Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Biedna jest, tyle przykrych rzeczy ją dotyka...trzymaj się Miłka
  2. [quote name='tulasy']Aniu kociambry cudne!! A gdzie zimowe wilczki ?? Wyobrażam sobie jak szaleją po tym śniegu !!!! Moje były na weekend w Tuszynie - pełne szaleństwo - kurdupelek do domu nie chciał wracać, a starsza panienka Unga najperw wykąpała się cała w śniegu a potem kłusem do domu na kanapę Głaski Basia[/QUOTE] Cudne, nie ma zimowych kudłaczy zakopały się w śniegu;) Wcześniej na 520 stronie (chyba) są fotki trzech braci Slasha. Dziekować. [quote name='Shilomaniak']:lol:A kto tu pisał o obowiązku? A właściwie to czemu nie:roll:, to bazarek m.in. na psiaka , który jest u Cioci Myngey, a do niej zaraz ma trafić "nasza" Luba. To po znajomości trza pomagać:cool1:[/QUOTE] Napisałam "przymusu":eviltong:, jak to Wasza?! bierzecie drugiego stffora? Pomagać zawsze trzeba:) [quote name='Kaaasia']Pogoda piękna :loveu: o ile nie trzeba się gdzieś dalej wybierać ;) A gdzie zdjęcia wilczków na śniegu?[/QUOTE] Jak dla kogo piękna:diabloti::mad:, z domu na Kinową (mój parking) jechałam ok. godziny:angryy::shake::placz: Nie ma fotek.
  3. [quote name='Eden']Dziękuje, mam Gacka przez którego osiwieję :evil_lol:[/QUOTE] Gacuś jest śliczny:):)
  4. [quote name='Asiaczek']Hej:) U nas snieg lezy i na razie nic z nieba nie pada... A rano padało i było cudnie:) pzdr.[/QUOTE] Komu było cudnie, to było.....:diabloti:
  5. Ooo, to tak jak moje durne kundle. Skaczą po sobie, podgryzają sie i dlatego Aiko ma łysy ogon, a oba kryzę szczątkową:evil_lol: A jak razem po lesie gnają, to tylko się kurzy;)
  6. Zaglądam do malców:)
  7. [quote name='Shilomaniak']Witamy na wątku pogodowo- kocim:cool3: biedne psi nawet nie wiedzą że nikt o nich ani mru-mru. Większość/ tak jak ja w pracy:evil_lol:/zachwyca się kociurami, a piękne kudłacze są to prawda. Wypełniasz prośbę Asiaczka, bazaros wszędzie się pojawia, musimy coś z tym zrobić, np. coś kupić?;)[/QUOTE] Oj tam, oj tam;) psi siedziały dziś w śniegu i były zadowolnione:eviltong: Nie nie ma przymusu kupowania (chyba, że coś w oko wpadnie;)) ważna jest obecność, podrzucanie i takie tam inne inszości. A może ktoś chce kupić kotecka?
  8. [quote name='AMIGA']Mówiłam, że nic nie mówiłam[/QUOTE] Ja też nic nie powiedziałam....
  9. [quote name='Rubi18']ale super ze jamnisie jada do Dt i Kochana Rudzia![/QUOTE] Cudownie!!!! A gdzie będą w DT?
  10. Zaciskam mooocno, Żelinko za twój domek!!!
  11. [quote name='Patmol']ja już Młodej mówiłam, że jak będzie miała ferie -to się za obiady weźmie i za sprzątanie w domu -no, bo będzie czas miała :diabloti: i Młoda zdecydowała się do babi jechać na ferie :diabloti: [/QUOTE] Te Młode, to z wiekiem coś gorsze się robią:evil_lol:
  12. [quote name='dOgLoV']pocieszmy sie ze jeszcze z miesiac i zacznie sie robić ciepło :lol:[/QUOTE] Oby tak było jak mówisz, ale jak ten miesiąć przezyć...?
  13. Cześć Baski :)
  14. Witanko:) Miłej nauki!!!
  15. Cześć Dziewczyny :)
  16. Biedulek, doopalonka sibie obił.... :placz: [quote name='AMIGA']Ooooooooooooo że tez nie wpadłam na ten pomysł. A jamnisia już bym sobie mogła zostawić w domu na stałe (tfu tfu tfu - ja nic nie mówiłam!!!!)[/QUOTE] jest troszkę malutkich jamniorków bez domku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238912-Od-jamnisia-po-labkowatego-szczeniaki-w-potrzebie-parwo-szaleje[/URL]!!! :cool1:
  17. Psy zimowe:) Witanko z zasypanej Warszawy...
  18. [quote name='dOgLoV']śnieżne dzien dobry ;)[/QUOTE] A dzień dobry:) Myslałam, że do pracy nie dojadę. Wszystko się wlecze...nie cierpię w mieście takiej pogody :diabloti:
×
×
  • Create New...