Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']u nas ze spacerami różnie bywa, do niedawna wszystkie "obskakiwał" TZ a teraz jest odwrotnie ;) witanko wieczorne :)[/QUOTE] Cześć:) [quote name='jamnicze']Oj, aż nazbyt prawdziwe :shake:[/QUOTE] Niestety.
  2. O kurcze......................biedny maluch:shake:
  3. Tak malutki na górę:)
  4. O pięknie:):) a jakie ma doborowe towarzystwo;)
  5. [quote name='Buszki']Dzięki,do niedzieli muszę się wykurować bo Chicha ma wystawę.A jak nie,to i tak dopełznę,daleko nie mam i do tego z górki :evil_lol:.[/QUOTE] Wiem, bo ja też mam wystawę;)
  6. [quote name='magdabroy']Aga jest w pracy na drugą zmianę :eviltong:[/QUOTE] Znowu, przeciaż na drugą chodziła w ubiegłym tygodniu....chyba;)
  7. Nic dziwnego, Rufolec jest piękny:):) Buziaki od nas.
  8. [quote name='Iza.']do Białegostoku :)[/QUOTE] A, no tak.
  9. zasypało ich chyba;)
  10. Było by cudnie, gdyby ten dom wypalił!
  11. [quote name='eliza_sk']M&S dziś zgarnęłam myśliwym spod lufy ... Młodziak, czekoladek. Kobieta dzień wcześniej, wieczorem usłyszała trzask drzwi, pisk opon i ujadanie swoich psów, wyszła i zobaczyła tę sirotę, a dziś już myśliwi się czaili na niego.[/QUOTE] Jakaś menda psa wyrzuciła z samochodu?! Nóż się w kieszeni otwiera.
  12. Musi się trochę oswoić, ale musi byc dobrze.
  13. [quote name='Alicja']pojechała :hmmmm:[/QUOTE] Gdzie miała jechać???
  14. [quote name='Eden']Umówiłam się wstępnie na czwartek, wieczorem że sie zdzwonimy, ja chce jeszcze jutro iść do kotecków z Kofi :-) Ciagle mnie gnębi jedno pytanie a jak się nie dogadają z Kofi albo ją zdominują co wtedy?[/QUOTE] Kto może zdominować Kofi? [B]eliza[/B], czy Ty masz labka?
  15. [quote name='unikatowydiament'] Od dwóch dni,Synek jak idziemy na raniusieńki spacerek,to sobie szczeka,Ja nic nie widzę.A jakoś boję się podejść i sprawdzić na co Synek szczeka.[/QUOTE] A dlaczego się boisz?
  16. [quote name='Eden']Dzisiaj było lepiej, wchodzimy za drzwi, podchodzi duzy kocur i Kofi najpierw chciała się wycować....po chwili przełamała się i podeszla do labradora, obwochała a kot cały czas w przedpokoju ale kompletnie nie zwracał na Kofi uwagi, Kofi jak to psiur łapała górne wiatry. Byłam tam z 15 minut, Kofi cały czas wąchała, jak zobaczyla kota na horyzoncie to zaczeła szczekać, to nie była agresja tylko zaciekawienie.[/QUOTE] To znaczy, że jest szansa na domek?
  17. Cześć Bobiku:)
  18. Witanko wieczorową porą:)
  19. [quote name='wanda szostek']Mnie dzisiaj nie ma. Jestem padnięta. Noc miałam nieprzespaną . Moja Mimi mi się dławiła, odksztuszała. Na jutro zapisałam się na prześwietlenie na 11:00. Byłam sama u lekarza po obiednich spacerkach padłam i usnęłam a teraz muszę ruszć w poszukiwaniu pożyczki na jutrzejsze badanie. O matko jeszcze psom nie ugotowałam. Do jutra[/QUOTE] Zdrowia życzę.
  20. [quote name='Wiola&Miłosz']Tego nie wiemy. Ja nawet nie chce wiedziec... Trzeba sie skupic na czasie terazniejszym:) Jest pod dobra opieka. Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie robil postepy:)[/QUOTE] Najważniejsze, że ma opiekę. trzeba mu czasu.
  21. są przeurocze:loveu:
×
×
  • Create New...