Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Kaaasia']Tak to by wszyscy chcieli :loveu: Z tym że na spacerze o wczesnej porze jest pusto i przyjemnie to się zgadzam w 101% :multi:. U mnie to i wieczorem mało ludzi chodzi. Dlatego lubię zimę bo mogę swobodnie psa wybiegać. Jedno co mnie zastanawia gdzie się załatwiają te wszystkie psy których przez wiosnę i lato jest pełno a potem ani widu ani słychu :roll:[/QUOTE] A chcieli by, chcieli;) Rano, wczesnie rano jest super. A jak jest tak zimno, to w moim lesie nie ma żywego ducha i to jest piekne. Szkoda, że mnie też tam nie ma.....
  2. [quote name='AMIGA']Merlin chodzi w kubraczku od agamiki. Wygląda prześmiesznie, bo go nie za dokładnie obmierzyłam i wygląda jakby paradował w sukience. Załatwic się załatwił nawet, tylko strasznie dużo lodu się najadł. Nie wiem dlaczego mu tak zasmakował :-) Ale chodzenie wychodziło mu tak śmiesznie, że nie mogłam się powstrzymać i smiałam się w głos. Wprawdzie mi trochę smiech grzązł w gardle bo i mnie mało brakowało a bym sie rozjechała.[/QUOTE] Oj Ty niedobra naśmiewać się z kurdupelka..... A tak serio, to w telewizorni mówili, że u was gołoledź.....uważajcie na siebie.
  3. [quote name='marta.k9080'][B]M&S[/B] :evil_lol:bo to białe mi się podoba i cały las dla nas-bo nikt normalny w taką pogodę tam nie chodzi:diabloti:[/QUOTE] Wiem, ja też lubię taki las, ale ja do pracy muszę chodzic i to nie jest już fajnie...
  4. [quote name='Nutusia']Od "kontroli" dostałam PW: Może jechać. Bardzo fajni ludzie. To co? Jedziemy! :) Najpierw jeszcze co prawda do Doktora rozszyć zszywki i na wściekłość zaszczepić ;) Mieliśmy jechać dziś, ale dziś p. Ewa przyjeżdża po Lalkę, której się u nas wczasy przedłużyły ze względów różnych. Tak więc, jeśli nie zdążymy dziś - pojedziemy jutro. Na niedzielę zapowiadają -25 stopni (odczuwalna -36!!!!). Wymyśliłam, że założę Żelce kubraczek - będzie siedziała w aucie jak trusia, zapewne śmiertelnie obrażona :)[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1317/1317309lsk5aj07xu.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] cudownie, fantastycznie
  5. Daj te foty kociastych:)
  6. [quote name='dOgLoV']hello ;) ale nas zasypało :crazyeye:[/QUOTE] nas w dalszym ciągu zasypuje.... [quote name='marta.k9080']dzień dobry :p nas też zasypało[/QUOTE] Taaa:roll: [quote name='Kaaasia']Spacer o takiej porze :crazyeye:. Nikt by nie zmusił mojego psa na zwleczenie się z łóżka :evil_lol: A u mnie nie sypie. I soli nie ma. Tylko rozjeżdzony śnieg, więc przejście kawałek od klatki do cywilizacji gdzie sprzątają to wyczyn :diabloti:[/QUOTE] spacer o takiej porze jest fajny, ale jak jest widno...Gdzie nie pada. Pada takie drobne, fuj i wieje. [quote name='Asiaczek']Alez można! Po prostu siedzi się w domu, lodówka pełna po brzegi, otwiera się drzwi do lasu, wypuszcza psy, coby pobiegały i.... funkcjonujesz normalnie:) U mnie Serek tak ok. 5-ej wali łapami do drzwi sypialni i nie ma przebacz! Budzi tym samym całą resztę stada i trzeba wstac, ubrac sie i wyjść. Plusem takiego wczesnego wychodzenia jest to, że nikogo nie ma na ulicach, żadnych luzem latających psów, ich właścicieli. No, może gdzieś tam ktoś z pieseczkiem spaceruje, ale z daleka sie widzimy i schodzimy sobie z drogi;) pzdr.[/QUOTE] Asiuuuuuuuuuuuuuuuu....znęcasz się :placz::placz::placz:
  7. [quote name='mestudio']Wieści złe bo suni nie wypuszczą z kliniki. Znowu wymiotowała i doszła do tego biegunka. Dostaje kolejny antybiotyk i najszybciej jutro mamy się kontaktować. Na spacerkach Miłka zachowuje się normalnie, niby czuje się lepiej, ale jest tak samo.[/QUOTE] :shake::shake: Biedna jest.
  8. [quote name='dOgLoV']hejka wszystkim ;) u nas tak zasypało że wczoraj o godzinie 18stej było już 62 cm śniegu a dzisiaj to już nawet nie wiem ile jest ale nadal sypało :roll:[/QUOTE] Cześć:) U nas znowu sypie od rana, ledwo wczoraj póżnym wieczorem przestało....masakra
  9. No pańcia, ale o co chodzi...;) [URL]http://i50.tinypic.com/2059och.jpg[/URL] Cudaki:):) Ja swoim też grożę.....:roll:
  10. [quote name='eliza_sk']Chciałam oznajmić, że 10 charcioli już w nowych domach, dla trzech adopcja jest w trakcie/dom czeka/cokolwiek (Ruda, Nawojka, Sari), zostało .... tylko 15 ;)[/QUOTE] To jest niesamowite. Gratulacje:)
  11. [quote name='marta.k9080']brr...chyba zamarzłam na spacerze:evil_lol:przez noc nasypało nam duuużo śniegu,w lesie to aż ciężko było iść...mamy -12'C i śnieg ciągle sypie,a wiatr momentami aż zacina.Widoki cudne,wszystko pokryte śniegiem.To jest prawdziwa zima :multi: [IMG]http://obrazy.gifmania.pl/Animowane-Gify-Boze-Narodzenie/Obrazki-Animowane-Sniegu-Boze-Narodzenie/christmas-snowflakes1.gif[/IMG][/QUOTE] I z czego się tak cieszysz.... :diabloti: slisko, sypie to białe....zimno i wieje, fuj.
  12. Dzień dobry:) zaglądam do Luby lubej. Biedna psica....tyle róznych rzeczy się dzieje.
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Oj, głupia sprawa. Szkoda kuraków... A zdrowie jak? mam nadzieje, że lepiej.
  14. Cześć Bobiki:)
  15. [quote name='Bjuta']Do mnie foteczki jeszcze nie przyszły.[/QUOTE] Przyszły, czy nie?
  16. Jakiś tajemniczy Asiaczek:razz: Cześć Sajduchy:)
  17. [quote name='Kaaasia']Jak, czym? Czekam na pomysły :evil_lol:.[/QUOTE] Może kabanosik?
  18. [quote name='tulasy']Aniu widziałam juz zdjęcia braciszków Slasha i powiem Ci że najbardziej podoba mi się Slash i ten w starym typie, choć trzeba przyznać że piekne są te psy Basia[/QUOTE] Ba, wiadomo przecież, że Slash jest najpiękniejszy :evil_lol:. One wszystkie z tej hodowli są bardzo wyrównane. Patrzysz na psa i wiesz kto to jest. (może z paroma wyjątkami;)). [quote name='Asiaczek']Melduję się, że na Mokotowie nas jeszcze nie zasypało, choc próbowało... Ale rano o 5.30 było cudnie: cisza, nikogusieńko (chyba wsie zaspali!), dziewicze pola śniegowe. chociaz jak kończylam spacery, to juz na jezdniach pojawiła sie soł, brrrr.... Nie lubimy soli na drogach i na chodnikach... pzdr.[/QUOTE] Tak, było, ale znowu sypie...osobiście mam dosyć:shake::mad: Możesz nie lubić soli, ale bez tego nie ma szans na w miarę normalne funkcjonowane.
  19. [quote name='alina71']Sunia mieszka w budynku.[/QUOTE] Na szczęście, nie będzie marzła.
×
×
  • Create New...