[quote name='Kaaasia']No to nieźle :roll:. Ale właśnie jest pięknie jak nie trzeba nigdzie wychodzić- tylko na spacerek z pieseczkami :loveu:. Bo dojazd do pracy czy jakieś zakupy to koszmar :roll:.
Mieszkałam na Kinowej :smile:[/QUOTE]
Tak, tylko na spacer to jest pieknie. Znowu sypie. Załamka...
O to Ty jesteś z Grochowa, krajnka moja;):)
[quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE]
Dobry wieczór:lol:
[quote name='stokrotka.af']doberek wieczorny bo dopiero teraz udało mi się lapka dopaść :)
mizianka dla futer wszelakich ;)[/QUOTE]
Hejka, dzieki wymiziam, oj wymiziam:cool3:
[quote name='Buszki']Hejka :).
U nas sypie od rana i już mamy kolejne 20 cm śniegu,koszmar :roll:, a dziewczyny cyckami po śniegu zamiatają :evil_lol:.[/QUOTE]
U nas też sypie....mam dość odśnieżania:diabloti:
[quote name='Tekla64']hej hej
powoli wracam do zycia
i ciekawa jestem czy wiecie cos o kotce ? juz u swoich nowych ludzi czy nadal czeka na swoj domek?[/QUOTE]
Hej:)
Kota miał w miniony weekend jechać do domu. mam nadzieje, że pojechała.