U mnie mgła teraz się podniosła, ale całe przedpołudnie była, że oko wykol.
Do tego ulewa za ulewą.
Czy Wy też tak macie, że klikniecie w link i nie otwiera się nowe okno tylko w tym samym zmiana? Mnie to lekko drażni bo trzeba sto razy klikać wstecz i kombinować z nowymi kartami :lookarou:
A może jest gdzieś taka opcja na dogo?