Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Hmm, jeśli nie pomogą racjonalne argumenty, to na pewno "nóż na gardle" ;)
  2. Ogłoszenia Dorci: http://olx.pl/oferta/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-ID7PR6D.html#65b75b94e0 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/bielsko-biala/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-614217737 http://bielsko-biala.lento.pl/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu,2463190.html pineska.pl do aktywacji http://www.neeon.pl/1588845-cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=14506 http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/75043/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu/ ćwirek.pl do aktywacji pajeczyna.pl do aktywacji http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Cudowna-Dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu,117765 http://alegratka.pl/ogloszenie/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-25363249.html?h=18ebe9ec30e8ed2a kup sprzedaj.pl czeka na moderację http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Cudowna-Dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu-id100098.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/251418/Cudowna-Dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu/ http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,101792,Lw==.html petworld.pl do aktywacji http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/369678-cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochaja-oferta/ http://bielsko-biala.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1993943747/bielsko-biala-Cudowna-Dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu.html http://ogloszenia.com/bielsko-biala/oferta/cudowna-dorcia-o-niespotykanym-umaszczeniu-poszukuje-kochajacego-domu-175698.html http://www.eoferty.com.pl/cudowna_dorcia_o_niespotykanym_umaszczeniu_poszuku_336485.html
  3. Osobiście uważam, że wszystko zależy od motywacji ;)
  4. Z tego co pamiętam, schronisko nie miało funduszy na utrzymanie dwóch psów w hoteliku z behawiorystą (drugi to był chyba amstaff). Wydaje mi się, że trzeba znaleźć kogoś, kto jest na miejscu i będzie mógł powiedzieć jak się teraz sprawy mają. Może udałoby się współpracować ze schroniskiem w partycypowaniu w kosztach.
  5. Czy te wiadomości o suni są aktualne? Jak w ogłoszeniu napiszę, że jest średniej wielkości to będzie ok? Jakie dane kontaktowe do ogłoszeń?
  6. Szczęśliwa malutka :)
  7. Charilie pewnie już ma spakowany plecaczek i czeka na wyjazd ;) Szerokiej drogi, chłopaki. Maciek, na własnej piersi odkarmiłeś, wypielęgnowałeś, wychuchałeś psiaka a teraz masz go oddać. To takie matczyne uczucia :) Żaden dom nie będzie lepszy od Twojego ;)
  8. asiuniab, dziękuję za wiadomości. Przejrzałam pieski do adopcji na stronie toz i nie widzę tam wszystkich, które ogłaszam. Cieszyłabym się, że mają dom, ale w adoptowanych też ich nie widzę. Chyba zgodnie z sugestią, napiszę maila.
  9. To podniosę wątek Adaśka.
  10. Przyłączę się do trzymania kciuków za domek Charliego.
  11. Cudne zwierzaki w jesiennej scenerii :)
  12. No Heniutku, tylko tak dalej :kciuki:
  13. Bardzo to wszystko smutne :lookarou:
  14. Zaglądam do Misia, chociaż rzadko piszę. W ogłoszeniach posłużyłam się tekstem napisanym przez kogoś innego, nie pamiętam, chyba przez Ciebie salibinka. Jest tam wzmianka o śmierci właścicielki i kilku dniach "odganiania śmierci". Jakoś nie dotarło do mnie, że to tak wyglądało, biedny Misio trauma za traumą. Też jestem zdania, że w ogłoszeniu trzeba to napisać dosadniej. Krótko i dosadnie. Jak będą zdjęcia i nowy tekst usunę stare a zrobię nowe ogłoszenia.
  15. Odwiedzam Lizę, dobrze, że ataków nie ma.
  16. Bardzo się cieszę i mam nadzieję na szybką i bezproblemową aklimatyzację Henia.
  17. Heniutek, kotki są bardzo przytulaśne, pokochaj kotecka. Zaciskam kciuki.
  18. Powodzenia malutka
  19. Okaz zdrowia, nic nie napisano nt. serduszka, ale pewnie wszystko ok. Poli przydałaby się ruchoma bieżnia i codzienny kilkominutowy trening :)
  20. Oj, nie dobrze. Oby to nie było nic poważnego.
  21. Fajnie ,że malutka będzie miała domek. Rozumiem,że opcja przeze mnie proponowana nie wchodziła w grę.
  22. Dobrze, że w brzuszku wszystko w porządku. A te drobne zmiany trzeba sprawdzić i mocz też.
  23. Super, cudowna wiadomość :) agusiazet, jesteś kochana, że mimo braku doświadczenia z kotami, zajęłaś się koteczką. (tu powinno być serduszko) No, i dzięki temu już zdobyłaś nieco doświadczenia, tak , że możesz w każdej chwili pomóc następnej biedzie :) Pozdrawiam,
  24. agusiazet, i co z kicią? Ma domek?
×
×
  • Create New...