Borzymowska ['] Morganku, ['] moje najukochańsze słońca [']
  11. I ja dołączę do trzymania kciuków.
  12. Wspaniałe wiadomość :) Bądź szczęśliwy maleńki.
  13. Zaglądam do Nutki, dochodź szybko do formy maleńka.
  14. Mnie też przestała działać opcja śledzenia, nie mogę też przestać śledzić. Radzę sobie sprawdzając 'moją zawartość' i 'lubianą zawartość'. To oczywiście jedno z wielu "udogonień" które mnie dopadły :( Pytał ktoś o Charliego?
  15. Zaglądam i cieszę się, że u malutkiej wszystko dobrze :) Czekam na wieści i foteczki.
  16. Może w weekend ludziska siądą do poczytania prasy i wypatrzą Charliego.
  17. Śliczny kociak, zdrowiej malutki.
  18. Odwiedzam Polcię. I czekam na wyniki usg.
  19. Słodkie maleństwo z tej Nuteczki. Dobrze, że już bezpieczna.
  20. Co tam nowego u Hubcia słychać? Jak jego oczka? Kropelki pomagają?
  21. Słodki brzdąc, śliczne zdjęcia.
  22. Słodka Polcia, futro jakby zimowe już nabrała?
  23. Znowu się zaczyna :( oby to nie trwało długo.
  24.     Moja wypowiedź dotyczyła ludzi świadomych czego chcą, a wychowaniem charakter można spaczyć ludziom, psom i każdemu innemu stworzeniu ;) Wydaje mi się, że w tej sytuacji, najlepszy domek dla Charliego byłby w bloku z możliwością częstych spacerków. A może mu przejdą te zapędy szwendackie?
×
×
  • Create New...