Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='BeaBono']Barney pojechał do domku.[/QUOTE] Świetna wiadomość [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/299/299481a1w9czrf0r.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/299/299481a1w9czrf0r.gif[/img][/url]
  2. [quote name='__Lara']Sisi już w ds :loveu::loveu::loveu: bardzo dziękuję Gosi - Mysi_ za zgodę na wcześniejsze wydanie Sisi :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Sisi miała dzisiaj mega rozwalone łapki, krew kapała :( w czwartek sterylka, Pani Ania z nią podjedzie, do tego czasu już się zaklimatyzuje troszkę :) Mam zdjęć trochę, ale nie mam jak wgrać na kompa - mogę komuś przesłać na komórkę żeby wkleił ;)[/QUOTE] Fantastycznie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url] A co sie w łapki stało?
  3. [quote name='MARCHEWA']Jamniory to pieski i suczki,a fundacja już o nich wie,ale sami mają przepełnienie.[/QUOTE] Wiem, że maja dużo.....to jest jakas masakra. Tyle biednych stworzeń.
  4. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Tekla64']dwa dni wylaczona z zycia, psy .... nie rozumialy czemu sie z lozka nie ruszam i na spacery nie ylo komu z nimi isc ale powoli wracamy do normalnosci[/QUOTE] Zdrowia, zdrowia.
  5. Tak to już jest, że na egzaminie trzeba mieć 50% wiedzy i 50% szczęścia.
  6. [quote name='dOgLoV']hejka ;) to musisz miec chyba mega wymagania skoro uciekł :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Oskar go wystraszył :evil_lol:
  7. [quote name='MARCHEWA']A najgorsze,że odpowiedzialnych domów brak. Biglowata sunia była adoptowana i zwrócona po kilku dniach do schroniska jak okazało się,że jest chora:-([/QUOTE] bardzo to wszystko przykre i frustrujące..... a jamnikami, to może tą fundację "jamnikową" zainteresować. Jamniory to są pieski i suczki?
  8. [quote name='Tekla64']kociaki rzeczywiscie urosly ale nadal sa kociakami i sa cudne milej niedzieli[/QUOTE] Dziękuję :)
  9. Dobrze, że tamto świństwo wykluczyli. Pozostaje tylko czekać na poprawę. Zdrowiej Miłka.
  10. Ważne, że spacer był udany :)
  11. [quote name='zmierzchnica']Och, jak ja kocham takie stwierdzenia :) A co bez studiowania? Call-center czy spożywczak? :) Nie jestem na studiach z przypadku, bo wybrałam to, co lubię. Studentką najgorszą nie jestem, z ocenami problemu nie mam. A to, co mnie w nich męczy, to nie nauka - bo z tym nie mam kłopotu, ale podejście wykładowców do studentów, tracenie naszego czasu (zajęcia rano i wieczorem, a między nimi 4-5 godzinne przerwy), wymaganie nie wiedzy, ale umiejętności kombinowania, niejasne zasady gry. I trąbienie, że po studiach nie ma pracy, bez studiów nie ma pracy, ogólnie jest beznadziejnie... Odechciewa się męczyć i uczyć.[/QUOTE] Tak zawsze było, okienka miedzy wykładami i inne "atrakcje" i zapewne to się nie zmieni. Nie mówie, że to jest w porzadku. Jednak na to zasadniczo nie ma wpływu. Nie zmienia to faktu, że jest to zupełnie inny czas i o niebo lepszy, niż praca. Na studiach człowiek czuje się wolny, w pracy takiej wolności już nie ma ....
  12. [quote name='ania z poznania']Zapraszam na wątek Scoobiego, chorego, pechowego szczeniaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238906-Scooby-chory-pechowy-szczeniak-w-BDT-prosi-o-wsparcie-na-leczenie-i-karmę!!!?p=20304362#post20304362[/URL][/QUOTE] Lecę. A wiadomo co u Snooki?
  13. Jakie bidy maleńkie i tyle ich jest, że aż strach:-(
  14. Są jakieś wieści z lecznicy?
  15. [quote name='ania z poznania']Popołudniu założę Scoobiemu wątek na dogo :)[/QUOTE] Tak, to dobry pomysł:)
  16. [quote name='Buszki']Z kurowaniem też kiepsko,trzeba dzisiaj dziadków obskoczyć,bo jutro nie dam rady a tu dzień swój przecie mają.[/QUOTE] No tak, jutro Dzień Babci.
  17. [quote name='Buszki']Ja wiem,że kilka,ale ten jest najśliczniejszy :). [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5934.jpg[/URL][/QUOTE] Tak, to moja niespełniona miłość;)
  18. Kociaki mogą iść do nowych domów po skończeniu trzech miesięcy. One są stanowczo za małe na oddanie.
  19. Zaglądam do glutków:)
  20. [quote name='ania z poznania']Zapraszam na wydarzenie Scoobiego na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/134262356734885/?notif_t=plan_user_invited[/URL][/QUOTE] Tam mnie nie ma.....
  21. [quote name='Aleksandra95']Jakie słodkie maluchy :loveu:[/QUOTE] To te same, które już wcześniej wstawiałam (tylko trochę urosły;))
  22. [quote name='Buszki']Witanko. U nas też ziiimno,a mnie jeszcze do tego grypa zaczęła rozbierać :roll:.[/QUOTE] To kiepsko, kuruj się!!!
×
×
  • Create New...