Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Fajne serdele:loveu:
  2. [quote name='anetek100']jutro Pani jedna ma przyjechać zobaczyć sunię Małą....będę w trakcie rozmowy, przemagluje ją:)[/QUOTE] Oby maglowanie dało pozytywny efekt. Trzymam mocno kciuki:)
  3. [quote name='Asiaczek']Cieszę sie, że chociaz na krótko, ale udalo ci się wpaść do Związku:) pzdr.[/QUOTE] Ja też się cieszę:)
  4. Melduję się u czekoladowego słodkiego chłopaka:)
  5. Trzymamy za małą i super domek.
  6. Cześc wieczorkiem:)
  7. Widać, że uczą się pilnie;) Słodkie brzdące :loveu:
  8. [quote name='Aleksandra95']Dzień dobry :):):)[/QUOTE] Dzień dobry:) [quote name='unikatowydiament']popołudniowe dzień dobry,miłego weekendu:)[/QUOTE] Hejka, będzie miły (tak myślę;)) [quote name='marta.k9080']mgliste dobry wieczór[/QUOTE] U nas mgły nie ma, doberek. [quote name='stokrotka.af']wieczorne witanko własnie piekę szarlotkę ktoś chętny ? ;)[/QUOTE] Hello, ja, ja jestem chętna:cool3:
  9. Szkoda malucha, ale mówią, że nie ma tego złego...
  10. [quote name='Kaaasia']Okres feriowy to już dawno, dawno, dawno za mną ;)[/QUOTE] Za mną też ;)
  11. Fajna dziewczyna:)
  12. [quote name='BeaBono']Niestety, nie było żadnych telefonów czy maili w sprawie Montiego:shake:.[/QUOTE] Szkoda. taki fajny maluch...
  13. Uuuuuu, nie dobrze, kuruj się.
  14. Domek dla malutkiej, świetna wiadomość!!!
  15. Cześć Dziewczyny:)
  16. Ja też cieszę się bardzo z postępów Fenka, fantastycznie:)
  17. Zaglądam wieczorkiem. Widzę, że idzie do przodu.
  18. [quote name='Wanilka']Zapomniałam dodać ,że przed każdym sędziowaniem sprawdzają zgodność chipa u psa z tym podanym w zgłoszeniu.ZAWSZE!!! Wszystkie psy były sprawdzane codziennie.[/QUOTE] Bardzo porządni.
  19. [quote name='Nutusia']Mmmm... będą szale! :)[/QUOTE] Zapowiada się ciekawie:)
  20. Ja jeszcze nie wiem, ale w busiku nie jest tak wygodnie jak w łóżeczku;)
  21. [quote name='Nutusia']Nie... W dodatku od tamtego kontaktu, nie było już o Motulę ani jednego telefonu, maila - niczego. Jakby ogłoszenia ZNIKNĘŁY!!! :([/QUOTE] Kurcze, taki fajny Tymotek.
  22. [quote name='Izabela124.']No i do zobaczenia :)[/QUOTE] Ciemną nocą:evil_lol:
  23. [quote name='Nutusia']Wypatrzyłam, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzięki Ellig do domu pojedzie. Akcja błyskawica - wczoraj zgłoszenie, wczoraj ogłoszenie, wczoraj się zgłosił dom! Dziś wizyta, w niedzielę ODJAZD! ;) Czyli jednak szansa na urlop jest :) Moteusz może i by się wybrał, ale nie ma gdzie, póki co :([/QUOTE] I o takie błyskawiczne akcje chodzi:) A Ci ludzie z Woli nie odezwali się więcej.?
×
×
  • Create New...