[quote name='tulasy']Aniu kociambry cudne!! A gdzie zimowe wilczki ??
Wyobrażam sobie jak szaleją po tym śniegu !!!!
Moje były na weekend w Tuszynie - pełne szaleństwo - kurdupelek do domu nie chciał wracać, a starsza panienka Unga najperw wykąpała się cała w śniegu a potem kłusem do domu na kanapę
Głaski
Basia[/QUOTE]
Cudne, nie ma zimowych kudłaczy zakopały się w śniegu;)
Wcześniej na 520 stronie (chyba) są fotki trzech braci Slasha.
Dziekować.
[quote name='Shilomaniak']:lol:A kto tu pisał o obowiązku?
A właściwie to czemu nie:roll:, to bazarek m.in. na psiaka , który jest u Cioci Myngey, a do niej zaraz ma trafić "nasza" Luba.
To po znajomości trza pomagać:cool1:[/QUOTE]
Napisałam "przymusu":eviltong:, jak to Wasza?! bierzecie drugiego stffora?
Pomagać zawsze trzeba:)
[quote name='Kaaasia']Pogoda piękna :loveu: o ile nie trzeba się gdzieś dalej wybierać ;)
A gdzie zdjęcia wilczków na śniegu?[/QUOTE]
Jak dla kogo piękna:diabloti::mad:, z domu na Kinową (mój parking) jechałam ok. godziny:angryy::shake::placz:
Nie ma fotek.