[quote name='Kaaasia']Ja z Grochowa- tam się wychowałam, chodziłam do podstawówki i liceum.
Ku mojemu niezadowoleniu się z niego wyprowadziliśmy. Na szczęście nie daleko bo na Gocław :smile:[/QUOTE]
No proszę, jaki świat jest mały;)
Ja też z Grochowa.