[quote name='mestudio']Wieści z lecznicy.
Miłka nadal wymiotuje, rzadziej, ale wymiotuje. Jest leczona tak jak przy parwowirozie bo ma jednak jakąś odmianę jelitówki.
Podają jej drugi antybiotyk, jest odżywiana dożylnie.
Musimy pilnie obserwować psy gdyż mogą złapać to paskudztwo, w lżejszej postaci, ale mogą zachorować niestety.[/QUOTE]
Trzymam kciuki za Miłkę!!!