Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='mestudio']Wieści z lecznicy. Miłka nadal wymiotuje, rzadziej, ale wymiotuje. Jest leczona tak jak przy parwowirozie bo ma jednak jakąś odmianę jelitówki. Podają jej drugi antybiotyk, jest odżywiana dożylnie. Musimy pilnie obserwować psy gdyż mogą złapać to paskudztwo, w lżejszej postaci, ale mogą zachorować niestety.[/QUOTE] Trzymam kciuki za Miłkę!!!
  2. [quote name='__Lara'];) a dzisiaj taka paskudna pogoda, żal pozostałych boroków, które zostały w boksie... im też trzeba pomóc :)[/QUOTE] Żal tych wszystkich biednych stworzeń....
  3. [quote name='Buszki']Dzień dobry. To trzeba tą miłość spełnić :).[/QUOTE] Niestety nic z tego, będzie hodowlanym kocurkiem..... doberek:)
  4. Odleciał;) [URL]http://img820.imageshack.us/img820/6247/zdjcie0055e.jpg[/URL] ciekawe, co było na obiad:evil_lol:
  5. Ma dziewczyna szczęście:):) wygląda słodko.
  6. Ważne, żeby zagladać i podrzucać czasami:)
  7. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/835/835225d9kgy2zav6.gif[/img][/url] Dobranoc
  8. To coś na kształt grypy żołądkowej...wyczytałam na innym wątku.
  9. Podobno jakis wirus szaleje i duzo psów ma takie objawy jak Scooby....
  10. Jakie to piękne. Nowy rozdział życia. Się wzruszyłam.......
  11. Trzeba niestety pilnować jak kuweta jest w miejscu łatwo dostępnym... A scylki maja do tego, fujjjjjj, wyjątkowe upodobanie.
  12. A jak Sańka się czuje?
  13. Cudnie, chłopak szaleje;):) A kocie kupy....niestety psy tak czasem mają, fuj..... Może zamykaną kuwetę kotu sprawić?
  14. Zdrowiej mała, zdrowiej!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='AMIGA']Zapomniałam napisać, że dzisiaj Merlin został "wystawiony" na wystawie psów w Będzinie. Pani od pointera wybierała się tam na wystawę i druknęła kilka ogłoszeń Merlisiowych. A nóż i widelec ktoś go tam wypatrzył :-)[/QUOTE] Super, trzymamy kciuki, może ktoś - dobry domek go wypatrzy:)
  16. [quote name='Ladymonia0610'];);););) Kochani zbieramy deklaracje....grosz do grosza ...[/QUOTE] Wiem i pamiętam.
  17. [quote name='kasiadasia']Przedwczoraj dzwoniła nowa Pani Snooki, ponieważ psina miała luźną kupę, ale już sytuacja jest opanowana :) Lalunia miała głodówkę (1 dniową ale zawsze) a teraz dostaje ryż z marchewką i jest ok.Podejrzewam że może coś zjadła po kryjomu ;) Poprosiłam o zdjęcia z nowego domku, Jak tylko dostane od razu się podzielę :)[/QUOTE] Całkiem dobre wiadomości:) Mogę Was zaprosić [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  18. A ja jeszcze zaproszę i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  19. I tu też zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  20. I tu też..... http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189
  21. Stokrotka, możesz zerknąć, proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  22. Możecie zerknąć tu i chociaż podrzucić, proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
  23. I jeszcze tu, proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238908-___Karnawa%C5%82-w-rozmiarze-40-42___-na-leczenie-Milo%C5%82atki-31-01?p=20307189#post20307189[/url]
×
×
  • Create New...