[quote name='Asiaczek'][B]M&S[/B] - poniżej link do bazarku, o którym rozmawiałysmy:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TINĘ-do-31-01-2013-r-godz-20-59?p=20306576#post20306576[/URL]
Jezeli znajdziesz czas, to chociaż podbic, może cos zalicytowac.... bardzo proszę. Dwie bidulki czekają:)
pzdr.[/QUOTE]
Super Asiaczku, lecę, lecę!!!!!!!!!!!!!!!!!!