Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. :loveu::loveu: [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0324.jpg[/url] słodycz [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0323.jpg[/url] śliczne szczylki:):)
  2. [quote name='wellington']Moze sie dowiemy co sie szykowalo do jedzenia - zaprosilam nowy domek na dogo zeby nam doreczac wiadomosci z pierwszej reki. Musze jeszcze dodac ze nowa pani Prezesa mi powiedziala ze szpikulec jest niesamowicie madry, ze zauwaza jego blyskotliwosc na kazdym kroku :loveu: Potwierdzila cos, o czym wiem od dawna - ze kazdy szpikulec to istny tornado intelektu :eviltong:[/QUOTE] BYłoby super, gdyby Prezes i jego Pani zawitali na dogo:) Prezes-Tornado Intelektu:lol: A co z Sarą?
  3. Puk, puk. Można się wprosić do Lubej?
  4. [quote name='Nat_Tom']Dziekujemy za podnoszenie wątku :calus:[/QUOTE] Chyba tylko to mogę robić.... To te czarnuszki, z Siedlec?
  5. Wagary sobie zrobiłas;) Jakie fajne zdjęcia:):) Uśmiechnięte pychole:)
  6. U nas też mało kto odśnieża, a jezdnia=lodowisko:angryy:
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć Kudłacze:)
  8. Wieczorkiem do Onka zaglądamy:)
  9. Cześć wieczorkiem śliczny chłopaku:):)
  10. Zaglądam do dziewczynki:) Dużo cierpliwości i miłości potrzebuje.
  11. Zaglądam do MIłki.
  12. [quote name='Kaaasia']No to nieźle :roll:. Ale właśnie jest pięknie jak nie trzeba nigdzie wychodzić- tylko na spacerek z pieseczkami :loveu:. Bo dojazd do pracy czy jakieś zakupy to koszmar :roll:. Mieszkałam na Kinowej :smile:[/QUOTE] Tak, tylko na spacer to jest pieknie. Znowu sypie. Załamka... O to Ty jesteś z Grochowa, krajnka moja;):) [quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE] Dobry wieczór:lol: [quote name='stokrotka.af']doberek wieczorny bo dopiero teraz udało mi się lapka dopaść :) mizianka dla futer wszelakich ;)[/QUOTE] Hejka, dzieki wymiziam, oj wymiziam:cool3: [quote name='Buszki']Hejka :). U nas sypie od rana i już mamy kolejne 20 cm śniegu,koszmar :roll:, a dziewczyny cyckami po śniegu zamiatają :evil_lol:.[/QUOTE] U nas też sypie....mam dość odśnieżania:diabloti: [quote name='Tekla64']hej hej powoli wracam do zycia i ciekawa jestem czy wiecie cos o kotce ? juz u swoich nowych ludzi czy nadal czeka na swoj domek?[/QUOTE] Hej:) Kota miał w miniony weekend jechać do domu. mam nadzieje, że pojechała.
  13. [quote name='stokrotka.af']już tam byłam zanim napisałaś posta hi hi hi ;)[/QUOTE] Wiem, widziałam. Dziękuję:)
  14. Dobrze, że wyjadą ze schroniska:)
  15. Cześć wieczorkiem:)
  16. Cudny Oli:):) [URL]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485988_131797533653060_1911380546_n.jpg[/URL]
  17. [quote name='Nutusia']Ej, M&S, to nie ten wątek ;)[/QUOTE] Wiem, myślałam o Bafi, oczywiście.
  18. [quote name='togaa']Ogłaszamy. Nawet wczoraj ktoś już się odezwał z okolic Łodzi. A z dogo. nigdy nic nie wiadomo. W ten sposób znalazł dom nasz kosmaty Teodor. Wypatrzyła go Pani Małgosia, nie zarejestrowana ale często bywająca i ma się chłopak jak w RAJU !;) Witaj M&S, głaski dla szpikulców .[/QUOTE] Oby się udało,zasługuje chłopak na porządny dom. Witaj, dziękuję:)
  19. [quote name='Nutusia']Coś skrótowa ta wiadomość ;)[/QUOTE] Czuję niedosyt.
  20. [quote name='Shilomaniak']Autor ,zdjęcia - szpice ze szczątkową kryzą muszą być fotogeniczne:evil_lol:[/QUOTE] Są nadzywczaj:diabloti:
×
×
  • Create New...